تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خراب شدن کلید پاور

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض خراب شدن کلید پاور

سلام
    امروز به علتی برق اتاقی که کامپیوترم توش هست اتصالی کرد و قطع شد. بعد از وصل کردن برق با مشکلی برای کامپیوترم روبرو شدم. زمان اتصالی کردن سیستم روشن بود ( محافظ برق دارم ). حالا که میخوام سیستم رو روشن کنم روشن نمیشه. باید کلید پاور رو نگه دارم تا روشن بشه. یعنی اگه کلید پاور رو ول کنم قطع میشه. وقتی هم کلید رو نگه میدارم چراغش چشمک میزنه و ثابت روشن نمیشه
    روی مادربرد و قسمت پنل سوکت های پاور رو عوض کردم اما جوابی نگرفتم. یا کلا روشن نمیشه یا همین داستان ادامه داره. چکار کنم ؟ مادربرد برق داره. وقتی کلید پاور رو نگه میدارم فن منبع تغذیه و سی پی یو کار میکنن
    راه حل چیه ؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما دکمه ریست رو به پاور روی پنل مین متصل کنید و ببینید با دکمه ریست سیستم راحت روشن میشه یا نه اگر روشن شد که خوب دکمه پاور روی کیس خرابه و باید عوضش کنید اگر نشد و باز هم این مشکل بود باید پاور و مین سیستم بررسی بشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

شما دکمه ریست رو به پاور روی پنل مین متصل کنید و ببینید با دکمه ریست سیستم راحت روشن میشه یا نه اگر روشن شد که خوب دکمه پاور روی کیس خرابه و باید عوضش کنید اگر نشد و باز هم این مشکل بود باید پاور و مین سیستم بررسی بشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
    سلام. ممنون از جوابتون
    اما تعویض جای ریستارت و پاور تفاوتی ایجاد نمیکنه ( حداقل روی مین بورد من اینجوری بود ) چون ریستارت و پاور فقط باید سر منفی و مثبتشون درست باشه که روی مین برد من 6 تا میله ( سیخ ؟ چی میگن بهش ؟ ) روی پنل برای این دو تا هست. جالبه بدونید که اصلا هم لازم نیست جفت سیم های پاور کنار هم باشند. واسه من محافظ پلاستیکی بینشون شکسته و با فاصله روی پنل در سیخ های جداگانه وصلشون کردم
    من مشکلم رو حل کردم.باتری مین برد رو در آوردم و دوباره گذاشتم سر جاش. راحت روشن شد !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •