تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 419 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

امکان آپدیت فرم ویر و وب یو آی دانگل 3372 وجود دارد و بنده این کار رو کردم و بعد از آپدیت همچنان امکان اتصال به روتر 3020 وجود دارد و حالت آنلاک باقی می ماند. از ویژگی های مهم در این ورژن این است که شما می توانید قدرت سیگنال را به شکل آر اس اس آی نیز مشاهده کنید چه از طریق روتر وصل شوید یا یو اس بی. طبق گفته برخی سایتها پینگ نیز مقداری بهبود پیدا می کند و سرعت لود صفحات خود تنظیمات بهتر می شود. به هر حال بنده تصاویری از محیط جدید می گذارم تا کاربران بهتر مقایسه کنند.
    بنده این آپدیت رو از طریق سایت آلمانی و روسی پیدا کردم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمایش rssi rsrq

Click here to view the original image of 804x401px.

حالت آنلاک

Click here to view the original image of 804x417px.

محتوای مخفی: عکسهای دیگر

ضمن تشکر از کاربر IVAN مشکل ussd با تغییر webui حل شد کاربرانی که از ورژن webui
    17.100.06 استفاده کرده اند. ورژن 17.100.11.00.03_forE3372_Mod1.1 را دریافت کرده و صرفا همان وب یو آی را آپدیت کنند.

طریقه آپدیت e3372
    فایلهای زیر را دانلود کنید.
    1-firmware
    E3372s-153_Update_22.300.09.00.00_M_AT_04.rar

2- webui 17.100.11.00.03_forE3372_Mod1.1

3- از طریق پست بالا کد فلش را دریافت کنید

4- دانگل خود را از طریق یو اس بی متصل کنید و برنامه E3372s-153_Update_22.300.09.00.00_M_AT_04 را اجرا کنید. منتظر بمانید تا پورت را بشناسد و از شما رمز درخواست کند. در اینجا رمزی را که قبلا دریافت کردیم (flash code) را وارد کنید و صبر کنید تا گزینه ready to download فعال شود و به شکل آفلاین فایل به دانگل منتقل شود. تا زمانی که تاییدیه آپدیت را نگرفتید دست نزنید این پروسه حدود یک دقیقه زمان می برد و نیازی به اینترنت نیست.
    5- برای آپدیت وب یو آی نیز فایل Update_WEBUI را اجرا کنید تا مشابه قبلی انجام شود با این تفاوت که این آپدیت نیازی به رمز ندارد.
    نهایتا شما هم فرم ویر و هم وب یو آی دانگل خود را ارتقاء داده اید و تنظیمات قبلی شما همچنان باقی است.
    نکات مهم
    1- هیچ گاه بعد از سه بار اشتباه در وارد کردن رمز مجدد رمز وارد نکنید.
    2- احتمالا گارانتی باطل می شود.
    3- اطلاعی درباره امکان برگشت به ورژن پایین تر ندارم.( اما احتمال قوی ممکنه )
    4 بنده هیچ مسئولیتی درباره اتفاقات احتمالی ندارم. اما طبیعتا نباید مشکلی پیش بیاید.
    مودم رو باید انلاک کنم قبل از ارتقا . واسه انلاک سه تا کد میده و ی کد فلش. باید همون کد فلش باشه ؟ یعنی نگهش دارم یا میشه هر دفه ime رو بزنی و کد فلش بگیری؟ راستین بازار گفته 10 دفه بزنی کدو میسوزه و شما میگی سه دفه؟ سه دفه یعنی دفه سوم غلط باشه خراب میشه دیگه؟ داستان ده بار تو انلاک صادقه؟ و سه بار تو ارتقا؟ ولی تا جایی که میدونم اون دفه اخرشون یا باید خراب شه یا لاک یا بسوزه.میشه اینا رو که پرسیدم بگین؟ ممنون
    Last edited by amirdiba; 08-02-2016 at 20:40.

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

قبل از ارتقاء آنلاک کنید. روش راستین بازار جواب میده.
    اگر می خواهی توی مودمت مشخصات ریز سیگنال رو ببینی آپدیت
    برای ارتقاء کد فلش لازمه که سه بار خطا پذیرفته میشه بار چهارمش نمی دونم چی میشه. سایتهایی که کد آنلاک میدن توی پست دوم هست. می تونی مقایسه کنی . این کدها همیشگیه و Imei دستگاه با فلش تغییر نمی کنه
    کد آنلاک شما توی این آدرس زیر ver 2 هست احتمال زیاد ورژن سه که قطعا نیست و اولی هم بعیده. نتیجه رو منعکس کنید.
    Last edited by ak313; 08-02-2016 at 21:30.

3. 2 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

قبل از ارتقاء آنلاک کنید. روش راستین بازار جواب میده.
    اگر می خواهی توی مودمت مشخصات ریز سیگنال رو ببینی آپدیت
    برای ارتقاء کد فلش لازمه که سه بار خطا پذیرفته میشه بار چهارمش نمی دونم چی میشه. سایتهایی که کد آنلاک میدن توی پست دوم هست. می تونی مقایسه کنی . این کدها همیشگیه و Imei دستگاه با فلش تغییر نمی کنه
    کد آنلاک شما توی این آدرس زیر ver 2 هست احتمال زیاد ورژن سه که قطعا نیست و اولی هم بعیده. نتیجه رو منعکس کنید.
    کد آنلاک شما توی این آدرس زیر ver 2 هست احتمال زیاد ورژن سه که قطعا نیست و اولی هم بعیده.

میشه این جمله رو توضیح بدی؟
    پس من فعلا با روش راستین بازار میرم واسه گرفتن کد انلاک و کد فلش چیزی شبیه این عکس

درسته دیگه؟ فقط لطفا اون جمله رو واسم بگو ممنون

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

کد آنلاک شما توی این آدرس زیر ver 2 هست احتمال زیاد ورژن سه که قطعا نیست و اولی هم بعیده.

میشه این جمله رو توضیح بدی؟
    پس من فعلا با روش راستین بازار میرم واسه گرفتن کد انلاک و کد فلش چیزی شبیه این عکس

درسته دیگه؟ فقط لطفا اون جمله رو واسم بگو ممنون

ظاهرا هواوی از الگوریتمهای متفاوتی برای آنلاک کردن مودمهاش استفاده کرده. اسم الگوریتم خیلی قدیمی رو میزاریم ورژن 1 و الگوریتم جدید که تو بازار زیاده ورژن 2 و جدیدترین الگوریتم هم ورژن 3 . بعضی از سایتها هنور ورژن 3 رو نمی دن

6. این کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohammad_s7201's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مودم که خریدم، سیمکارت 4G هم دارم، 10 گیگ هم اینترنت رایگان دارم اما نه خونمون نه محل کارم و نه دانشگاهم هیچکدوم آنتن نمیدن.
    4G که هیچ، به زور یه ذره آنتن 3G میاد و میره

8. این کاربر از mohammad_s7201 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه gigaht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مودم که خریدم، سیمکارت 4G هم دارم، 10 گیگ هم اینترنت رایگان دارم اما نه خونمون نه محل کارم و نه دانشگاهم هیچکدوم آنتن نمیدن.

آقا امتحان کردی این مودم بدون باتری هم کار میکنه یا نه ؟ یعنی مستقیم با برق اداپتور ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا امتحان کردی این مودم بدون باتری هم کار میکنه یا نه ؟ یعنی مستقیم با برق اداپتور ؟
    من مودم E5577 دارم که بدون باتری کار نمی‌کنه و Battery Error می‌ده وقتی بدون باتری به منبع تغذیه وصل می‌شه.
    حالا برای شما چه فرقی می‌کنه که با باتری یا بدون باتری بزنی به برق؟

11. این کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوست عزیز از این بابت که هزینه کردین و عملن غیرقابل استفاده است واقعن متأسفم. اما خوب شما اول باید با گوشی از آنتن‌دهی مطمئن می‌شدین بعد می‌رفتین سراغ خرید مودم با این قیمت قابل توجه.

البته به نظرم نباید ناامید بشین. اول با مودم و از طریق کنترل پنل تحت وبش یا با نرم‌افزار موبایل اگه داره، در حالت غیرخودکار و به شکل دستی بذارین همه Network Providerها رو بگرده. اگه بتونه شبکه‌های 3G و/یا 4G رو شناسایی کنه و نشون بده، اون وقت تو جاهای مختلف مودم رو ببرین تست کنین تا بالأخره بهترین جایی رو که آنتن می‌ده رو پیدا کنین.

من خودم تو خونه که با گوشی فقط آنتن 2G ناپایدار داشتم اون قدر جاهای مختلف رو تست کردم که در نهایت تو یه نقطه خاص داخل خونه روی شبکه 4G ایرانسل با سه خط آنتن تونستم متصل بشم و تا 6-7 مگابیت هم سرعت بگیرم.

نقطه خاص که می‌گم واقعن نقطه خاصه: کنار دودکش هود آشپزخانه نزدیک به سقف. خوشبختانه مودمم قابلیت وای‌فای داره و از اونجا هم با لپتاپ یا گوشی می‌تونم ازش استفاده کنم.
    Last edited by bilmazlar; 09-02-2016 at 16:59.

13. 2 کاربر از bilmazlar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من مودم E5577 دارم که بدون باتری کار نمی‌کنه و Battery Error می‌ده وقتی بدون باتری به منبع تغذیه وصل می‌شه.
    حالا برای شما چه فرقی می‌کنه که با باتری یا بدون باتری بزنی به برق؟
    ببخشید من شنیدم باتری بعضی از گوشیهای هواوی برای مودم e5577 قابل استفاده است. شما این موضوع را تایید می کنید؟ شما مودم تون رو از دیجی کالا خریده اید؟ چون یکی از کاربرانش ادعا کرده بود بدون باتری و با برق مستقیم قابل استفاده است. آخه من دیشب سفارش دادم از دیجی کالا اگر واقعا بدون باتری کار نمیکنه کنسل کنم سفارشم رو.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

15. 2 کاربر از majid89 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز از این بابت که هزینه کردین و عملن غیرقابل استفاده است واقعن متأسفم. اما خوب شما اول باید با گوشی از آنتن‌دهی مطمئن می‌شدین بعد می‌رفتین سراغ خرید مودم با این قیمت قابل توجه.

البته به نظرم نباید ناامید بشین. اول با مودم و از طریق کنترل پنل تحت وبش یا با نرم‌افزار موبایل اگه داره، در حالت غیرخودکار و به شکل دستی بذارین همه Network Providerها رو بگرده. اگه بتونه شبکه‌های 3G و/یا 4G رو شناسایی کنه و نشون بده، اون وقت تو جاهای مختلف مودم رو ببرین تست کنین تا بالأخره بهترین جایی رو که آنتن می‌ده رو پیدا کنین.

من خودم تو خونه که با گوشی فقط آنتن 2G ناپایدار داشتم اون قدر جاهای مختلف رو تست کردم که در نهایت تو یه نقطه خاص داخل خونه روی شبکه 4G ایرانسل با سه خط آنتن تونستم متصل بشم و تا 6-7 مگابیت هم سرعت بگیرم.

نقطه خاص که می‌گم واقعن نقطه خاصه: کنار دودکش هود آشپزخانه نزدیک به سقف. خوشبختانه مودمم قابلیت وای‌فای داره و از اونجا هم با لپتاپ یا گوشی می‌تونم ازش استفاده کنم.
    دقیقا منم همین نقطه خاص رو تو ی جایی که انتن نیست پیدا کردم و مودم رو اگه حتی یک سانت اینور اور کنم نمیگیره

فرستاده شده از هواوی میت 8

17. این کاربر از amirdiba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •