تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 22 اولاول ... 7131415161718192021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 213

نام تاپيک: ASUS N552 VW, N552 VX

كاربر فعال انجمن امنيت نرم افزار lvl@ster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

دوست عزیز این ایراد هایی که گرفتی اصلا ایراد نیست . باطری کم می کنه و .... به نظرم منطقی نیس باید کم کنه - چرا کم نکنه - مگه میشه مگه داریم !!!! در ضمن تمام نرم افزار های موجود در دنیا صد درصد نمی تونن بگن که یه سخت افزاری سالم هست (مخصوصا در مورد باطری به علت ساختارش ) یا نیست . همیشه درصد خطا هست . پس همیشه نمیشه به نرم افزار ها اعتماد کرد . نرم افزار با نرم افزار فرق می کنه نوع کد نویسی فرق می کنه و .... در مورد دریچه ی ها و گرما و .... باید بگم شما خیالت راحت تمام روز لب تابتو روشن نگه دار و استفاده کن بدون کول پد هیچ اتفاقی نمی افتد نگران نباش . معماری این نسل با نسل های گذشته بسیار متفاوت هست و هدایت گرما با روش های متنوع و جدیدتری انجام میشد .

مشکل sleep هم با نگه داشتن پاور به مدت چند ثانیه حل میشه . این دیگه ناراحتی ندارد که

فقط مشکل ریز بودن منو ها در بسیاری از نرم افزار ها واقعا اذیت می کند و راه حل خاصی هم براش نیست فقط صبر صبر صبر

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من هم دو هفته ای میشه که این لپتاپ رو از دیجی کالا خریدم البته فکر کنم آخرین خریدار این محصول بودم چون از اون روز به بعد نا موجوده و قیمتش هم تو بازار 200 تومنی گرون شده! لپ تاپ کم نظیری هست اما فکر کنم یه مشکلات ریزی داره...بزرگ ترین مشکل من باطریش هست که در حالت خاموش هر چند ساعت 1 در صد کم می کنه! البته به گفته دوستان(آقای مسعود یزدانی) که ظاهرا دلیلش پیدا کردند، باز هم مشکل لپ تاپ من حل نشده و همچنان در پی رفع مشکل هستم ...درسته از 95 به بالا شارژ نمی کنه این منطقی هست اما نباید خود به خود باطری شارژ کم کنه ! در ضمن طبق اون نرم افزار ها فرسودگی باطری من هم 8% نشون میده که جالب نیست!
    مشکل دوم روشن نشدن صفحه نمایش بعد از حالت اسلیپ و یا حالت های دیگه هست که باید چند ثانیه ای پاور رو نگه داشت تا بعد دوباره روشنش کرد این رو اعصاب منه مخصوصا وقتی تنظیمات صفحه نمایش رو fhd باشه که حتی حالت اسکرین خاموش هم دیگه تصویرش بالا نمیاد و مشکل حادتر هست...نکته منفی دیگه محل ورودی هواست که بد جایی تعبیه شده! با این شرایط تغریبا هیچ کول پدی به دردش نمی خوره! به دوستان پیشنهاد می کنم از دستگاه کار کمتری بکشن تا بدون کول پد در دراز مدت مشکلی براشون پیش نیاد...مشکل آخر کوچک بودن آیکن ها و برخی محیط های نرم افزاری هست که در ظاهر فعلا باید تحمل کرد تا نرم افزار ها به روز بشن و خودشونو با 4k تطبیق بدن،البته یه راه های دستی برای حل مشکل وجود داره که باید تو هر نزم افزاری که مشکل داری با یه ترفند خاص خودش مشکلو حل کنی...
    فعلا مشکل دیگه ای از این لپ تاپ ندیدم و و بقیش هر چی که هست مزیته و بی نقص...امیدوارم مشکل خاموش شدن صفحه نمایش و باطری هم زود حل بشه....
    سلام.
    من این لپ تاپ را برای یکی از دوستان گرفتم. پیشنهادش هم با خودم بود.
    ولی بابت موضوع باتری، خودم هم چندان راضی نیستم. درسته که کلی تحقیق کردم و دوستم هم با اعتماد به تحقیقاتم این لپ تاپ را خریده ولی در کل جالب نیست این اتفاق. اینکه عیب هست یا نیست هم بنظرم عیب است. چون در لپ تاپ های دیگر تا این حد ندیده بودم که باتری در زمان عدم استفاده کم شود.

این آقای مسعود یزدانی دلیل این موضوع را چی میدونند؟

در مورد حالت اسلیپ هم درایورهایش را به روزرسانی کنید. دوستم هم اوایل این مشکل را داشت و دقیقا نمیدانم چیکار کرده بود ولی درست شده بود.

در مورد ورودی های هوا هم نکته اینجاست که اصلا کولپد کارش وارد کردن هوا به لپ تاپ نیست. کول پد یک صفحه دارد که زیر لپ تاپ قرار میگیرد و گرمای کف لپ تاپ را میگیره و در اثر گردش فن، خنکش میکند. وقتی که کف لپ تاپ هم خنک شود، گرما را از بقیه قسمتها میگیرد.
    اصلا یک سری کول پدها هستند که فن ندارند و فقط یک صفحه هستند برای انتقال حرارت از پشت لپ تاپ به بیرون.
    پس نگران این موضوع نباش.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

والا درایو ها آخرین نسخه آپدیت شدن ولی این مشکل خاموشی صفحه فعلا فقط تو صفحه fhd منواذیت می کنه که کلا بی خیال فول اچ دی شدم و یا کلا نمیذارم اسلیپ یا اسکرین خاموش بشه تا بعد راهی پیدا کنم در مورد باطری هم آقای یزدانی در دیجی کالا یه راهی پیشنهاد دادن که با اجازشون عینا تو پست بعدی کپی می کنم، شماامتحان کنید شاید مشکل شما حل شد...

4. این کاربر از smalek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

حل مشکل کم شدن باتري در زمان خاموش بودن لپ تاپ(نقل از massoud68)

بالاخره موفق شدم مشکل کم شدن شارژ باتری در زمانی که لپ‌تاپ خاموش است رو که در نظر قبلیم راجع بهش گفته بودم رو برطرف کنم. لپ‌تاپ من وقتی خاموش بود تقریبا به ازای هر 6 ساعت 1 درصد از شارژ باتری کم می‌شد.
    مشکل از یک درایور مربوط به اینتل هست به اسم Intel Management Engine interface
    اگه شما هم این مشکل رو دارید، که قطعا دارید آخرین ورژن این درایور یعنی 11.0.6.1193 رو دانلود و نصب کنید.
    دیجی‌کالا اجازه قرار دادن لینک در کامنت رو نمیده ولی کافیه این عبارت رو توی اینترنت سرچ کنید :
    Intel Management Engine Driver (1.5M) for Windows 10 for Intel NUC
    تا پیداش کنید، حجمش تقریبا 115 میگابایت هستش.
    بعد از نصب این درایور مشکل تا حد زیادی برطرف میشه، اما برای حل کامل مشکل باید این کار رو هم انجام بدید:
    برید به این مسیر :
    Device manager -> System devices -> Intel(R) Management Engine Interface
    بعد روش راست کلیک کنید و برید به قسمت properties بعد برید به تب power management و تیک مربوط
    Allow the computer to power off this device to save power رو غیرفعال کنید.
    بعد از این کار مشکل به طور کامل برطرف میشه.
    همچین مشکل خاموش شدن صفحه نمایش و روشن نشدن مجددش با آپدیت درایور هر دو گرافیک intel و nvidia به آخرین ورژن حل میشه .
    آخرین ورژن درایور nvidia نسخه¬ی 368.39 هستش.
    آخرین ورژن درایور intel نسخه¬¬ی 15.40.18.4380 هستش.
    به 32 و 64 بیتی بودن درایورهایی که دانلود می¬کنید توجه کنید.
    بعد از آپدیت هر درایور یکبار لپ تاپ رو restart کنید.
    هیچ کدوم از درایورهایی که گفتم رو نمی¬تونید با IP ایران دانلود کنید و باید از روش‌هایی که خودتون بلد هستید استفاده کنید . البته درایورهای کارت گرافیک رو در سایت‌¬های ایرانی هم می‌توانید پیدا کنید.
    برای حل مشکل کوچک بودن آیکون‌ها باید رزولوشن رو به صورت دستی پایین بیارید و روی 1920:1080 قرار بدید.
    اگه نظرم مفید بود + فراموش نشه.
    Last edited by smalek; 15-10-2016 at 11:23.

6. 3 کاربر از smalek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال bushido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

این لپتاپ صفحه مات فول اچ دیش اومده که صفحه نمایشش تاچ نباشه؟ اگه هس کجا میشه تهیه کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

اینم لینک فروش قطعات این لپ تاپ برای دوستانی که میخوان بخرن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4گیگ رم حدود 200 تومن میشه به پول ما
    سلام
    دوستان کسی برای ارتقای رم اقدام کرده از گارانتی من یه سری زدم تو سایت ها رم مختلف هست
    کسی افزایش رم داده
    از آقا امیر پیگیر تاپیک ممنون میشم نظرشو بگن
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی برای ارتقای رم اقدام کرده از گارانتی من یه سری زدم تو سایت ها رم مختلف هست
    کسی افزایش رم داده
    از آقا امیر پیگیر تاپیک ممنون میشم نظرشو بگن
    با تشکر
    من میخواستم هارد رو با ssd تعویض کنم، رفتم نمایندگی ویستا، گفت چون لپ تاپ شما درپوش جداگانه برای هارد و رم داره خودت میتونی تعویض کنی و گارانتی باطل نمیشه. تاکید میکنم فقط اون قسمت خاص پایین لپ تاپ که دوتا پیچ داره گارانتی رو باطل نمیکنه.
    خودت بگیر تعویض کن فقط به فرکانس کاری دقت کن.

Sent from my Xperia Z2 d6503 from Tapatalk

10. این کاربر از massoud68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام.دوستان من نزدیکه دو هفته هست این مدلو گرفتم و تنها مشکلم سرعت پایین هارد 2 ترا هستش یعنی وقتی که وارد هارد دومم میشم هارد اولش دوبار صدا میده بعد اطلاعات بالا میاد و بازم اگه فولدر عوض کنم این مکثها و صداها هست میخواستم ببینم عادیه به نظر شما؟؟در کل سرعت هارد واقعا پایینه بوت ویندوز هم 12 ثانیه هستش که به نظرم خوب نیست.از وسط لپ تاپ هم همیشه یک صدای ریزی میاد که اونم نمیدونم به چه علته ولی فقط در سکوت کامل شنیده میشه.ممنون میشم راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من دیروز رفته بودم سمت چهارراه ولی عصر، پشت ویترین یه مغازه توی بازار رضا یهو چشمم افتاد به یه لپ تاپ روش نوشته بود N552vw رنگ مشکی و قرمز داشت و بسیار شبیه به مدل های گیمینگ ایسوس. از مغازه دار پرسیدم گفت از این به بعد سری N هم مثل سری G مشکی قرمز تولید میشه. من که خیلی از رنگ بندی جدید خوشم نیومد. این عکسها رو تو نت پیدا کردم از رنگ جدید:

Sent from my D6503 using Tapatalk

13. این کاربر از massoud68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام
    ایا میشه روی این دستگاه ویندوز 8 ریخت؟؟
    سوال دوم اینکه باتری لپتاپم فکر کنم خیلی ضعیفه.یک ساعت و نیم فیلم رو هم نمیتونه با وجود فول شارژ بودن پخش کنه.برای شما هم همینه؟؟ببرم گارانتی؟؟چون باتریش گارانتی داره ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •