تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید کوشی ساده با قابلیت نصب بازی و برنامه جاوا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

14 راهنمایی برای خرید کوشی ساده با قابلیت نصب بازی و برنامه جاوا

سلام و خسته نباشید به اعضای خوب انجمن
    راستش من می خوام ی گوشی ساده بخرم (نیاز دارم ی سری بازی و برنامه جاوا روش تست کنم) ولی الان ی مشکل بزرگی که دارم اینه که نمی دونم چه گوشه ای بازی و برنامه جاوا روش نصب میشه چون اکثر فروشگاههای اینترنتی اطلاعات لازم در این زمینه رو ننوشتن مدهایی که خوشم اومد اول از همه Alcatel Onetouch 2007D Dual SIM بود ولی بازم میگم نمی دونم روش جاوا نصب میشه یا نه؟
    تنها چیزی که برام مهمه برای گرفتن گوشی اینکه سخت افزارش خوب باشه (سی پیوش خیلی ضعیف نباشه و رزولوشنش هم پایین تر از 240X320 نباشه و صفحه کلید داشته باشه) و جاوا روش نصب بشه همین اگه مدل مناسبی میشناسین که هنوز تو بازار هست ممنون میشم راهنماییم کنید .
    با تشکر

داره خودمونی میشه pouyamahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

سلام و خسته نباشید به اعضای خوب انجمن
    راستش من می خوام ی گوشی ساده بخرم (نیاز دارم ی سری بازی و برنامه جاوا روش تست کنم) ولی الان ی مشکل بزرگی که دارم اینه که نمی دونم چه گوشه ای بازی و برنامه جاوا روش نصب میشه چون اکثر فروشگاههای اینترنتی اطلاعات لازم در این زمینه رو ننوشتن مدهایی که خوشم اومد اول از همه Alcatel Onetouch 2007D Dual SIM بود ولی بازم میگم نمی دونم روش جاوا نصب میشه یا نه؟
    تنها چیزی که برام مهمه برای گرفتن گوشی اینکه سخت افزارش خوب باشه (سی پیوش خیلی ضعیف نباشه و رزولوشنش هم پایین تر از 240X320 نباشه و صفحه کلید داشته باشه) و جاوا روش نصب بشه همین اگه مدل مناسبی میشناسین که هنوز تو بازار هست ممنون میشم راهنماییم کنید .
    با تشکر
    سلام دوست عزیز . شما اول لطف کنید بودجتون را بگین . در ضمن اگر فقط برای اجرای بازی و برنامه جاوا میخوایید از شبیه ساز جاوا روی کامپیوتر استفاده کنید به نظرم بهتر هست . اگر هم که خود گوشی را نیاز دارید لطفا بودجتون را درج کنید . در ضمن برای جاوا به نظرم بهترین گزینه گوشی های نوکیا هستند که بهترین پشتیبانی جاوا را دارند و هنوز هم توی استور جاوا نوکیا برنامه و بازی جدید براش میاد .

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

3. این کاربر از pouyamahmoudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام ممنون از پاسختون پولش مهم نیست شبیه سازم دارم ولی خوشم نمیاد در ضمن مدل نوکیا پیدا نکردم هرچی سرچ کردم چیزی نبود فقط مدلای 225 و 220 رو دیدم که تا همین چندسال پیش 220 جاوا بود ولی الان تازیگیا با سیمبین تولید میشه

داره خودمونی میشه pouyamahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

سلام ممنون از پاسختون پولش مهم نیست شبیه سازم دارم ولی خوشم نمیاد در ضمن مدل نوکیا پیدا نکردم هرچی سرچ کردم چیزی نبود فقط مدلای 225 و 220 رو دیدم که تا همین چندسال پیش 220 جاوا بود ولی الان تازیگیا با سیمبین تولید میشه
    سلام . خواهش میکنم . شما میتونید گوشی های زیر را تهیه کنید که دارای سیستم عامل جاوا هستند .
    1 - Nokia 206
    2 - Nokia Asha 502 لمسی هست و وای فای هم داره
    3 - Nokia Asha 501 امکانات تقریبا مشابه همون مورد بالایی
    4 - Nokia 225
    5 - Nokia 205
    و ....
    خودتون مشخصات شون را ببینید و مطابق با سلیقتون انتخاب کنید ‌ . لیست هم از قیمت زیاد به کم براتون چیدم . امیدوارم کمکی کرده باشم . تشکر فراموش نشود . یاعلی . خدانگهدار .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •