تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گوشی حدود 700 تومن

اگه نباشه جاش خالی می مونه Emir1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض راهنمایی برای خرید گوشی حدود 700 تومن

سلام،
    حدودا تا 700 تومن قصد هزینه کردن دارم، برام سرعت پردازش و سریع بودن گوشی مهمه به علاوه دوربین خوب و دو سیم کارته و حدالامکان قدرت سخت افزاری و امکانات بالا باشه و صدالبته شیک و خوش دست.
    خودم P8 light رو در نظر دارم، ولی خودم یا دوستانم تجربه این گوشی رو نداریم، خواستم نظر شما رو در مورد این گوشی و همینطور گزینه های دیگه بپرسم.
    p8 light به نظر ظاهر و امکاناتش خوب میاد فقط باطریش به نظرتون ضعیف نیست؟ کسی اطلاع داره که وضعیت باطریش به چه شکله و چقدر کفاف میده؟
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راجع ب p8 اطلاع دقیق ندارم...اما طبق تجربه کلا هواوی گزینه آخر پیشنهادی من هستش...
    ب نظرم samsung j7 f انتخاب بهتریه...

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Sadra007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام....

p8 رو ولش....

بیا این گوشی رو ببین دوست داری
    Huawei Ascend G750 U10 Dual

مسخصات:

دوسیم کارت
    دوربین 13 مگاپیکسل
    وزن 162 گرم
    اندازه: 5.5 اینچ
    رم:2 گیگابایت
    حافظه داخلی:8 گیگابایت
    حداکثر ظرفیت کارت حافظه:64 گیگابایت
    3G و 2G هم ساپورت میکنه(4G ساپورت نمیکنه)
    دوربین سلفی:5 مگا پیکسل
    قابلیت ده لمس هم زمان

قیمت: 685000 هزار تومان

از نظر من که گوشی خوبیه

راجع ب p8 اطلاع دقیق ندارم...اما طبق تجربه کلا هواوی گزینه آخر پیشنهادی من هستش...
    ب نظرم samsung j7 f انتخاب بهتریه...
    با نظر شما به شدت مخالفم....

اتفاقا هواوی در این رده قیمت گوشی های بهتری نسبت به سامسونگ میسازه ،،چون انگار از پونصد به بالا هواوی میشه گنده هاش ...ولی گنده های سامسونگ از 1 میلیون به بالای ...برای همین هم ساموسنگ نمیاد گوشی های خوبی در این رده قیمت بسازه

5. 2 کاربر از Sadra007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

کسی نبود؟!
    راجع به honor 4X کسی نظری داره؟ از نظر به صرفه بودن و امکانات نظرم رو جلب کرده، مشکل خاصی که نداره؟ دوستان باتجربه تایید میکنن این گوشی رو؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کسی نبود؟!
    راجع به honor 4X کسی نظری داره؟ از نظر به صرفه بودن و امکانات نظرم رو جلب کرده، مشکل خاصی که نداره؟ دوستان باتجربه تایید میکنن این گوشی رو؟
    اگر کمی در بین تاپیک ها جستجو می فرمودید میدید بارها این گوشی توصیه شده.

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Michigan

پيش فرض

اگر کمی در بین تاپیک ها جستجو می فرمودید میدید بارها این گوشی توصیه شده.
    عزیز من، اولا جستجو در بین تاپیکها خیلی راحت نیست، ابزار جستجو هم همیشه جوابهای مدنظر رو نمیاره، باید ساعتها صفحه های مختلف رو نگا کرد تا بلکه یه مطلب دقیقا مطابق با موضوع و نوع سوال پیدا کرد و البته نیازی به گفتن و توصیه هم نیست و هرشخصی به اندازه کافی تجربه و اطلاعات استفاده از انجمن رو داره و وقتی دنبال مطلبی میگرده اول جستجو میکنه! بنده حداقل 14-15 سال فقط تجربه مدیریت و نظارت بر انجمن دارم و باور بفرمایید کمتر از شما اطلاعات و تجربه حضور در انجمنها رو ندارم! دوما این بخش انجمن برای همه و برای همین منظور مشاوره و تبادل نظر ایجاد شده و بنده هم در بخش مربوطه و درست سوالم رو مطرح کردم، قرار نیست که هر گوشی که قبلا صحبتش شده رو کسی دیگه صحبتش رو نکنه و در موردش حق سوال پرسیدن نداشته باشه!!! سوما کار قشنگی نیست که بعضا یه سری کاربرا تا مطلب و پستی می بینن که قبلا مشابهش بوده فورا میان و ایراد میگیرن یا توصیه میکنن، این سری افراد نه تنها هیچ کمکی نمیکنن بلکه همیشه کاربرای دیگه رو هم از فعالیت در انجمن زده میکنن. خیلی اقدام و فرهنگ بهتریه که به جای ایرادگیری و توصیه اخلاقی، جواب سوال رو بدیم یا اگه اطلاع نداریم و یا به هر شکل نمیخوایم جواب بدیم چیزی نگیم، تو خیلی از موارد اظهار نظر نکردن خیلی بهتره!.
    موفق باشید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با نظر شما به شدت مخالفم....

اتفاقا هواوی در این رده قیمت گوشی های بهتری نسبت به سامسونگ میسازه ،،چون انگار از پونصد به بالا هواوی میشه گنده هاش ...ولی گنده های سامسونگ از 1 میلیون به بالای ...برای همین هم ساموسنگ نمیاد گوشی های خوبی در این رده قیمت بسازه
    دوست عزیز بنده بر حسب موقعیتم تقریبا با هر گوشی ک تو بازار وجود داره تجربه کارکردن و...دارم...گوشی های هواوی اخیرا واقعا پیشرفت عجیبی کردن...و نسبت ب قبل خیلی بهتر شدن...اما بازم من حتی تو گوشیای جدیدش عیب و ایرادای عجیبی دیدم ومشکلات گاهی خنده دار...!!!
    واس همین هنوز ب نظرم یه 2 سالی مونده ک برند 100% قابل اعتمادی بشه...
    بهرحال نظر شمام محترمه...

10. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من هم تایید می کنم که honor 4x گوشی خوبی هست ولی دقت کنید که حافظه ی داخلی 8 گیگ واقعا کمه، چون ورژن های اندروید از کیت کت به بعد ، یعنی 4.4 دیگه نمی تونین پیش فرض ذخیره ی فایل ها رو کارت مموری انتخاب کنیدمثلا اگر شما عضو تلگرام باشید ، تمام فایل های ویدئویی و صوتی و... در حافظه ی داخلی ذخیره میشه و راهی ندارید که محل ذخیره رو تغییر بدین
    جالبه بدونید من بخاطر همین مشکل گوشیم رو روت کردم ولی بازم نتیجه ای نگرفتم فقط مجبورم فایل ها رو به کارت مموری move بدم
    در ضمن گوشی من galaxy j5 هست و البته تمام گوشی هایی که ورژن اندرویدشون ،کیت کت یا مثل من لالی پاپ یا حتی مارش مالو marshmallow هست همین مشکل رو دارن
    Last edited by nikaan; 13-01-2016 at 23:18.

12. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •