تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 22 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 213

نام تاپيک: ASUS N552 VW, N552 VX

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

این قسمت از مانیتور یه نقطه سفید ریز روش هست. بنظرتون عوضش کنم یا مشکل مهمی نیست؟
    سلام.
    اول از همه یک سری تصویر با رنگ های مختلف بگذار و ببین تاثیری دارد یا نه. اگر اثر نکرد، پیکسل سوخته است و یک پیکسل سوخته بعید است جز گارانتی باشد و بخواهند بخاطرش عوض کنند ولی باز پیگیر باش.

اقا من بین این دو مدل موندم کدوم رو بگیرم
    یعنی a و b

الان بهترین صفحه نمایش از نظر رزولوشن و مات بودن یا نبودن برای کسی بیشتر کار طراحی سایت و کارهای برنامه نویسی + تماشای فیلم میکنه
    کدومه؟
    بنظر من برای شما که در کار طراحی و ... هستی و همچنین برای فیلم دیدن، صفحه 4K مات بهتر است.

در مورد SSD میتونم پاک کنم. ولی اگه الان اون درایو 60 گیگی که جلوش نوشته System رو پاک کنم (طبق مطالبی که خوندم هنگام بوت دستگاه ازش استفاده میشه) مشکل پیش نمیاد؟ همون اولم که میخواستم ویندوز نصب کنم میتونستم 2تا شون رو یکی کنم ولی بخاطر اینکه اون جلوش System نوشته نکردم. فرمتشم الان FAT32 هست. اون یکی پارتیشن SSD هم که برای نصب ویندوز باید NTFS میکردم.
    اینم بگم که تو ریویو های لنوو Y700 هم خونده بودم که فقط نصف 128 گیگ SSDش برای نصب برنامه قابل استفاده هست, که اینم البته همونطور که گفتم تو ریویوها خوندم و ممکنه درست نباشه.
    الان آن درایو 60 گیگی در my computer در دسترس است؟ حجم خالی اش چقدر است؟

من در فروم ایسوس خواندم که پاک کردن و extend آن درایو ایرادی ندارد. البته شما چک کن که درایو خالی باشد و فایل های سیستمی و ... رویش نباشد.

2. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

در مورد پیکسل هر رنگی باشه اون نقطه سفیده.
    درایوها اینا هستن که C (که SSD هست) و D و E تو My Computer نشون داده میشن ولی اون 60 گیگ SSD که FAT32 هست نشون داده نمیشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بنظرم که فرمت کردن آن درایو هیچ اشکالی ندارد . چون همین الان هم خالی است.

5. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    farahmanesh.ir

پيش فرض

سلام.

بنظر من برای شما که در کار طراحی و ... هستی و همچنین برای فیلم دیدن، صفحه 4K مات بهتر است.
    با سپاس
    پس یعنی 4k نوشته هاش ریز نیستن ؟
    چون توی چند تا فروم نوشتن بودن نوشته خیلی ریز هستن و با تغییر رزولوشن هم بازم تا حدی ریزن
    منظورم اینه اگه برای مثال همین مدل ه ، صفحه ماتش با رزولوشن fhd بود برای خرید بهتر نبود ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

در مورد پیکسل هر رنگی باشه اون نقطه سفیده.
    درایوها اینا هستن که C (که SSD هست) و D و E تو My Computer نشون داده میشن ولی اون 60 گیگ SSD که FAT32 هست نشون داده نمیشه.

این برای هارد های نو عادی هست که قبلا پارتیشن بندی به اصطلاح Dynamics نشده
    من یک هارد نو(sshd) گرفتم موقع نصب ویندوز همین شد بعد نصب تو دیسک منیج منت هارد رو دینامیک کردم تا به چند پارتیشن تقسیم بشه

پی نوشت : اون نقطه سفید تو نمایشگر لپ تاپ نمی خوام زیاد جو منفی بدم
    ولی چون تو مانیتور 15.6 اینچی و 4k تراکم پیکسل به شدت بالاست اون نقطه قطعا از یک پیکسل بیشتره به وضوع دیده میشه اون نقطه
    من صفحه full hd وقتی یک پیکسل سوخته دیدم باید حداقل از فاصله 5 سانتی قابل دیدن بود ولی این یکم زیاده اگر جنس مهلت تست داره به نظرم برگشت بزن این تا سال دیگه زیاد بشه تو 4k تو ذوق میزنه

8. 2 کاربر از alireza3dshadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

با سپاس
    پس یعنی 4k نوشته هاش ریز نیستن ؟
    چون توی چند تا فروم نوشتن بودن نوشته خیلی ریز هستن و با تغییر رزولوشن هم بازم تا حدی ریزن
    منظورم اینه اگه برای مثال همین مدل ه ، صفحه ماتش با رزولوشن fhd بود برای خرید بهتر نبود ؟
    تو وبن 10
    اول که ریزن ولی تو صفحه ویندوز رست کلیک کن برو قسمت display settings اندازه ایکون تا 300% ببر بالا درست میشه و اینکه تو قسمتadvance settings اندازه ایکون دسکتاپ ر. زیاد کن مشکل حل میشه
    اینم عکس لپ تاپ خودم که 4k هست همه چی اوکیه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by alireza3dshadow; 07-02-2016 at 01:36.

10. این کاربر از alireza3dshadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

عکسهای لپ تاپ باز شده و محل قرارگیری رم و SSD و ... به پست اول اضافه شد.

12. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    farahmanesh.ir

پيش فرض

دوستان بنظرتون احتمالش هست
    این لپتاپ با صفحه مات fhd بیاد ؟

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    منم به فکر خرید مدل 4k مات هستم دیشب داشتم فکر میکردم هنگام نصب ویندوز 2 تا هارد یعنی ssd و hdd چطور از هم جدا شدن داشتم فکر میکردم یه درایو 120 گیگ و یه پارتیشت 2 ترا خواهیم داشت که امروز به سایت سر زدم و مبحث این لبتاپ رو دیدم که دیدم عکس انداختید 2 تا پارتیشن 60 گیگ شده ssd حالا سوال من اینه که همون اول اگه این 2 تا پارتیشن رو پاک کنیم و یکیش کنیم مشکلی ایجاد میکنه؟!!!
    حالا نوشته ی سیستم جلوی درایور نباشه مگه چیز مهمی ؟!! من خودم بالای 20 تا لبتاپ ویندوز عوض کردم که اون نوشته ی سیستم جلوی درایو اصلیشون (c) نوشته نشده بود (البته هیچ کدوم ssd نبودن اینه گفتم یه سوال از دوستانی که اطلاع دارن بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیزی که لب تاپ رو تهیه کردید ویندوز رو روی ssd نصب کردید به نظرتون بالا اومدن ویندوز و اجرا شدن برنامه هایی که داخل ssd نصب شدن به نظرتون نسبت به سیستم قبلی که داشتید سریع تره ؟( احساس میشه )
    و این که به همراه لبتاپ داخل جعبه dvd داریور های ویندوز 10 هست؟
    ============
    پیکسل سوخته خیلی ضد حاله واقعا من این موضوع رو توی مانیتور 5 سال پیش تجربه کردم خیلی حالم گرفته شد زنگ زدم گارانتی مانیتوری که داشتم اومدن دیدن خیلی کمه همون در حد 1 نقطه بود ولی لطف کردن عوض کردن یدونه نو دادن شما هم ببین اگه معازه ای که ازاش تهیه کردید عوض میکنه حتما این کارو بکن (چون گارانتی بالای 5 نقطه رو تعویض میکنه)
    ========
    تنها چیزی که ازاش استرس دارم هنگام خرید همین مسئله پیکسل سوخت
    هنگام خرید آدم تست تصویر میگیره ولی چون این موقع خیلی فورصت نیست اینه شاید معلوم نباشه) دوستان راه حلی میدونید بگید

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوستان بنظرتون احتمالش هست
    این لپتاپ با صفحه مات fhd بیاد ؟
    بعید میدونم به این زودی ها کانفیگ دیگری از این لپ تاپ عرضه شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •