تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 22 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 213

نام تاپيک: ASUS N552 VW, N552 VX

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نه الان مشکل اینه که وقتی sleep یا hibernate میکنی، دیگه صفحه نمایش روشن نمیشه. حتی با زدن دکمه power و بعد ناچاری دکمه power را نگه داری تا لب تاپ reset بشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

از سوی Laptop Mag طی سال 2016، ایسوس با 4 پله صعود، در رده ی چهارمین برند برتر ساخت Laptop معرفی شد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

نه الان مشکل اینه که وقتی sleep یا hibernate میکنی، دیگه صفحه نمایش روشن نمیشه. حتی با زدن دکمه power و بعد ناچاری دکمه power را نگه داری تا لب تاپ reset بشه.

من مطمئن هستم همچین مشکلی ندارم راحت بعد sleep یا hibernate صفحه نمایش روشن میشه
    ا

4. این کاربر از alireza3dshadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shahab314's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    تو همین چند روز میخوام لپتاپ بخرم اما بین این مدل و مدل g551vw بدجور گیر کردم. چون سخت افزارشون دقیقا مثل همه و فقط ظاهرشون فرق داره. این لپتاپ رو بخاطر پورت usb type c و ظاهر بسیار زیباتر بیشتر میپسندم اما از یه طرف میترسم برای گیم سیستم خنک کننده خوبی نداشته باشه و در دراز مدت اسیب بهش برسه. چون لپتاپ قبلیم همین مشکل رو داشت. عکساشو هم نگاه کردم دیدم زیرش هیچ منفذی نداره پس عملا کولپد اثری روش نداره. از اونطرف سری g مخصوص بازیه و از این جهت مشکلی نداره و حتما سیستم خنک کننده قوی داره و هم باطری قابل جدا شدن داره. اما باز پورت usb type c نداره. این پورت اینده چطوره؟ خیلی مهمه؟ میرزه بخاطرش از خیر مدل گیمینگ بگذرم؟ کلا با توجه به چیزایی که گفتم دوستان کمک کنن از سردرگمی نجات پیدا کنم. الان بیشترین مشکلم با سری گیمینگ همین نداشتن این پورت جدیده وگرنه اینقد شک نمیکردم و مدل گیمینگ رو میخریدم. و مشکلم با این مدل هم سیستم خنک کنندش واسه گیمه . حالا کسانی که تجربه کار با هر دو مدل رو دارن کمک کنن. ایا تو خنک بودن توی گیم خیلی با هم فرق دارن؟ اینم بگم که مصرفم از لپتاپ فیلم و موسیقیو گیم هستش. البته گیمر حرفه ای نیستم و در حد معمولی. هر دو روز یه ساعت یا دو ساعت بازی. و این نکته رو هم بگن که حداقل میخوام تا 5 سال اینده لپتاپ رو نگه دارم و همراهیم کنه. ممنونم از کمک دوستان عزیزم.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
    Last edited by shahab314; 28-03-2016 at 21:31.

6. این کاربر از shahab314 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن امنيت نرم افزار lvl@ster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

پورت زیاد مهم نیست . بعدا براش تبدیل و ... میاد . منم عکس
    g551vw را دیدم زیرش مثل N552 vw هست . مدل g هم کول پد براش بی معنی هست . این لب تاپ ها طوری طراحی شدن که کمی ضخیم هستند و گرما از کناره ی لب تاپ بیرون رانده میشه . مدل گیمینگ هم دکمه هاش قرمز هست و بسیار چشم را اذیت می کنه . مخصوصا در شب . قیافه ی خیلی خسته کننده ای دارد . من که نظرم n هست . چون از g هم قیمتش کمتره .

به نظر من برای استفاده ی گیم شما هم بسیار مناسبه و جواب خواهد داد

8. این کاربر از lvl@ster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان
    تو همین چند روز میخوام لپتاپ بخرم اما بین این مدل و مدل g551vw بدجور گیر کردم. چون سخت افزارشون دقیقا مثل همه و فقط ظاهرشون فرق داره. این لپتاپ رو بخاطر پورت usb type c و ظاهر بسیار زیباتر بیشتر میپسندم اما از یه طرف میترسم برای گیم سیستم خنک کننده خوبی نداشته باشه و در دراز مدت اسیب بهش برسه. چون لپتاپ قبلیم همین مشکل رو داشت. عکساشو هم نگاه کردم دیدم زیرش هیچ منفذی نداره پس عملا کولپد اثری روش نداره. از اونطرف سری g مخصوص بازیه و از این جهت مشکلی نداره و حتما سیستم خنک کننده قوی داره و هم باطری قابل جدا شدن داره. اما باز پورت usb type c نداره. این پورت اینده چطوره؟ خیلی مهمه؟ میرزه بخاطرش از خیر مدل گیمینگ بگذرم؟ کلا با توجه به چیزایی که گفتم دوستان کمک کنن از سردرگمی نجات پیدا کنم. الان بیشترین مشکلم با سری گیمینگ همین نداشتن این پورت جدیده وگرنه اینقد شک نمیکردم و مدل گیمینگ رو میخریدم. و مشکلم با این مدل هم سیستم خنک کنندش واسه گیمه . حالا کسانی که تجربه کار با هر دو مدل رو دارن کمک کنن. ایا تو خنک بودن توی گیم خیلی با هم فرق دارن؟ اینم بگم که مصرفم از لپتاپ فیلم و موسیقیو گیم هستش. البته گیمر حرفه ای نیستم و در حد معمولی. هر دو روز یه ساعت یا دو ساعت بازی. و این نکته رو هم بگن که حداقل میخوام تا 5 سال اینده لپتاپ رو نگه دارم و همراهیم کنه. ممنونم از کمک دوستان عزیزم.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
    سلام.
    شما صبر کن ASUS ROG GL552VW بیاید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان من این لپ تاپ رو تازه خریدم.
    N552vw-A
    مادامی که به برق وصله حتی اگه خاموش هم باشه و باتری هم تا 100 شارژ باشه . روی بدنه لپ تاپ به خصوص در قسمت پشت lcd و در قسمت کیبرد در کناره ها یه لرزش دائمی احساس میکنم.
    میخواستم بدونم طبیعیه؟
    این مشکل وقتی با باتری کار میکنه وجود نداره. به ارت هم وصل کردم لرزش و برق خیلی کم شد ولی بازم هست.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان من این لپ تاپ رو تازه خریدم.
    N552vw-A
    مادامی که به برق وصله حتی اگه خاموش هم باشه و باتری هم تا 100 شارژ باشه . روی بدنه لپ تاپ به خصوص در قسمت پشت lcd و در قسمت کیبرد در کناره ها یه لرزش دائمی احساس میکنم.
    میخواستم بدونم طبیعیه؟
    این مشکل وقتی با باتری کار میکنه وجود نداره. به ارت هم وصل کردم لرزش و برق خیلی کم شد ولی بازم هست.
    این حالت را در همین مدل لپ تاپ دیدم.
    البته بستگی به پریز برق شما هم دارد. شما با برق جای دیگر امتحان کنید. میبینید که این حالت برق گرفتگی، شدت و ضعف دارد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

لپ تاپ رو از دیجی کالا خریدم. زنگ زدم برای گارانتی 7 روز تعویض کالا اومدن و لپ تاپ رو بردن ولی هنوز جواب ندادن.
    امیدوارم قبول کنن چون لرزش لپ تاپ خیلی رو اعصاب هستش. من حتی سیم ارت رو به لوله ی آب وصل کردم ولی بازم یکم می لرزید. تنها جایی که تونستم ببرم امتحان کنم با برق پارکینگ بود که اونجا هم همین وضعیت رو داشت.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

لپ تاپ رو از دیجی کالا خریدم. زنگ زدم برای گارانتی 7 روز تعویض کالا اومدن و لپ تاپ رو بردن ولی هنوز جواب ندادن.
    امیدوارم قبول کنن چون لرزش لپ تاپ خیلی رو اعصاب هستش. من حتی سیم ارت رو به لوله ی آب وصل کردم ولی بازم یکم می لرزید. تنها جایی که تونستم ببرم امتحان کنم با برق پارکینگ بود که اونجا هم همین وضعیت رو داشت.
    منظورم در یک ساختمان دیگر بود. با سیم کشی برق جداگانه.
    به لوله ی آب وصل کردن ارث همیشه جواب نمیدهد. چون خیلی از خانه ها، دیگر لوله ی فلزی ندارند و از لوله های سبز استفاده میکنند!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •