تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 419 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ببخشید من شنیدم باتری بعضی از گوشیهای هواوی برای مودم e5577 قابل استفاده است. شما این موضوع را تایید می کنید؟ شما مودم تون رو از دیجی کالا خریده اید؟ چون یکی از کاربرانش ادعا کرده بود بدون باتری و با برق مستقیم قابل استفاده است. آخه من دیشب سفارش دادم از دیجی کالا اگر واقعا بدون باتری کار نمیکنه کنسل کنم سفارشم رو.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk
    5573 و 5577 بدون باطری کار نمیکنه.ولی ی مدلهایی کار میکنه که شنیدم ولی حضور ذهن ندارم. حالا باطری باشه یا نباشه چه فرق داره؟؟؟ باطری باشه به یو اس پی وصله شارژم میشه . عیبش چیه؟ وقتی هم شارژ میشه ،شارژ قطع میشه یعنی بار اضافه رو باطری نمیره. حالا بی باطری میخای ی جمپر درست کن سر اتصلات رو به هم وصل کن میشه بی باطری .البته من دیدم این کارو کردن ولی نپرسیدم چطوری. نباید سخت باشه. ولی لطفا بگو این بی باطری کار کنه یا نکنه فرقش چیه؟

- - - Updated - - -

باطری هاشونم که فراونه. زیادم جواب گو نیست 4 تا 8 الی 10. من که همیشه ی پاور بانک 11000 PNY همراهمه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

5573 و 5577 بدون باطری کار نمیکنه.ولی ی مدلهایی کار میکنه که شنیدم ولی حضور ذهن ندارم. حالا باطری باشه یا نباشه چه فرق داره؟؟؟ باطری باشه به یو اس پی وصله شارژم میشه . عیبش چیه؟ وقتی هم شارژ میشه ،شارژ قطع میشه یعنی بار اضافه رو باطری نمیره. حالا بی باطری میخای ی جمپر درست کن سر اتصلات رو به هم وصل کن میشه بی باطری .البته من دیدم این کارو کردن ولی نپرسیدم چطوری. نباید سخت باشه. ولی لطفا بگو این بی باطری کار کنه یا نکنه فرقش چیه؟

- - - Updated - - -

باطری هاشونم که فراونه. زیادم جواب گو نیست 4 تا 8 الی 10. من که همیشه ی پاور بانک 11000 PNY همراهمه.
    من چون یکسره دانلود مداوم دارم باید یکسره به شارژ باشه فکر کنم کلک باتریش اینجوری کنده بشه.بعدا اگر خارج شهر بخوام استفاده کنم باتریش دیگه موندگاری نداره. کاش مدل dlink 932 سفارش داده بودم.اون مدل بدون باتری هم کار می کرد.[emoji17]

3. این کاربر از majid89 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من چون یکسره دانلود مداوم دارم باید یکسره به شارژ باشه فکر کنم کلک باتریش اینجوری کنده بشه.بعدا اگر خارج شهر بخوام استفاده کنم باتریش دیگه موندگاری نداره. کاش مدل dlink 932 سفارش داده بودم.اون مدل بدون باتری هم کار می کرد.[emoji17]

عزیزم کلک باطری اینا به این مفتی کنده نمیشه. اگه هم شد باطری زیادده. راه حل زیاده. شریک عمر که نیست. راحت باش عزیزززم

5. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تازه تا رسید پس بفرست اونو مدلی که میخای رو تلفنی اوکی کن. دیجی جون از این حرفا نداره-ی چیز مهم از دیلینک بگذر. تجهیزات ایران هواویه. هواوی هم بسیار قدرتمنده. میدونم بعدا به حرفم میرسی.مودم هواویییی جایی که هیچ موبایلی دیگه نمیگیره وصل میشه. درسته اونم معتبره ولی این همه مصرف کننده اشتباه نمیکنن
    Last edited by amirdiba; 09-02-2016 at 20:27.

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

از نظر باتری مدل e5372t خوبه که متاسفانه توی ایران نیست و دوستم برای من از استرالیا اورد
    3560 میلی آمپر دوازده ساعت با سیگنال خوب جواب میده.

8. این کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه gigaht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

والا ما یه گوشی الجی رو دوماه یکسره بعنوان هات اسپات تو خونه استفاده کردیم باتریش چون دائم به شارژر وصل بود مرخص شده . حالا این گوشی ها هم گفته میشه قطع کن دارن ولی در عمل اینطور نیست و همون یه بخش هی خالی و پر میشه و از بین میره . در مورد این مودم هم فکر نکنم تکنولوژی پیشرفته تری داشته باشه که باتری رو به 100 رسید بگذاره کنار باقی مدت رو از برق مستقیم استفاده کنه. و من چون میخوام بعنوان رومیزی ازین مودم استفاده یکسره کنم برام فرق میکنه که این خاصیت رو داشته باشه یا نه.
    بله یه باتری یدکی شاید 40 , 50 تومن بیشتر نباشه ولی خوب چرا ؟
    تازه خیلی ازین مدلارو اینجا و اونجا میگن که بدون باتری هم کار میکنه و چیز عجیبی نیست .

10. این کاربر از gigaht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

والا ما یه گوشی الجی رو دوماه یکسره بعنوان هات اسپات تو خونه استفاده کردیم باتریش چون دائم به شارژر وصل بود مرخص شده . حالا این گوشی ها هم گفته میشه قطع کن دارن ولی در عمل اینطور نیست و همون یه بخش هی خالی و پر میشه و از بین میره . در مورد این مودم هم فکر نکنم تکنولوژی پیشرفته تری داشته باشه که باتری رو به 100 رسید بگذاره کنار باقی مدت رو از برق مستقیم استفاده کنه. و من چون میخوام بعنوان رومیزی ازین مودم استفاده یکسره کنم برام فرق میکنه که این خاصیت رو داشته باشه یا نه.
    بله یه باتری یدکی شاید 40 , 50 تومن بیشتر نباشه ولی خوب چرا ؟
    تازه خیلی ازین مدلارو اینجا و اونجا میگن که بدون باتری هم کار میکنه و چیز عجیبی نیست .
    والا دوستان که از وقتی رایتل مودم داده دارن همینطور استفاده میکنن و تا حالا باطری هم نخریدن. ولی خوب منم گفتم میشه تعویض کرد. مگه از دیجی نگرفتین.

12. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

از نظر باتری مدل e5372t خوبه که متاسفانه توی ایران نیست و دوستم برای من از استرالیا اورد
    3560 میلی آمپر دوازده ساعت با سیگنال خوب جواب میده.
    آقا یه سوال که باید اول می پرسیدم !
    اصلا استفاده از یه مودم ( حالا چه 3373 چه این یکی ها ) واقعا فرقی در سرعت آپ و دان ایجاد میکنه یا فقط بحث انتن دادن بهتره ؟؟

من الان تو منزل با گوشی پی 8 راحت 3 , 4 خط انتن تو مد 4جی دارم . قطع و وصلی هم به اون صورت نداره ولی تست اسپید تابحال بالای 14 نداشته ام و روزایی هم که وضع نت بدتره روی 7, 8 مثل همین امروز. سرعت دان با idm هم حداکثر 1 و خورده ای مگه روز و شب.
    حالا بنظرت واقعا یه مودم چه دانگل چه رومیزی تاثیری محسوسی رو این سرعتا داره یا حداکثر کشش دکل منطقه مون همینه و اینا خرج بیخوده؟

14. این کاربر از gigaht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

والا دوستان که از وقتی رایتل مودم داده دارن همینطور استفاده میکنن و تا حالا باطری هم نخریدن. ولی خوب منم گفتم میشه تعویض کرد. مگه از دیجی نگرفتین.
    نه , من همیشه از مغازه خرید میکنم . یکم old school ام ! تازه بازار ایران خیلی نزدیک مونه دشواری نداره .
    نمیگم که نشدنیه , بله دارن هنوز استفاده میکنن ولی خب من ترجیح میدم این قابلیت رو داشته باشه .

16. این کاربر از gigaht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نه , من همیشه از مغازه خرید میکنم . یکم old school ام ! تازه بازار ایران خیلی نزدیک مونه دشواری نداره .
    نمیگم که نشدنیه , بله دارن هنوز استفاده میکنن ولی خب من ترجیح میدم این قابلیت رو داشته باشه .
    والا من از مودم به این دلیل استفاده میکنم چون جایی که هستم موبایل فقط E هست. ولی مودم من سیگنال رو میگیره و تا 5تا 8 مگ سرعت میده در بدترین زمانهااا 2 مگ. ولی خونه که adsl هست ولی تجربه مودم وقتی تو خونه 40 مگ سرعت داری حالا نه همیشه خیلی شیرینه. ولی من تو خونه گاها وصل میشم با مودم.همه چیز رو خودتون میتونید بسنجید که نیاز دارین یا نه.

تاکید میکنم 500 نفریم یکیشون H رو موبایلش نمیاد ولی من با مودم دارم

18. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •