تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ویروسی شدن لپ تاپ

آخر فروم باز GOLI87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض ویروسی شدن لپ تاپ

با سلام
    سیستم لپ تاپ محل کار من سخت دچار ویروس شده از جمله recycle bin و خیلی مشکلات دیگه
    من یه تصمیماتی در موردش گرفته بودم اما از اونجا که فایلایی که رو سیستم دارنو احتیاج دارن و از جای دیگه جز رو همین سیستم قابل برگردوندن نیستن
    از طرف دیگه چون کسایی که با این سیستم کار می کنن خیلی مبتدی هستن تمام درایوا رو ویروسی کردن و فایلای مهمی رو درایوا دارن به نظرتون بهترین راه واسه نجات سیستم و نجات فابلهای مهم چیه؟

با تشکر

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام
    سیستم لپ تاپ محل کار من سخت دچار ویروس شده از جمله recycle bin و خیلی مشکلات دیگه
    من یه تصمیماتی در موردش گرفته بودم اما از اونجا که فایلایی که رو سیستم دارنو احتیاج دارن و از جای دیگه جز رو همین سیستم قابل برگردوندن نیستن
    از طرف دیگه چون کسایی که با این سیستم کار می کنن خیلی مبتدی هستن تمام درایوا رو ویروسی کردن و فایلای مهمی رو درایوا دارن به نظرتون بهترین راه واسه نجات سیستم و نجات فابلهای مهم چیه؟

با تشکر

سلام
    با آنتی ویروس قوی مثل کاسپر اسکی ویروس کشی کنید

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

با سلام

با تشکر
    اسکن ویروس به وسیله بوت از طریق سی دی بوت انتی ویروس ها

5. این کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GOLI87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون دوستان
    باز از بقیه اعضا خواهش دارم اگه نظری دارن اعلام کنن
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

با سلام

با تشکر
    شما باید از روز اول ی نسخه ضد ویروس معتبر خریداری و روی همه سیستمهاتون نصب میکردن . حالا یا ضد ویروس خانگی و به تعداد یا ضد ویروس تحت شبکه .

الان هم بهتره ی شرکت امنیتی معتبر کمکتون کنه . چون باید با ابزارهای ویروس یابی مثل ترندمیکرو ATTK سیستمتون رو ویروس یابی کنین و یکبار هم با Rootkit Buster اون رو برای روت کیتها اسکن کنین و بعدش برای تعویض ویندوز تصمیم بگیرین و بعدش هم ی ضد ویروس معتبر خریداری کنین .

طبیعتآ محصولی که خریداری میکنین بهتر و با کیفیت تر باشه خیال خودتون راحت تره .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by نیما سکیوریتی; 10-04-2016 at 09:13.

8. این کاربر از نیما سکیوریتی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •