تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل نشناختن و باز نکردن هارد اکسترنال ADATA HV610

در آغاز فعالیت javadnabavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض مشکل نشناختن و باز نکردن هارد اکسترنال ADATA HV610

سلام دوستان
    من یه هارد ADATA HV610 دارم حدودا دوسال پیش خریدمش. الان چند روزه هرچی به کامپیوتر و لپتاپ وصلش میکنم اصلا انگار نه انگار. شناخته نمیشه.
    توی دیوایس منیجر هم رفتم هیچ خبری نبود. تو مای کامپیوتر هم اصلا نمیشناسه و هیچی نشون نمیده. به تلویزیون ال جی اسمارت هم زدم یه پیام میده میگه : فایل آسیب دیده است(دقیقا همینو نمیگه ولی تو همین حدوداست).
    البته دیروز به لپتاپ وصل کرده بودم یه ذره با کابلش ور رفتم شل و سفتش کردم یه لحظه انگار وصل شده بود ولی دوباره قطع شد. فکر میکنم از کابلش باشه چون تاحالا خیلی اذیت کرده.
    سه ماه دیگه هم گارانتیش تموم میشه. بنظرتون چیکارش کنم؟
    البته اینم بگم من تو ساری زندگی میکنم و اگه راهی هست که بدون استفاده از گارانتیش بتونم درست کنم خیلی بهتره. (چون برای گارانتی بایدم برم تهران)

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه هارد ADATA HV610 دارم حدودا دوسال پیش خریدمش. الان چند روزه هرچی به کامپیوتر و لپتاپ وصلش میکنم اصلا انگار نه انگار. شناخته نمیشه.
    توی دیوایس منیجر هم رفتم هیچ خبری نبود. تو مای کامپیوتر هم اصلا نمیشناسه و هیچی نشون نمیده. به تلویزیون ال جی اسمارت هم زدم یه پیام میده میگه : فایل آسیب دیده است(دقیقا همینو نمیگه ولی تو همین حدوداست).
    البته دیروز به لپتاپ وصل کرده بودم یه ذره با کابلش ور رفتم شل و سفتش کردم یه لحظه انگار وصل شده بود ولی دوباره قطع شد. فکر میکنم از کابلش باشه چون تاحالا خیلی اذیت کرده.
    سه ماه دیگه هم گارانتیش تموم میشه. بنظرتون چیکارش کنم؟
    البته اینم بگم من تو ساری زندگی میکنم و اگه راهی هست که بدون استفاده از گارانتیش بتونم درست کنم خیلی بهتره. (چون برای گارانتی بایدم برم تهران)
    سلام
    ببخشید من تا حالا هارد اکسترنال استفاده نکردم ولی مگه کابل هارد قابلیت جدا شدن نداره؟
    اگر جدا بشه خب اول با یه کابل امتحان کنید بعد ببینید وصل میشه یا نه

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

بله قابلیت جداشدن داره. اینم بگم که هارد USB3 هستش و حتی با یه کابل USB2 هم امتحان کردم اما جواب نداد.
    به نظر خودم مشکل از پورت روی هارده.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بله قابلیت جداشدن داره. اینم بگم که هارد USB3 هستش و حتی با یه کابل USB2 هم امتحان کردم اما جواب نداد.
    اگر عجله دارید به آقایانی به نام عطا یا اکسترم پیام خصوصی بدید ببینید اونا چی میگن
    یا صبر کنید بیان و پیام شما رو ببینند

این پروفایل آقا عطا است

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر فکر میکنید مشکل از کانکتور USB هست (که اتفاقاً خرابی کانکتور usb در بعضی از مدلهای ADATA شایع هست) میتونید هارد دیسک رو از باکس خارج کنید . حالا یا میتونید یه باکس جدید بخرید یا اینکه بطور مستقیم و از طریق SATA به سیستم متصل کنید . فقط دقت کنید بازکردن باکس باعث ابطال گارانتی میشه .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اگر فکر میکنید مشکل از کانکتور USB هست (که اتفاقاً خرابی کانکتور usb در بعضی از مدلهای ADATA شایع هست) میتونید هارد دیسک رو از باکس خارج کنید . حالا یا میتونید یه باکس جدید بخرید یا اینکه بطور مستقیم و از طریق SATA به سیستم متصل کنید . فقط دقت کنید بازکردن باکس باعث ابطال گارانتی میشه .
    مطمئن نیستم مشکل از کانکتور باشه. از طرفیم اگه ببرم جایی برام درستش کنن احتمالا باید بازش کنن که در اینصورت گارانتیش باطل میشه. به نظرتون چیکارش کنم؟ کلا چه ایراداتی توی هارد غیر از مشکل کانکتور میتونه باشه که همچین مشکلی رو ایجاد کنه؟ و اگه هارد رو ببرم جایی تعمیر کنن هزینش حدودا چقدر میشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •