تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کند شدن شدید ویندوز اکسپلورر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

1 کند شدن شدید ویندوز اکسپلورر

سلام دوستان گرامی.مدتی هست که برای باز کردن فولدرهایی نظیر دانلود ها و غیره به مشکل بر خوردم و اصلا دسترسی بهشون ندارم.با کلیک کردن روی ایکون نوار سبز بالای صفحه تا وسط میاد و باقی رو خیلی کند پیش میره (طبق عکس) و حدودا 15-20 دقیقه طول میکشه به آخر برسه و باز هم فولدر و محتوای داخلشو باز نمیکنه.این مشکل برای 60تا70 درصد فولدرها پابرجاست و بعضی از فولدرها اصلا مشکلی نداره!!!!!اینطور که من فهمیدم فولدرهایی که سنگین هستند و فیلم و عکس توشون هست این مورد رو داره.حتی وقتی از طریق آی دی ام فیلم دانلود شده ای رو میزنم که پخش بشه حدودا 10 دقیقه طول میکشه تا پلی بشه!!!چون توی فولدر مذکور هست.در دستکتاپ به هیچ عنوان نمیتونم کلیک راست بکنم چون کاملا فریز میشه دسکتاپ و بعد از چند دقیقه فایل منیجر خودشو ریست میکنه.البته ی چند روزی خوب شد این اواخر ولی دوباره این مسائل برگشت.ممنون میشم که مشکل بنده رو حل کنید.اگر از ویروس هست چطوری پاکش کنم؟دیسک زنده هم دارم اما روی سیستم بنده کار نمیکنه و بوت نمیشه هر کاری که کردم!!نمیدونم مشکل چی هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با این : GridinSoft Anti-Malware سیستمو اسکن کن
    ی مشکل شبیه اینو داشتم با این نرم افزار برطرف شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنون دوست عزیز با این نرم افزار نه ولی با یک آنتی تروجان دیگه اسکن کردم فایده ای نداشت.البته این نرم افزاری که شما معرفی کردی ظاهرا قوی تر هست حدود 50 مگ هس!!!دوستان راه دیگه ندارن؟؟خودمم فکر کنم همین ویروس چیزی باشه.وگرنه نه سخت افزاری مشکل دارم نه ویندوزم مشکل هادی نداشته تا بحال.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •