تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 42

نام تاپيک: [ Facebook ] / تمام مسائل فیسبوک

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض [ Facebook ] / تمام مسائل فیسبوک

فیس‌بوک (به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : Facebook) یک سرویس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است که در ۴ فوریه سال ۲۰۰۴ میلادی توسط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و دوستانش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به وجود آمد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ابتدا نام‌نویسی در این تارنما به دانشجویان دانشگاه هاروارد محدود بود، اما با گذشت زمان درِ آن برای دانشگاه‌های شهر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز گشوده‌شد. پس از افزوده‌شدن دانشگاه‌های مختلف و دبیرستان‌ها به لیست مجاز عضویت در فیس‌بوک، عضویت در آن به تدریج در دسترس تمامی افراد بالای ۱۳ سال در سراسر دنیا قرار گرفت. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کاربران برای بهره‌گیری کامل از فیس‌بوک باید در آن نام‌نویسی کنند. پس از نام‌نویسی، امکان ایجاد نمایهٔ شخصی، افزودن دیگر کاربران به فهرست دوستان، فرستادن و دریافت پیام و دریافت آگاه‌سازی از تغییرات دوستان خود فراهم می‌گردد. علاوه بر این موارد، پیوستن به گروه‌های مورد علاقه، یافتن هم‌کاران، هم‌کلاسی‌ها، پسندیدن پستها، بیان دیدگاه و دسته‌بندی دوستان از امکانات دیگر این سیستم است. در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۲ میلادی تعداد اعضای این وب‌سایت از مرز ۱ میلیارد نفر گذشت. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به گفتهٔ خود فیس‌بوک ۸٬۷٪ آن‌ها کاربران جعلی هستند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وب‌سایت فیس‌بوک سالیانه ۱۸۰ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (معادل نیم پتابایت در روز) اطلاعات در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود ذخیره می‌کند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این وب‌سایت به ۴۰ زبان دنیا قابل دسترس بوده و ۷۰ درصد از کاربران آن در خارج از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سال ۲۰۰۵، شرکت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ۱۲٬۷ میلیون دلار و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ۱ میلیون دلار در این وب‌سایت سرمایه‌گذاری کردند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ماه ژانویه سال ۲۰۰۹ میلادی فیس‌بوک عنوان پراستفاده‌ترین سرویس شبکهٔ اجتماعی را از آن خود کرد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مجلهٔ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز آن را در صدر لیست بهترین‌های دهه قرار داد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فیس‌بوک در ۸ ماه می سال ۲۰۱۲ میلادی شروع به فروش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرد و به یک شرکت عمومی تبدیل شد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این وب‌سایت با درآمد ۵٬۱ بیلیون دلاری در سال ۲۰۱۲ وارد لیست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شد و در سال ۲۰۱۳ در ردهٔ ۴۲۶ام قرار گرفت. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فیسبوک در فوریه ۲۰۱۴ شرکت پیامک‌رسانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را به قیمت ۱۹ میلیارد دلار خریداری کرد. این بزرگترین سرمایه‌گذاری فیس‌بوک تا همین تاریخ محسوب می‌شود. برای خرید این شرکت ۴ میلیارد دلار نقد و معادل ۱۲ میلیارد دلار از حق مالکیت خود را پرداخت خواهد کرد و ۳ میلیارد دلار سهام هم بعداً به مالکان و حدود پنجاه کارمند واتس‌آپ تعلق خواهد گرفت. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در بیانیه‌ای واتس‌اپ را سرویسی «فوق‌العاده با ارزش» توصیف کرد و گفت فکر خرید واتس‌اپ یازده روز پیش از ذهنش گذشته است. او پیش‌بینی کرد کاربران واتس‌اپ از میلیارد نفر خواهد گذشت. پیش از این بزرگترین خرید فیس‌بوک خرید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به قیمت یک میلیارد دلار در سال ۲۰۱۲ بود. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فیسبوک در فوریه ۲۰۱۵ (بهمن ۱۳۹۳) امکان جدیدی را ایجاد کرد که به کاربر اجازه می‌دهد فردی را به عنوان وارث حساب کاربری (legacy contact) خود برگزیند. این قابلیت ابتدا در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در دسترس بوده و سپس در سایر کشورها نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. فیسبوک پیش از این به منظور حفظ حریم شخصی و امنیت خانواده و دوستان، پروفایل شخصی افراد فوت شده را مسدود می‌کرد. افرادی که به عنوان وارث انتخاب می‌شوند دسترسی محدودی به حساب کاربری افراد فوت شده دارند. می‌تواند یک پست ارسال کند، عکس پروفایل را تغییر دهد، به درخواست‌های دوستی پاسخ دهد و آرشیوی از عکسها و پست‌های کاربر را دانلود کند و این به این معنی است که آنها نمی‌توانند محتوای پیام‌های خصوصی کاربر را دانلود کنند، پست‌های نوشته شدهٔ کاربر یا دوستان فیسبوکی او را ویرایش کنند و یک عکس یا کل حساب کاربری را پاک کنند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سایت فیس‌بوک در ابتدای ژوئیه ۲۰۱۵ اعلام کرد که دپارتمان هوش مصنوعی این شرکت، الگوریتم جدیدی را در خصوص تشخیص چهره آزمایش می‌کند که از طریق سیستم‌های پردازش تصویر (Image Processing) و هوش مصنوعی (AI) بدون اینکه تصویر صورت فرد در عکس مشخص باشد امکان تشخیص او را از روی ویژگی‌های کلیدی دارد. این امکان هم اکنون بر روی بیش از ۴۰۰۰۰ تصویر آزمایش شده و نتیجه آن بیش از ۸۳ درصد تشخیص صحیح بوده است. همچنین این سایت اعلام کرد که پس از بررسی و اطمینان از صحت کارکرد این قابلیت به اپلیکیشن‌ها افزوده خواهد شد.

منبع : ویکی فارسی

2. 5 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام، چگونه میشه اسممون رو با الفبای فارسی هم به فیسبوک اضافه کنیم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.

در صفحه ای که ادمین هستم و واردش میشم در نوار بالای صفحه اسم صفه نمیاد و همون اسم پروفایل خودم باقی میمونه (تغییر نمیکنه). در حالی که تا چند روز پیش تغییر می کرد و نمیدونم چرا یهو اینجوری شد.

چطوری باید برش گردونم به حالت قبل؟ مرسی.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.

در صفحه ای که ادمین هستم و واردش میشم در نوار بالای صفحه اسم صفه نمیاد و همون اسم پروفایل خودم باقی میمونه (تغییر نمیکنه). در حالی که تا چند روز پیش تغییر می کرد و نمیدونم چرا یهو اینجوری شد.

چطوری باید برش گردونم به حالت قبل؟ مرسی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

14 حذف پیام های خصوصی در فیسبوک

با نام و یاد خدا
    با تقدیم سلام و احترام
    من چند تا اکانت در فیس بوک دارم که دو تا اونا تعدادی از پیام های خصوصی نا پدید شده.انگار یکی اکانت منو هک کرده باشه.می خواستم ببینم راه حل این مشکل چیه؟/

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض پاک شدن پیغام ها در فیس بوک

با سلام خدمت شما ، من میخواستم بدونم آیا چنین امکانی وجود داره که خود به خود پیغام های قبلی پاک بشن و توی
    بایگانی هم نباشن؟؟ لطفاً منو راهنمایی کنید یه سری پیغام ها و صحبت هام دیگه نیست توی قسمت مسیج ها در
    صورتی که تا چند روز پیش بود و مدت زمان زیادی بود که داخل چت باقی مونده بود اما حالا نیست!!!!

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

چند روزه فیسبوک همه ویدئوها رو برای من پخش میکنه اون هم بدون صدا که باعث میشه لود نشه. چطور میشه تنظیماتش رو درست کرد؟ من توی تنظیمات نرفتم چند ماهه. ممنون

پروفشنال H.M.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض فیسبوک برای لاگین ID میخواد

سلام، ما چند هفته پیش یه اکانت ساختیم توی فیسبوک که بتونیم یه پیج سازمانی در فیسبوک رو مدیریت کنیم. تو این چند هفته همه چیز اوکی بوده، ولی امروز که میخواستیم لاگین کنیم، یه پیغام داد که باید photo id آپلود کنید:

To upload your ID:
    Cover any confidential information (ex: address, license number) on you ID but make sure your name, birthday and photo are clearly visible
    Take a picture of your ID with a digital camera or scan it
    Save the photo to your desktop
    Click "Choose Photo" below and follow the instructions
    Choose File
    This is my government issued ID. I understand I won't get help with my account if I haven't uploaded a valid ID.

الان هیچ جوره هم نمیزاره وارد شم! چیکار باید کرد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اسکن کارت شناسایی صاحب اکانت رو میخواد.
    به نظر من این کارشون به شدت بو داره.درسته کارت شناسایی من یک آدم عادی ممکنه ارزش خاصی نداشته باشه ولی در مجموع من لزومی نمیبینم برای فیسبوک کارت شناسایی بفرستم.از نظر من صاحب ایمیل ثبت نام کننده صاحب اکانت هست.همینارو تو ایمیل هم بهشون گفتم اکانتمو باز نکردن.فقط اسکن کارت شناسایی معتبر کمک میکنه اکانتت باز بشه.

پروفشنال ghasem13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    فیسبوک تنظیماتی داره که جلو رصد شدن فعالیت هامون توسط دوستان رو بگیره ؟ مثل نمایش لایک کردن ها و کامنت ها و اضافه کردن فرند جدید ، نمایش دوستان مشترک و اینجور فعالیت ها ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •