تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل در اینستاگرام

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض مشکل در اینستاگرام

سلام
    من یه اکانت اینستاگرام دارم یعنی داشتم ، چند ماه استفاده میکردم پست غیر اخلاقی نداشتم و فالور هم نداشتم 30 تا بیشتر نبودن
    تا امروز صبح استفاده میکردم ازش و کار میکردم نتمو قطع کردم و عصر وصل کردم خاستم برم اینستا دیدم ازم پسورد میخاد هر چی زدم قبول نکرد ،خاستم از طریق ایمیل عوضش کنم میگه چنین ایمیل و اکانتی پیدا نمیشه ، خلاصه هر کار کردم نشد که نشد میگه چنین اکانتی وجود نداره
    وقتی میخام اکانت جدید بسازم و مشخصات قبل را میدم قبول نمیکنن و میگه این اکانت قبلا ساخته شده ولی برا برگردوندن میگه وجود نداره

چرا اینجوری هست؟؟؟؟
    با یه اسسم و ایمیل دیگه هم میخام اکانت بسازم بازم نمیشه مشخصات را میدم و وقتی پسورد را میزارم هیچ وقت برام تاید نمیشه هر مدل پسوردی میزارم اثلا قبول نمیکنه و اجازه ساخت نمیده

اخه چی شد یدفعه چرا نه میتونم وارد بشم نه بسازم
    کمک کنید

پروفشنال teraktor2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

شاید هک شدی...

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من یه اکانت اینستاگرام دارم یعنی داشتم ، چند ماه استفاده میکردم پست غیر اخلاقی نداشتم و فالور هم نداشتم 30 تا بیشتر نبودن
    تا امروز صبح استفاده میکردم ازش و کار میکردم نتمو قطع کردم و عصر وصل کردم خاستم برم اینستا دیدم ازم پسورد میخاد هر چی زدم قبول نکرد ،خاستم از طریق ایمیل عوضش کنم میگه چنین ایمیل و اکانتی پیدا نمیشه ، خلاصه هر کار کردم نشد که نشد میگه چنین اکانتی وجود نداره
    وقتی میخام اکانت جدید بسازم و مشخصات قبل را میدم قبول نمیکنن و میگه این اکانت قبلا ساخته شده ولی برا برگردوندن میگه وجود نداره

چرا اینجوری هست؟؟؟؟
    با یه اسسم و ایمیل دیگه هم میخام اکانت بسازم بازم نمیشه مشخصات را میدم و وقتی پسورد را میزارم هیچ وقت برام تاید نمیشه هر مدل پسوردی میزارم اثلا قبول نمیکنه و اجازه ساخت نمیده

اخه چی شد یدفعه چرا نه میتونم وارد بشم نه بسازم
    کمک کنید
    سلام دوست من لطفا مشکلات مربوط به اینستاگرام را در تاپیک جامع اینستا مطرح کنید. به این شکل هم نظم فروم حفظ می شه هم احتمال اینکه جواب پیدا کنید بالاتر می ره. آدرس تاپیک:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با توجه به توضیحات شما احتمال اینکه اکانتتون پاک شده باشه هست. شما می تونید با ایمیل قبلی منتها با یوزر نیم جدید اکانت جدید بسازید. در ضمن لطفا ادامه بحث رو در تاپیک مربوطه انجام دهید ممنون

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

با هیچ ایمیلی اکانت نمیسازه ، چند ایمیل مختلف و یوزر مختلف میدم ولی قسمتی که پسورد تعین میکنم هیچ جوری قبولدنمیکنه هر جور پسورد میزنم قبول نمیکنه و نمیره مرحله بعد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •