تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: 16 گیگ یا 32 گیگ

داره خودمونی میشه Sam.seven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض 16 گیگ یا 32 گیگ

سلام
    برای خرید لپ تاپ، بین دوتا مدل شک دارم. که یکیشون قابلیت ارتقا رم تا 32 گیگابایت داره (Asus GL552VW) و دیگری تا 16 گیگابایت (Asus G551VW) .
    از اونجایی که من این لپ تاپ رو حداقل برای 5 سال آینده میخوام، میخواستم بدونم که برای اجرای گیم و برنامه هایی مثل فتوشاپ و 3Dsmax، در 5 سال بعد، 16 گیگ کافیه یا کم میاد.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    برای خرید لپ تاپ، بین دوتا مدل شک دارم. که یکیشون قابلیت ارتقا رم تا 32 گیگابایت داره (Asus GL552VW) و دیگری تا 16 گیگابایت (Asus G551VW) .
    از اونجایی که من این لپ تاپ رو حداقل برای 5 سال آینده میخوام، میخواستم بدونم که برای اجرای گیم و برنامه هایی مثل فتوشاپ و 3Dsmax، در 5 سال بعد، 16 گیگ کافیه یا کم میاد.
    سلام من لبتابمو سال 89 خرید رمش هم 2گیگ فتوشاپ رو هم خوب اجرا میکنه ولی اگر برنانه های زیادی اجرا کنم کمی کند میشه وولی برای گیم رمم نمی کشه 2 گیگ کافی نیست
    با تری دی مکس هم کار نکردم
    ولی اگر براتون بازی اولویت داره همون 32 گیگ بخرید

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    دوست خوبم برای اجرای بازی یا کارای گرافیکی مورد نظرت سی پی یو و کارت گرافیک هم بسیار مهمن! فقط رم نیست که... حالا اگه قراره برای 5 سال بعد اینده نگری کنی و مثلا رم بیشتر بزاری چون مصرف برنامه ها ممکنه بالاتر بره؛ آیا سی پی یو هم به همون نسبت قویتر انتخاب کردی؟ و یا گرافیکت هم به اون اندازه شامل آینده نگری شده؟

5. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Sam.seven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست خوبم برای اجرای بازی یا کارای گرافیکی مورد نظرت سی پی یو و کارت گرافیک هم بسیار مهمن! فقط رم نیست که... حالا اگه قراره برای 5 سال بعد اینده نگری کنی و مثلا رم بیشتر بزاری چون مصرف برنامه ها ممکنه بالاتر بره؛ آیا سی پی یو هم به همون نسبت قویتر انتخاب کردی؟ و یا گرافیکت هم به اون اندازه شامل آینده نگری شده؟
    بله
    CPU و گرافیک این لپ تاپ قوی هستند
    Intel® Core™ i7 6700HQ Processor
    NVIDIA® GeForce® GTX 960M with 4G GDDR5 VRAM

این دوتا لپ تاپ در اکثر موارد مثل هم هستند
    به غیر از اینکه
    GL552VW امکان ارتقا رم تا 32 گیگابایت داره و در کنار HDD یک درایو SSD M.2 میشه استفاده کرد.
    ولی
    G551VW باتری قوی تری داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •