تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: نیامدن هیچگونه تصویری پس از روشن شدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض نیامدن هیچگونه تصویری پس از روشن شدن

سلام
    کامپیوترم مدتی بود که پس از روشن شدن و در هنگام بالا اومدن ویندوز 7 به طور کل خاموش میشد (ریستارت نمیشد)
    یکبار کارت گرافیک رو عوض کردم و به طور کل بالا اومد
    مجدداً کارت گرافیک قبلی رو گذاشتم اینبار هم بالا اومد ولی زود خاموش شد (روی کارت گرافیکی که عوض کردم زیاد منتظر نمودم که ببینم آیا روشن می موند یا نه)
    حدس زدم از گرمای سی پی یو باشه برای همین سی پی یو رو باز کردم و خمیر سلیکون رو تعویض کردم
    ولی پس از این کار دیگه هیچ تصویری بالا نمیاد. حتی با کارت گرافیک عوض کردن...
    رم و... رو هم تست کردم
    هیچ بوقی هم زده نمیشه
    ** قبل از باز کردن سی پی یو تصویر مادربورد دیر می اومد. ولی الان هرچی منتظر میمونم خبری نیست!

بنظرتون مشکل از کجاست؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اسلات های رم و گرافیک رو تمیز کنید جای رم رو هم عوض کنید اگر با یک رم و گرافیک دیگه مشکل تصویر ندادن دارید باید با یک پاور دیگه سیستم حتما تست بشه اگر مشکل همچنان پابرجا بود بایوس و خود مین بایستی بررسی بشه قبل از این موارد با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و با یک باتری دیگه تست کنید همچنین چک کنید فن به درستی جا خورده باشه و خمیر حرارتی از روی پردازنده به اطراف ریخته نشده باشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام خسته نباشید:

بنده تازه یه سیستم اسمبل کردم و مادربورد مدل msi z170 m3 و رم مدل G.Skill TridentZ با باس 3000 هست ولی هنگام بوت شدن اصلا هیچ تصویری نمیاد مثل اینکه ناسازگاری باس داره به هر کی هم میگی، میگه نمیدونم چشه ولی فکر کنم باید xmp تنظیم بشه ولی اصلا بوت نمیشه که سیستم بالا بیاد بشه یه کاریش کرد، اگه لطف کنین بنده را راهنمایی کنین ممنون میشم!!

با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •