تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 22 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 213

نام تاپيک: ASUS N552 VW, N552 VX

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    منم به فکر خرید مدل 4k مات هستم دیشب داشتم فکر میکردم هنگام نصب ویندوز 2 تا هارد یعنی ssd و hdd چطور از هم جدا شدن داشتم فکر میکردم یه درایو 120 گیگ و یه پارتیشت 2 ترا خواهیم داشت که امروز به سایت سر زدم و مبحث این لبتاپ رو دیدم که دیدم عکس انداختید 2 تا پارتیشن 60 گیگ شده ssd حالا سوال من اینه که همون اول اگه این 2 تا پارتیشن رو پاک کنیم و یکیش کنیم مشکلی ایجاد میکنه؟!!!
    حالا نوشته ی سیستم جلوی درایور نباشه مگه چیز مهمی ؟!! من خودم بالای 20 تا لبتاپ ویندوز عوض کردم که اون نوشته ی سیستم جلوی درایو اصلیشون (c) نوشته نشده بود (البته هیچ کدوم ssd نبودن اینه گفتم یه سوال از دوستانی که اطلاع دارن بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیزی که لب تاپ رو تهیه کردید ویندوز رو روی ssd نصب کردید به نظرتون بالا اومدن ویندوز و اجرا شدن برنامه هایی که داخل ssd نصب شدن به نظرتون نسبت به سیستم قبلی که داشتید سریع تره ؟( احساس میشه )
    و این که به همراه لبتاپ داخل جعبه dvd داریور های ویندوز 10 هست؟
    ============
    پیکسل سوخته خیلی ضد حاله واقعا من این موضوع رو توی مانیتور 5 سال پیش تجربه کردم خیلی حالم گرفته شد زنگ زدم گارانتی مانیتوری که داشتم اومدن دیدن خیلی کمه همون در حد 1 نقطه بود ولی لطف کردن عوض کردن یدونه نو دادن شما هم ببین اگه معازه ای که ازاش تهیه کردید عوض میکنه حتما این کارو بکن (چون گارانتی بالای 5 نقطه رو تعویض میکنه)
    ========
    تنها چیزی که ازاش استرس دارم هنگام خرید همین مسئله پیکسل سوخت
    هنگام خرید آدم تست تصویر میگیره ولی چون این موقع خیلی فورصت نیست اینه شاید معلوم نباشه) دوستان راه حلی میدونید بگید
    سلام.
    اینکه چرا دو تا پارتیشن هست را احتمال میدهم بخاطر لپ تاپ هایی است که رویش ویندوز اریجینال دارد که مثلا روی یک پارتیشن ویندوز نصب شده که اگر این موضوع باشد، پس برای ما که بدون ویندوز میخریم اصلا مهم نیست و در سایتهای خارجی که پیگیر بودم، گفته شده بود که اشکالی ندارد همان اول دو تا پارتیشن را یکی کنی.

صد در صد روی بالا آمدن ویندوز و ... اثر دارد. کاملا هم محسوس است.

در دیجیکالا یکی گفته بود که روی DVD درایور سایر ویندوزها هم بوده که البته من بعید میدانم اینطور باشد و با توجه به اینکه در سایت ایسوس هم فقط درایورهای ویندوز 10 است، در DVD اش هم همینطوره.
    البته باز دوستانی که خودشان تهیه کردند بهتر میتوانند راهنمایی کنند.

2. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    farahmanesh.ir

پيش فرض

خود
    مدل N552 vw
    هم دو مدل داره
    N552VW - A
    صفحه 4ک داره
    اقا یه مقایسه ای بین این مدل و مدل زیر انجام بدید ؟
    ASUS G551VW - B

اینم 12 گیگ رم صفحه مات 4ک هستش

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خوب دوستان طبق نظرات توی سایت دیجیکالا خیلی ها از سرعت کم هارد و ssd شکایت میکردن
    و این که مدل
    N552VX به نظر با دور 7200 وارد شده که به اشتباه 5400 نوشته شده داخل سایت دیجی که به نظر من که سرعت خوندن از هارد خیلی مهم پس به نظر میرسه برای منی که زیادی اهل بازی نیستم گرافیک 960 رو فدای 950 کنم به جاش هارد با سرعت بالا رو به دست بیارم
    البته اینم بگم رم
    N552VX متاسفانه 8 گیگ ول یخو قیمتش هم 300 تمن پایینتره که با این پول میشه رم 8 گیگ گیر اورد اگه نیاز بود اضافه کرد
    حالا بازم گیج شدم
    N552VX - یا vw کاش هارد مدل 7200 وارد شده بود 1 دقیقه هم تردید نمیکردم برا خریدنش
    بازم دوستانی که دستگاه ر و دارن تجربیاتشون رو بیان کنن

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اینطور که من خواندم، هاردهای 1 ترابایت این لپ تاپ ها 7200rpm هستند و هاردهای 2 ترابایت 4500 rpm. یعنی قاعدتا مدل vx هارد 7200 دارد.

البته در سایت ایسوس گفته شده که هاردهای 2 ترابایت 7200rpm هم برای این لپ تاپ ها آمده ولی ظاهرا این مدلها هنوز وارد ایران نشدند.

در مورد سرعت هارد SSD هم یکی از دوستان در دیجیکالا تست کرده بود که نتایجش این بوده که بنظرم بد نیست. خصوصا اینکه هارد ssd بیشتر برای نصب برنامه و نرم افزار استفاده میشود و مهم سرعت خواندن اطلاعات است.

براساس نتایج سایتها: حداکثر سرعت خواندن برابر 510 MB/s و حداکثر سرعت نوشتن 140 MB/s دارد

براساس تست خود کاربر: سرعت خواندن و نوشتن تست شده توسط خودم روی این لپ تاپ با استفاده از برنامه UDisks به ترتیب برابر 520 و 137 MB/s است.

این هم مشخصات این هارد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد دقت کنید که گرافیک 950ddr3 است و 960 ddr5 که مقایسه اش را میتوانی در لینک زیر ببینی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که نشان میدهد 960 خیلی قوی تر است.
    ----------

اگر به من بود، من مدل با گرافیک قوی تر را انتخاب میکردم.
    بعدا اگر با مشکلی مواجه شدم، هارد hdd لپ تاپ را با نمونه ی دیگر و یا حتی یک ssd عوض میکردم.

حتی همان هارد ssd را هم میتوانید با نمونه دیگر عوض کنید.

---------

یک نکته هم اضافه کنم که چند روز قبل در بازار رضا یکی از فروشندگان ادعا میکرد که مدل n552 vw را با رم 8 گیگ هم آمده که تفاوت قیمتی خیلی کمی با مدل vx دارد. حالا نمیدونم یعنی دستگاه را باز کرده بودند و رم 4 گیگش را برداشته بودند یا اینکه از اول با رم 8 گیگ آمده.
    چون فقط در یک مغازه این مدل را دیدم.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

مرسی آقا امیر گل بابت توضیحاتتون
    واقعا منم گیج شدم
    من پریروز قیمت گرفتم vw رو 4120 گفت محلت تست پیکسل سوخته هم میدم بهت طرف اشنا بود مغازه های دیگه عشقی هر کی یه قیمت میدادکی میگفت 4180-4150 4140
    خوت شما داش امیر قصد خرید این مدل رو دارید؟
    ====

دوستان عزیز که دستگاه رودراختیاردارن گیم های سنگیت تست کردن ببینن دمای سی پی یو و gpu تا چه حد میره بالا ؟
    Last edited by starn; 15-02-2016 at 12:06.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مرسی آقا امیر گل بابت توضیحاتتون
    واقعا منم گیج شدم
    من پریروز قیمت گرفتم vw رو 4120 گفت محلت تست پیکسل سوخته هم میدم بهت طرف اشنا بود مغازه های دیگه عشقی هر کی یه قیمت میدادکی میگفت 4180-4150 4140
    خوت شما داش امیر قصد خرید این مدل رو دارید؟
    ====

دوستان عزیز که دستگاه رودراختیاردارن گیم های سنگیت تست کردن ببینن دمای سی پی یو و gpu تا چه حد میره بالا ؟
    من هم قیمت تا 4120 از پاساژهای تهران گرفتم. البته جا برای چانه زنی داشت، چون همه میگفتند اگر خریداری، تخفیف هم میدهیم. تازه نصب ویندوز و نرم افزار و ... هم رایگان.

من خودم برای کسی دنبال لپ تاپ هستم و فعلا مد نظرم همین دستگاه است. مدل VW با صفحه نمایش 4K.

9. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    farahmanesh.ir

پيش فرض

دوستان
    یه مقایسه ای بین N552VW و مدل زیر انجام بدید ؟
    ASUS G551VW - B

حس میکنم با توجه به اختلاف قیمت 150 تومنی مدل G با توجه به کولینگ بهتر و باتری قوی تر بهتر باشه
    Last edited by peahman; 16-02-2016 at 03:19.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان
    یه مقایسه ای بین N552VW و مدل زیر انجام بدید ؟
    ASUS G551VW - B

حس میکنم با توجه به اختلاف قیمت 150 تومنی مدل G با توجه به کولینگ بهتر و باتری قوی تر بهتر باشه
    سلام.
    من هم موافقم که g551 قاعدتا کولینگ بهتری داره.

البته مدل GL552VW هم ظاهرا وارد بازار شده است.
    Last edited by amir_t6262; 16-02-2016 at 08:37.

12. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    farahmanesh.ir

پيش فرض

سلام.
    من هم موافقم که g551 قاعدتا کولینگ بهتری داره.

البته مدل GL552VW هم ظاهرا وارد بازار شده است.
    اون مدل وارد ایران نشده هنوز با سه تا نمایندگی ایسوس تماس گرفتم

بنظرتون
    GL552VW برتری خاصی نسبت به G551VW داره ؟
    تا جایی که من دیدم مدل GL552VW که هنوز نیومده فقط یک Intel® HD Graphics 530 انبورد اضافی داره ف باتریش هم 4 سلولی هست و وزنش 100 گرم سبک تره
    چیز خاص دیگه ای فکر نکنم داشته باشه

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

رو n551vw بعد چند ساعت بازی سنگین دما حداکثر 70 هست که برای لپ تاپ نرماله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •