تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: هنگ کردن لپتاپ با الکتریسیتهساکن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض هنگ کردن لپتاپ با الکتریسیتهساکن

سلام
    لپ تاپ من چند روزیه بهضی وقتها که باهاش کار میکنمیکدفعه هنگ میکنه و صفحه lcd. اون شروع به جشمک زدن سریع رنگی میکنه یعنسوی lcd ابی قرمز سبز ونارنی و.... میشخ و رنگ عوض میکنه البته به شدت و سریع. در ضمن به طور کامل هنگ میکنهو باید کلا ریستش کرد که دو باره بالا بیاد به نظر میاد این مشکل مربوط به الکتریسیته ساکن باشه که با یه شوک کوچیک از دستم به قسمت فلزی کیبرد میخوره این مشکل پیش میاداین مشکل از کجاست و چطوری میشه حلش کرد چون وقتی تو خونه باهاش کار میکنم این مشکل فاجعه باره و اصلا نمیشه با لپ تاپ کار کرد ؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    لپ تاپ من چند روزیه بهضی وقتها که باهاش کار میکنمیکدفعه هنگ میکنه و صفحه lcd. اون شروع به جشمک زدن سریع رنگی میکنه یعنسوی lcd ابی قرمز سبز ونارنی و.... میشخ و رنگ عوض میکنه البته به شدت و سریع. در ضمن به طور کامل هنگ میکنهو باید کلا ریستش کرد که دو باره بالا بیاد به نظر میاد این مشکل مربوط به الکتریسیته ساکن باشه که با یه شوک کوچیک از دستم به قسمت فلزی کیبرد میخوره این مشکل پیش میاداین مشکل از کجاست و چطوری میشه حلش کرد چون وقتی تو خونه باهاش کار میکنم این مشکل فاجعه باره و اصلا نمیشه با لپ تاپ کار کرد ؟
    سلام

اینو من تو برنامه های تست گرافیک و مانیتور دیدم
    حتی تو خود بایوس لبتاب هم چنین چیزی هست

شما برید تو تنظیمات لبتاب و تنظیمات رو دیفالت کنید ببینید چی میشه

صبر کنید ببینید دوستان چی میگن چنین چیزیو تا حالا تجربه نکردم متاسفانه

اگر حدس میزنید هم از کیبورد میتونید یه کیبورد گیز بیارید و اونو به لبتاب وصل کنید و باش کار کنید ببینید باز این اتفاق میفته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •