با درود
دوستان بنده می خواستم روی برخی از کلید ها و ترجمه های قالب پرستاشاپ ویرایش هایی رو اعمال کنم. بنا به راهنمایی هایی که در انجمن خوندم به هاست (سروپارس) serverpars.com تیکت دادم که لطفا محدودیت رو به 2000 برسانید (در انجمن همگی وبمسترها که هاست اشتراکی هم داشتند گفته بودند این کارو به سادگی انجام می دهند)

این کار را انجام ندادند و گفتند یک فایل php.ini ایجاد کنیدو دستور مربوطه رو هم از گوگل پیدا کنید بزارین توش! (البته خوشبختانه این دستور در انجمن بود)

این کار جواب نداد و در پاسخ بهشون گفتم که انجام نشده. یکی دیگه از کارمندا مقدارو به 1500 تغییر داد و گفت حالا امتحان کنید/ باز مشکل حل نشد

در پایان یکی دیگه پاسخ داده که:
توجه فرمایید max_input_vars در بیشترین حالت بر روی 1000 تنظیم شده است در صورتی که به میزان بیش از این نیاز دارید می بایست سرور مجازی تهیه فرمایید
بنده ازشون درخواست کردم برای چند دقیقه اگر می شه این محدودیت رو روی 2000 بزارن تا این چند واژه رو تغییر بدم ولی در پاسخ اینو گفتن:
هاست شما بر روی یک سرور اشتراکی قرار گرفته است و امکان افزایش بیش از این وجود ندارد

کسانی که می خوان پرستاشاپ داشته باشن به هیچ عنوان از این سرور هاست نخرن و اشتباه ما رو نکنند

من می خواستم دو کلمه رو ویرایش کنم. نمی دونم به جز نصب روی لوکال راه دیگه ای داره یا نه