با عرض سلام و خسته نباشید من از رو اطلاعات کمم که از رم و ارتقا داشتم امروز یه رم ۴ گیگ geil با باس ۱۶۰۰ و وولتاژ ۱.۵ گرفتم به امید این که با رم قبلیم که ۲ گیگ ballistix هستش با باس ۱۶۰۰ و وولتاژ ۱.۶۵ بشه ۶ گیگ کانفیگ pc من هم i3 motherboard:p7p55d هستش که رم قبلی رو بدون مشکل ساپورن می کرد اما الان بعد از این که رم ۴ رو در slot ۲ گزاشتم ( رم ۲ در slot 1 ) سیستم بالا اومد در properties ۶ گیگ رو شناخت ولی موقع عوض کردن ویندوز هنگام بوت شدن cd windows بوت نشد و اررور اینو داد که software جدید درست وارد نشده هیچ cd ویندوزی بوت نشد. به جا به جایی رم ها در اسلات ها اقدام کردم که در هر حالت به جز حالتی که گفتم یعنی (رم ۲ فدیم در جای سابقش اسلات ۱ و رم ۴ جدید اسلات ۲) منجر به فریز شدن سیستم روی صفحه اولیه مدل مادربورد می شد. رم ۴ رو به صورت تکی هم در هر اسلاتی گذاشتم سیستم تا لوگو ویندوز می ره ولی میفته تو یه لوپ و هی ری استارت می شه!! یه جا خوندم که باید تنظیمات bios رو عوض کنم و overclock کنمش یا باطری مادربورد رو یک دقیقه در بیارم تا bios ریست بشه ولی متاسفانه من سر رشته ای تو bios و تنظیماتش ندارم. اگه براتون مقدوره یه توضیح به من بدید که چجوری این ۲ تا رم رو با هم استفاده کنم؟ یا اصلا امکانش هست؟ با تشکر