تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 22 اولاول ... 8141516171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 171 به 180 از 213

نام تاپيک: ASUS N552 VW, N552 VX

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان من رم رو افزایش دادم. یه ماژول ۴ گیگاباتی سامسونگ دارم که از رو لپ تاپ برداشتم. کسی خواست در خدمتم.

Sent from my D6503 using Tapatalk

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    ایا میشه روی این دستگاه ویندوز 8 ریخت؟؟
    سوال دوم اینکه باتری لپتاپم فکر کنم خیلی ضعیفه.یک ساعت و نیم فیلم رو هم نمیتونه با وجود فول شارژ بودن پخش کنه.برای شما هم همینه؟؟ببرم گارانتی؟؟چون باتریش گارانتی داره ؟؟
    شدن که میشه ولی ممکن است در نصب برخی درایورها به مشکل بخوری.

در مورد باتری هم، اگر مدل با صفحه نمایش 4K داری، چون مصرف این صفحه نمایش ها بالاست، بنظرم عادی است.
    بهرحال با برنامه هایی که برای تست باتری لپ تاپ است امتحان کنید، ببینید سلامت باتری در چه وضعی است.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من این مدل رو (n552 vw 4k 8gb 2tb without ssd)یک هفته ای میشه گرفتم مشکلی که به نظرم میرسه اینه که وقتی رزولیشن روی 4k هست
    کلا کمی روان کار نمیکنه و منو هاو و ... با مکس کوتاهی واکنش نشون میدن، ولی وقتی رزولیشن روی full hd میزارم ایم مشکل حل میشه
    میخواستم ببینم راه حلی هست برای این مشکل؟
    و یه سوال اینکه آیا بازی های روز که باعث داغ شدن سیستم میشن ممکنه به سخت افزار دستگاه آسیب بزنن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه سه هفته ای هست خریدم. درصد فرسایش باتریش 11% هستش . چیکار کنم ؟طبیعیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه سه هفته ای هست خریدم. درصد فرسایش باتریش 11% هستش . چیکار کنم ؟طبیعیه؟
    من ۸ ماه پیش خریدم
    اول ۹ درصد بود ، الان شده ۱۱
    خیلی مطلوب نیست، ولی خب همش مثل همه
    تازه خود به خود وقتی خاموشه شارژ هم کم میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من ۸ ماه پیش خریدم
    اول ۹ درصد بود ، الان شده ۱۱
    خیلی مطلوب نیست، ولی خب همش مثل همه
    تازه خود به خود وقتی خاموشه شارژ هم کم میکنه

برای من تا حدودای جمعه 0 بود بعدا به یکباره شد 2 بعد کلی سرچ گفتن کالیبره کن ببین چجوریاس کردم شد 11 .
    چجوری استفاده کردید؟ من بازی میکنم فیلم میبینم نمیخوام به این زودیا هزینه کنم سرباتری

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

برای من تا حدودای جمعه 0 بود بعدا به یکباره شد 2 بعد کلی سرچ گفتن کالیبره کن ببین چجوریاس کردم شد 11 .
    چجوری استفاده کردید؟ من بازی میکنم فیلم میبینم نمیخوام به این زودیا هزینه کنم سرباتری
    اصل کالیبره کردن بخاطر اینه که شما میزان ظرفیت فعلی باتری را به درستی تشخیص بدهی.
    وقتی کالیبره میکنی، باتری ظرفیت درستش را نشان میدهد و بعد با تقسیم ظرفیت فعلی بر ظرفیت اولیه، میزان فرسایش باتری مشخص میشه.

برای حفظ سلامت باتری هم در سایتهای مختلف مواردی گفته شده، مثلا نگذارید که شب تا صبح لپ تاپ خاموش به برق باشه، یا اینکه تا حد ممکن لپ تاپ را خنک نگه دارید، به مدت طولانی نگذارید که باتری لپ تاپ پر و لپ تاپ خاموش باشد، یعنی اگر مدت طولانی از لپ تاپ استفاده نمیکنید، شارژ باتری را در حدود 60 درصد بگذارید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    دوستانی که مدل n552 vw رو دارید من متوجه شدم که بعضی از کلید های پر کاربرد کیبورد (مثل enter سمت اعداد یا Esc)
    کمی کج شدند یعنی صاف نیستند و کمی شیب پیدا کردند این در حالی هست من همش 2 هفته است این لپ تاپ رو گرفتم
    میخواستم ببینم برای شما هم مورد مشابهی اتفاق افتاد یا نه ؟ و آیا لازمه از طریق گارانتی اقدامی کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    دوستانی که مدل n552 vw رو دارید من متوجه شدم که بعضی از کلید های پر کاربرد کیبورد (مثل enter سمت اعداد یا Esc)
    کمی کج شدند یعنی صاف نیستند و کمی شیب پیدا کردند این در حالی هست من همش 2 هفته است این لپ تاپ رو گرفتم
    میخواستم ببینم برای شما هم مورد مشابهی اتفاق افتاد یا نه ؟ و آیا لازمه از طریق گارانتی اقدامی کنم؟
    مال منم همینه.نگران نباش

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad.ef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان شهر شهیدان

پيش فرض

سلام . وقت بخیر

کلید esc من کار نمیکنه . چطور میشه درستش کرد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •