تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: گیجی پس از مهاجرت از Codeigniter به Laravel

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

9 گیجی پس از مهاجرت از Codeigniter به Laravel

سلام

من تصمیم گرفتم از Codeigniter بیام سمت Laravel و الآن دارم سعی می کنم یک پروژه کوچیک رو با Laravel بسازم.
    آموزش های زیادی از لاراول دیدم ولی هنوز خیلی کارا رو نم دونم چطور انجام بدم. امیدوارم توی این پروژه تمرینی کمکم کنید تا راه بیفتم.
    ببخشید که سوالاتم زیادی مبتری به نظر می رسند.
    متشکرم

پروژه من یه سایت ثبت نام هست. کاربرا ثبت نام می کنند و پس از ورود می تونند درخواست های خودشون رو ثبت کنند.

سوالای من:

۱. چطور فرم رو پردازش کنم؟‌توی Codeigniter فرم رو به آدرس همین صفحه submit می کردم و اگه مقدار post براش ارسال شده بود وردازش می کردمش. اینجوری:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ۲. فرم ثبت نام رو باید طور خاصی بسازم که بتونم ازauth استفاده کنم؟ فرم Login رو چطور بسازم؟ قبلا دستی Session ها رو ست می کردم و بالای صفحه های لازم چک می کردم.

۳. توی Codeigniter هر Controller کار Route رو هم می کرد. ولی اینجا از هم جدا هستند. با این شرایط ایده خوبی هست که به ازای هر Route یک Controller بسازیم؟ یا مثلا کار خوبیه که چند تا Route رو به یک Controller ارجاع بدیم؟

۴. ساخت یک بانک اطلاعاتی بزرگ که توی MysqlWorkbench طراحی شده با migration خیلی پیچیده و مشکل به نظر می رسه. برای بانک های بزرگ این مورد رو توصیه می کنید؟ راهی برای ساده تر شدنش وجود داره؟

۵. اگه برای ساخت بانک اطلاعاتی از migration استفاده نکنم چطور ساختار جداول رو به لاراول بگم؟ داخل Model یا جای دیگه؟

متشکرم
    Last edited by rostamiani; 13-01-2016 at 13:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •