تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خرید ماوس و کیبرد

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض خرید ماوس و کیبرد

سلام دوستان ...
    من تا بحال چندین ماوس و کیبرد عوض کردم ولی از هیچ کدوم راضی نبودم ... بجز کیبرد لپتاپم که فوق العادس ... این عکسش که از اینترنت گرفتم ... و مشکلی که با ماوس ها دارم چون از کلید خود اسکرول خیلی استفاده میکنم بعد از مدتی خراب میشه و وقتی میچرخونم پایین بالا اشتباهی میره ...

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان ...
    من تا بحال چندین ماوس و کیبرد عوض کردم ولی از هیچ کدوم راضی نبودم ... بجز کیبرد لپتاپم که فوق العادس ... این عکسش که از اینترنت گرفتم ... و مشکلی که با ماوس ها دارم چون از کلید خود اسکرول خیلی استفاده میکنم بعد از مدتی خراب میشه و وقتی میچرخونم پایین بالا اشتباهی میره ...

چیز عجیبی نیست هر وسیله ای بایدبعد از مدتی خراب بشه ولی نگفتید بعد از چند سال ماوستون خراب میشه
    من خودم یه جنیوس خریدم الان 2 سال دارمش اتفاقا بعد از 2 سال کلیک چپش یه خورده قاط زد ولی بازش کردم و یه خورده باش ور رفتم و درست شد
    فکر کنم 2 سال پیش هم نزدیک 20هزارتومن خریدم الان هم فک کنم همون قیمت باشه چند وقت پیش تو دیجی کالا قیمتشو دیدم
    نظر من از مارکای معروف بگیرید مثل همین جنیوس
    خلاصه هر چقدر پول بدید همون قدر هم آش می خورید دیگه
    Last edited by محمد7966; 17-01-2016 at 02:34.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

خیلی کار نکرد A4Tech بود شاید 4 ماه یا نهایتا 5 ماه ...چون برنامه نویسی میکنم کیبرد برام خیلی مهمتر هستش ... کیبردم الان Green هستش ولی کلید های خوبی نداره دست روش راحت حرکت نمیکنه و همینطور کلید های نرمی نداره ولی کیبرد لپتاپم حرف نداره ...

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

خیلی کار نکرد A4Tech بود شاید 4 ماه یا نهایتا 5 ماه ...چون برنامه نویسی میکنم کیبرد برام خیلی مهمتر هستش ... کیبردم الان Green هستش ولی کلید های خوبی نداره دست روش راحت حرکت نمیکنه و همینطور کلید های نرمی نداره ولی کیبرد لپتاپم حرف نداره ...
    کیبوردهای فراسو هم خوبن

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان ...

بنظره من موس خوب مارک راپو خوبه و البته کیبردشم عالیه.من خودم موس لاجیتک دارم راپو دارم ای فور تک و تسکو هم دارم.هر کدوم مزیته خودشو داره. از ای فور تک راضیم.از همه لحاظ مصرف باتری برد مناسب و امکاناتو خوش دستی.البته ناگفته نماند ای فور تک شانسیه. چون دو تا از دو مدل مختلفشو دارم یکیش از همه لحاظ افتضاحه یکیش از همه لحاظ عالیه.

6. این کاربر از AMNA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مطمئن نیستم اما فکر می کنم برخی از مدلهای ای فور تک کپی و تقلبی است وبه اسم ای فورتک تو بازار اومده رنگ جعبه هاشون کم رنگ و پریده است و با یک نگاه به خود کی بورد می شه بی کیفیتی رو ازش حس کرد
    واین مدلها غالبا تو خود سایت ای فورتک اسمی ازشون نیست
    مثل کیبورد kl-40 که در سایت ای فورتک kls-40 هست یا مدk-100 که در سایت اصلی ای فورتک kx-100 هست
    اما کیبوردها و موسهای اصلی ای فورتک علی رغم قیمت مناسب انصافا با دوام و پر کار وبا کیفیت هستند
    با احترام به برندهای وطنی و آرزوی موفقیتشون ، باید بگم برای رسیدن به این برند تایوانی (یعنی ای فورتک) باید بیشتر زحمت بکشن وکار کنن ،برندهایی مثل لاجیتک و امثالهم که جای خود دارند
    اما حیف که بعضا پس رفت رو شاهدیم
    Last edited by mhdt199; 08-01-2017 at 23:55.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

ماوس مدل G700S و کیبرد مدل K750 هر دو از لاجیتک گرفتم فعلا که راضی هستم از هر دو... (البته از ایران نگرفتم هیچ کدوم رو...)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •