تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشورت مهم با همه دوستان این انجمن ، چه نوع سایتی راه اندازی کنم که درآمد عالی و توپی داشته باشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ariya2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

14 مشورت مهم با همه دوستان این انجمن ، چه نوع سایتی راه اندازی کنم که درآمد عالی و توپی داشته باشه ؟

با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن.

قصد راه اندازی یک سایت رو دارم که درآمد عالی و توپی داشته باشه ولی در نوع این سایت موندم.

پس این تاپیک رو با دو سوال مهم و کلیدی شروع میکنم و به امید خدا در این موضوع موفق خواهم شد.

1. چه نوع سایتی راه اندازی کنم که درآمد عالی و توپی داشته باشه ؟ ( نظر اکثر دوستان در حال حاظر سایت تفریحی هست !).

2. هاست این سایت رو هاست داخل کشور بگیرم یا هاست خارج از کشور ؟ ( با توجه به اینکه برای یوزرهای ایرانی هست ).

از شما دوستان گرامی خواهشمندم به طور کامل من را راهنمایی نمائید.

سربلند و پیروز باشید.

ممنونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ariya2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن.

دوستان نظر و یا پیشنهادی ندارن ؟

نظر دوستان در مورد موارد زیر چیست ؟

1. سایت یا انجمن تفریحی ؟

2. سایت خبری ؟

ممنونم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

1

دوست من سلام

این سوال و بحثی که شما ایجاد کردین، سوال خیلی از دوستان هستش که میخوان وارد دنیای کسب و کار و تجارت در بستر اینترنت شوند. من اینجوری بهتون جواب میدم که شما هر سایتی که بزنی بسته به میزان فعالیت و نیز محتوا و یا کالای مناسب خودش براتون درآمد خواهد داشت. ولی بحثی که هست اینه که میزان فعالیت در سایتهای مختلف متفاوت است. به فرض مثال سایتی با محتوای سرگرمی نیاز داره که شما مثل یه نوزاد کوچولو بهش توجه داشته باشین و همیشه مطلب و محتوای ناب براش بذاری، ولی سایتی که فقط در یک حوزه فعالیت داره هم میزان دردسرش کمتره، هم وقت زیاد مثل سایت سرگرمی نمیخواد و مهمتر اینکه تخصصی تره و این باعث میشه درآمد بیشتر بشه.
    در مورد سوال دوم باید بگم که هاستهای ایرانی با اینکه کمی گرانتر هستند ولی در عوض سرعت بالایی برای ما که تو ایران هستیم دارن. لذا توصیه من استفاده از هاست ایرانیه. ولی یه این نکته توجه داشته باشین که برای شروع کار همیشه باید سعی بر این باشه که هزینه ها رو کم در نظر بگیریم، لذا برا شروع هاست خارجی و با پیشرفت سایت و قدرت گرفتنش توصیه من هاست داخلی.

*** یک توصیه !!! اگر چنانچه میتوانید در یک حوزه خاص، کالا و یا خدمتی رو ارائه بدین، سعی کنین تو اون حوزه اقدام به راه اندازی سایت کنین . ***

در صورت نیاز به طراحی سایت با بهترین کیفیت در خدمتتون هستیم ....

موفق و موید باشین
    Last edited by m.fazl; 12-03-2016 at 09:26.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

سایت هم مثل مغازه سرمایه میخواد شاید هم بیشتر ، درآمد زا ترین سایت ها تو ایران همونایی هست که کالای فیزیکی میفروشن ، اگه میخواین از طریق تبلیغ و تبادل لینک درامد داشته باشین با اون درآمد هیچ کاری نمیتونین بکنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •