تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: گم شدن پارتیشن در ویندوز 8 لپتاپ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

13 گم شدن پارتیشن در ویندوز 8 لپتاپ

دوستان من لپتاپو که یه درایو سی داشت پارتیشن کردم به سی و ای که بکاپ بگیرم روی پارتیشن جدید و بعد ریکاوری اصلی لپتاپو استفاده کنم
    اما الان که ریکاوری وینوز تموم شد میبینم درایو بکاپ ها نیست و تو کامپیوتر منیجمنت هم هیج درایوی جز c نیست
    درایوی که باز کرده بودم 300 گیگ بود اما الان یه درایو 700 گیگی هست
    خواهش میکنم راهنمایی کنید فکر کنم بدونید حالم چجوریه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

مشکلی که برام پیش اومده اینه :
    بازیابی اطلاعات بعد از ریکاوری ویندوز لپ تاپ یا نصب مجدد ویندوز | حذف پارتیشن ها

حتما برای شما پیش آمده که بعد از ریکاوری ویندوز اورجینال لپ تاپ خود مشاهده می کنید که ۲ یا چندین درایو یا پارتیشن شما تبدیل به یک درایو ( Drive C ) شده است که اگر اطلاعاتتان برایتان مهم باشد این خود باعث فراهم شدن نگرانی ها برای شما می شود.اما بهتر می دانم که مختصر توضیح در مورد این مشکلات خدمت شما ارائه کنم.ممکن است نصب مجدد ویندوز یا ریکاوری ویندوز موجب از دست دادن دائمی اطلاعات منجر نشود. در حالت کلی ریکاوری بازیابی اطلاعات پس از نصب مجدد ویندوز امکان پذیر است و می توان فایل های از دست داده شده را ریکاوری و بازیابی اطلاعات کرد البته به این شرط که اطلاعات قدیمی با اطلاعات جدید دوباره نویسی نشده باشند ( Over-write ). اگر می خواهید اطلاعات از دست رفته خود را پس از نصب مجدد ویندوز ریکاوری و بازیابی کنید حتما به خاطر داشته باشید که حتما اگر از لپ تاپ استفاده می کنید برای این که از ذخیره سازی اطلاعات جدید پیشگیری کنید سریعا لپ تاپ خود را خاموش کنید و یا اگر از هارد دیسک اینترنال در پی سی استفاده می کنید آن را از سیستم جدا کنید و از آن استفاده نکنید و دیگر به هیچ عنوان بر روی آن اطلاعات ذخیره نکنید چرا که این کار های موجب آسیب بیشتر به اطلاعات آسیب دیده و از دست رفته خواهد شد و موجب از دست دادن دائمی اطلاعات می گردد و در این حالت اطلاعات غیر قابل بازیابی می باشد.تقریبا تمام مدل های لپ تاپ قابلیت ریکاوری ویندوز را دارند. مانند : ASUS , Sony , Toshiba , lenovo , Acer , Dell و…اگر بعد از نصب ویندوز مشاهده کردید که پارتیشن های شما دچار مشکل شده است یا به کلی حذف شده است اصلا نگران نباشید و توجه کنید که اگر اطلاعات جدید نریزید مطمئن باشید در کانون هارد ایران اطلاعات شما به کلی ریکاوری خواهد شد. در کانون هارد ایران حداکثر زمان تحویل اطلاعات هارد هایی که دچار مشکلات لاجیکالی مانند حذف درایو ها و پارتیشن ها چه بدلایل اشتباهات کاربری و چه در هنگام نصب مجدد ویندوز و ریکاوری ویندوز ، حداکثر ۴۸ ساعت است که این بواسطه تکنیک منحصر این شرکت است.برای مثال : اگر شما ۴ پارتیشن یا درایو داشته باشید و پس از نصب ویندوز با یک درایو رو به رو شوید ، مطمئنا اطلاعات ۳ درایو شما به کلی قابل بازیابی است دقت کنید در کانون هارد ایران اطلاعات در پوشه بندی مثل روز اول به شما تقدیم خواهد شد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ۳ توصیه مهم : ۱- بعد از نصب ویندوز و مشاهده مغایرت تعداد پارتیشن ها یا حذف درایو ها از ریختن مجدد اطلاعات جدا خودداری کنید چرا که این باعث Over write شده و باعث می شود اطلاعات شما بکلی نابود شود. البته مقدار اطلاعات ریخته شده نیز تاثیر گذار است.۲- از هرگونه ریکاوری توسط اشخاص غیر متخصص و نرم افزار های و یا حتی بعضی بد افزار ها جدا خودداری کنید.۳- بهترین کار بعد از حذف پارتیشن ها یا داریو ها بعد از ریکاوری ویندوز یا نصب ویندوز ، خاموش کردن لپ تاپ یا سیستم است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •