تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 22 اولاول ... 11171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 213

نام تاپيک: ASUS N552 VW, N552 VX

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام لب تاپ منم ایسوس n552 vw می باشد بعد اینکه لب تاب رو زدم به شارژ خاموش کردم که 5-6 ساعت شاژ بشه ولی وقتی بعد 5 ساعت به لب تاپ سر زدم لب تاپم کلا خاموش بوده حتی دکمه پاور و همه ی چراغ ها خاموش شده و دیگه روشن نمی شود
    حتی شارژر را عوض کردم ولی بازم هم روشن نمی شود
    دلیل این مشکل و چجوری حل میشه رو کسی می دونه؟؟
    چند ماه پیش من به همچین مشکلی برخوردم:
    ۱. لپ‌تاپ رو به هیچ عنوان با باتری نمی‌تونستم روشن کنم
    ۲. وقتی شارژر رو متصل می‌کردم لپ‌تاپ خودش روشن می‌شد (بدون زدن دکمه پاور) و تنظیمات ساعتش به هم می‌ریخت. وقتی شارژر رو جدا می‌کردم لپ‌تاپ خاموش می‌شد
    لپ‌تاپ رو بردمش گارانتی آواژنگ و گفتن مشکل از باتری هست. تعویضش هم متاسفانه یک ماه طول کشید و تو این مدت من بدون لپ‌تاپ بودم. ظاهرا مشکل شما هم یه جورایی شبیه مشکل منه، پیشنهاد می‌کنم به گارانتی مراجعه کنید.

راستی فن لپ‌تاپ شما هم موقعی که یه مدت لپ‌تاپ رو به صورت زاویه دار (بالای ۳۰ درجه) استفاده می‌کنید صدا می‌ده؟
    Last edited by Saeedmt88; 31-10-2017 at 23:45.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان میشه راهنمایی بفرمایید.

مشکل من با این لپ تاپ اینه وقتی در محیط ویندوز باهاش کار میکنم بعضی موقع ها در یک لحظه یک ثانیه ای هنگ میکنه و تولبار پایین ویندوز میره میاد و در همین یک ثانیه هارد انگار دوباره روشن میشه و صدایی ریزی میده که موقع روشن کردن لپ تاپ میاد. مشکل از چی میتونه باشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام. این یه ایراد در لپ تاپ شماست و اصلا طبیعی نیست. ممکنه نرم افزاری باشه یا سخت افزاری. در ابتدا ویندوز عوض کن و بررسی کن که ایراد حل میشه یا نه. اگر نشد، احتمال ایراد سخت افزاری هست.
    با سلام به دوستان عزیز
    لپ تاپ بنده در زمانی که با باتری کار میکنه یکی دو مرتبه صفحه اش میپره در صورتی که دکمه پاور روشنه مجبورا دکمه پاور رو 3-4 ثانیه میگیرم لپ تاپ خاموش میشه و مجددا روشنش میکنم . بهم گفتن مشکل از فریمور باتری هست . عزیزانی بودند که با این دستگاه همچین مشکلی داشته باشند؟به نظر اساتید میتونه مشکل از فریمور باتری باشه؟چون نمایندگی گفته در صورتی که بخواهیم دستگاه رو عوض کنیم مدل با هارد ssd موجود هست که اختلاف قیمت 400-500 تومنی ازت میگیریم چون با افزایش قیمت دلار قیمت دستگاه هم بالا رفته .
    ممنونم از راهنمایی دوستان عزیز
    موفق باشید

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    لپ تاپ بنده در زمانی که با باتری کار میکنه یکی دو مرتبه صفحه اش میپره در صورتی که دکمه پاور روشنه مجبورا دکمه پاور رو 3-4 ثانیه میگیرم لپ تاپ خاموش میشه و مجددا روشنش میکنم . بهم گفتن مشکل از فریمور باتری هست . عزیزانی بودند که با این دستگاه همچین مشکلی داشته باشند؟به نظر اساتید میتونه مشکل از فریمور باتری باشه؟چون نمایندگی گفته در صورتی که بخواهیم دستگاه رو عوض کنیم مدل با هارد ssd موجود هست که اختلاف قیمت 400-500 تومنی ازت میگیریم چون با افزایش قیمت دلار قیمت دستگاه هم بالا رفته .
    ممنونم از راهنمایی دوستان عزیز
    موفق باشید
    سلام. چنین مشکلی نداشتم ولی اگر خود نمایندگی قبول کرده که این مشکل است و حاضر به تعویض لپ تاپ، بنظرم تعویضش کن. ولی این اختلاف قیمت بنظرم زیاده.

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت MAJID6630923's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان عزیز سلام
    لپ تاپ من بعد از تقریبا 18 ماه استفاده مشکل عدم روشن شدن بدون شارژر پیدا کرده ، با توجه به اینکه الان از مدت زمان گارانتی باتریش گذشته ممنون میشم اگه راهنماییم کنید کجا ببرم واسه تعویض باتری (آواژنگ ، ویستا یا سازگار)
    البته امیدوارم مشکل از باتری باشه ، و اینکه با توجه به صحبت های دوستان جای دیگه ای نیست که تعویض باتری رو زودتر انجام بدن و زیاد لپ تاپ اونجا نمونه ؟

N552 VW , 4k , 128 GB SSD , 2 TB HDD
    Last edited by MAJID6630923; 09-01-2018 at 21:40.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه N552VW دارم Core i7 6700 , 256GB SSD , 2TB HDD , 16GB RAM ,
    من مشکل کمبود رم دارم و میخوام اگه بشه رم لپ تاپ رو تا 32 افزایش بدم. سوالم اینه که این مدل 32 گیگ رم رو ساپورت میکنه؟ و این که توصیه دوستان چه مارکی از رم هستش؟
    پیشاپیش ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

سلام
    لپ تاپ من n552vw هست و دقیقا مشکل مشابه لپ تاپ شمار رو داره
    وقی من لپ‌تاپو 2 سال و نیم پیش خریدم که همون موقعه باتری لپ‌تاپ 38 وات ساعت از 48 وات ساعت بیشتر شارژ نمی‌شد که فکر می‌کردم طبیعی تا امروز با این انجمن آشنا شدم و پیغام رو خوندم فهمیدم باتری لپ‌تاپ من از روز اول مشکل داشته و 20 درصد ظرفیتشو از دست داده بوده.
    در یک هفته گذشته با توجه به تاریخ ظرفیت شارژ در باتری ریپورت ویندوز، ظرفیت شارژ باتری لپ‌‌تاپم از 37 به 7.5 وات ساعت رسید تا از دیروز که به حدی وضعیت باتری بحرانی شد که عملا دیگه شارژ نمیشه و مقدار صفر درصد رو نشون میده، لپ تاپ من الان بدون شارژر روشن نمیشه!
    شارژر رو که متصل می‌کنم لپ‌تاپ خودش روشن می‌شه با توجه به نبود باتری cmos در این لپ‌تاپ تنظیم ساعت هر دفعه به حالت اولیه کارخونه بر می‌گرده

.
    دیروز عصر لپ‌تاپو به چند تا تعمیر کار نشون دادم گفتن مشکل از باتریشه شایدم آی سی شارژش سوخته تا در یک مغازه با دوستی آشنا شدم که n552vx داشت و مشکل مشابه لپ‌تاپ من برا ایشونم پیش اومده بود و همون موقع می‌داشت باتری لپ‌تاپشو با قیمت 250 تومن عوض می‌کرد
    با توجه به اینکه باتری اصلی گیر نمیاد و شرکت آواژنگ و سازگار باتری چینی که به نام اصلی به قیمت 550 میدن که قیمت خیلی بالایی هست برا یه باتری که مدلای اصلیش 40 دلار قیمت دارن حتی با ارز 14 تومنی.
    بعد از تعویض باتری توسط دوست عزیز همچنان با قطع کردن شارژر لپ تاپ خاموش می‌شد ولی باتری رو شارژ می‌کرد. طبق گفته مغازه دار که گفت به علت نداشتن شارژ اولیه این اتفاق میفته و پس از چند ساعت شارژ این مشکل حل میشه لپ‌تاپو تحویل گرفتیم ولی الان بعد از یک روز با شارژ صد درصد مقدار ولتاژ باتری لپ‌تاپ ایشون رو در ویندوز 14.4 ولت و ظرفیتو 31wh با ظرفیت فول شارژ 31wh نشون میده ولی با قطع کردن برق لپ‌تاپ ایشون همچنان خاموش میشه و عملا بدون برق کار نمی‌کنه!

الان من نمیدونم مشکل از این باتری 250 تومنیه که به جای دادن ولتاژ 15 ولت فقط 14.4 ولت میده یا اینکه مشکل از مادربورد هست..؟؟ الان مادربورد این لپ‌تاپ نزدیک به 5 میلیون قیمت داره!!!!!!
    مشکل شما با تعویض باتری بر طرف شد یا خیر!!!!؟؟؟؟؟
    Last edited by mohammadf6; 14-09-2018 at 00:20.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوست عزیز مشکل شما با تعویض باتری بر طرف شد الان ظرفیت باتری شما چقدر شده و ولتاژشو چقدر نشون میده؟
    Last edited by mohammadf6; 13-09-2018 at 21:04.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    منم دچار مشکل باتری شدم ، شارژ نگه نمیداره و با زدن شارژر خود به خود روشن میشه و چراغ باتری هم همش نارنجی چشمک زن هست و تنظیمات ساعت هم با جدا کردن شارژر به هم میخوره

این مدل n552vw باتری coms نداره؟
    مشکلات بالا با تعویض باتری حل میشه؟
    باطری خوب از کجا تهیه کنم؟ سایت شهر باتری خوبه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    منم دچار مشکل باتری شدم ، شارژ نگه نمیداره و با زدن شارژر خود به خود روشن میشه و چراغ باتری هم همش نارنجی چشمک زن هست و تنظیمات ساعت هم با جدا کردن شارژر به هم میخوره

این مدل n552vw باتری coms نداره؟
    مشکلات بالا با تعویض باتری حل میشه؟
    باطری خوب از کجا تهیه کنم؟ سایت شهر باتری خوبه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •