تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: راهنمایی برای اتصال دانگل 3G به مودم دی لینک 2790U

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض راهنمایی برای اتصال دانگل 3G به مودم دی لینک 2790U

سلام
    از دوستان میشه خواهش کنم راهنماییم کنید چطور USB Dongle 3G رو به مودم روتر 2790 دی لینک وصل کنم و اینترنت سیم کارت رو به اشتراک بگذارم؟
    ظاهرا باید تو منوی کانفیگ یه تنظیماتی انجام بدم. همینطوری وصل کردم اتفاقی نیفتاد.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

باید وقتی متصل کنید اینترنت به اشتراک گذاشته بشه حالا شما یک عکس از تنظیمات مودم بزارید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

باید وقتی متصل کنید اینترنت به اشتراک گذاشته بشه حالا شما یک عکس از تنظیمات مودم بزارید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

آقا این منوی مربوط به دانگله. اینجا این مشخصاتی که خواسته باید چی وارد کنم؟

Last edited by MITAJOON; 06-01-2016 at 01:24.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

آقا این منوی مربوط به دانگله. اینجا این مشخصاتی که خواسته باید چی وارد کنم؟

سلام من تا حالا از اینجور تنظیمات انجام ندادم
    ولی شاید اون پینی که زده منظورش پین سیم کارته
    و اون دیال آپ نامبر شایدمربوط باشه به شماره سیم کارت
    شما چی می فرمایید

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    از دوستان میشه خواهش کنم راهنماییم کنید چطور USB Dongle 3G رو به مودم روتر 2790 دی لینک وصل کنم و اینترنت سیم کارت رو به اشتراک بگذارم؟
    ظاهرا باید تو منوی کانفیگ یه تنظیماتی انجام بدم. همینطوری وصل کردم اتفاقی نیفتاد.
    سلام چی شد
    اون چیزی که گفتم درست در اومد؟
    پین همون پین سیم کارت و بعدیش هم شماره خود سیم کارت یا نه؟

8. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

سلام چی شد
    اون چیزی که گفتم درست در اومد؟
    پین همون پین سیم کارت و بعدیش هم شماره خود سیم کارت یا نه؟
    سلام محمد جان
    ممنونم از پیگیریت
    والله پین سیم کارت رو غیر فعال کردم ولی اینجا هم زذم. شماره هم بقول شما شماره سیم کارت رو زدم با کد ایران (یعنی بشکل009892100000000)، ولی نمیدونم این یوزر و پسوورد رو چی بزنم و APN رایتل همون اسمشه؟ چیز دیگه ای نداره؟
    هنوز که وصل نشده مستقیم میره رو ای دی اس ال میخوام سیم تلفن رو جدا کنم ببینم وصل میشه یا نه!
    هدف من اینه رو ای دی اس ال باشه هر وقت ای دی اس ال قطع شد مستقیم بره رو رایتل!
    ضمنا مابقی اطلاعات مهم نیستن؟ مثل MTU و MRU و....
    نمیدونم اصلا میشه یا نه.
    Last edited by MITAJOON; 06-01-2016 at 18:42.

10. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    من مودم 2750 دارم كه اونم ميشه دانگل كرد. توي ستينگش كه كه نگاه كردم شماره رو زده #99* (ستاره 99 مربع).البته منوش با مال شما فرق داره و پين و چندتا چيز ديگه هم كه واسه شما داره اين نداره.يوزرنيم و پسورد هم خالي گذاشته.حدود يكي دو دقيقه طول ميكشه وصل بشه ولي خودكار وصل ميشه.تا حالا با مودم 3g امتحانش نكردم ولي به موبايل وصل كردم
    Last edited by paveej; 06-01-2016 at 19:15.

12. 2 کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام محمد جان
    ممنونم از پیگیریت
    والله پین سیم کارت رو غیر فعال کردم ولی اینجا هم زذم. شماره هم بقول شما شماره سیم کارت رو زدم با کد ایران (یعنی بشکل009892100000000)، ولی نمیدونم این یوزر و پسوورد رو چی بزنم و APN رایتل همون اسمشه؟ چیز دیگه ای نداره؟
    هنوز که وصل نشده مستقیم میره رو ای دی اس ال میخوام سیم تلفن رو جدا کنم ببینم وصل میشه یا نه!
    هدف من اینه رو ای دی اس ال باشه هر وقت ای دی اس ال قطع شد مستقیم بره رو رایتل!
    ضمنا مابقی اطلاعات مهم نیستن؟ مثل MTU و MRU و....
    نمیدونم اصلا میشه یا نه.
    نگاه کنید یه راه دیگه هم هست و او اینه که اطلاعات تنظیمات اینترنت سیم کارتتوننو از تو گوشی هم میشه فهمید
    من خطم 2g ولی وقتی تنظیمات اینترنت گوشیو تنظیم کردم نام apn و یوزر و پسوردو اونجا زده
    در واقع تنظیماتو من انجام ندادم و من فقط مدل گوشی رو به اپراتور فرستادم و اون تنظیماتو برام فرستاده
    شما همین کار رو کنبد

14. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

نگاه کنید یه راه دیگه هم هست و او اینه که اطلاعات تنظیمات اینترنت سیم کارتتوننو از تو گوشی هم میشه فهمید
    من خطم 2g ولی وقتی تنظیمات اینترنت گوشیو تنظیم کردم نام apn و یوزر و پسوردو اونجا زده
    در واقع تنظیماتو من انجام ندادم و من فقط مدل گوشی رو به اپراتور فرستادم و اون تنظیماتو برام فرستاده
    شما همین کار رو کنبد
    من سیم کارتو میندازم تو یه دانگل یو اس بی و دفعه اول موقع خرید سیم کارت بهم گفته بودن که اول سیم رو بندازم تو یه گوشی و پین کدش رو غیر فعال کنم و بعد از اون میتونم سیم رو بندازم تو دانگل و وصلش کنم به لپتاپ.
    تو لپ تاپ یه رابط نرم افزاری نصب میشه که کانکشن رو میشه مدیریت کرد.
    اما الان من دانگل رو به روتر وصل میکنم. دیگه نه نرم افزاری هست و نه چیزی! تنظیمات هم همین دو تا منو هست. تو منوال مودم هم چیزی نگفته! تو سایت رایتل نوشته APN میشه RighTel منم همینو نوشتم! شمارمو هم همونجور که گفتم نوشتم (009892100000000) مابقی رو هم همونجور که بودن ول کردم!
    سیم تلفن رو از مودم کشیدم تا ای دی اس ال نداشته باشم. نیم ساعتم صبر کردم اما نه بصورت اتوماتیک و نه هیچ جور دیگه دانگل وصل نشد.
    دانگل رو که مستقیم میزنم به لپتاپ وصل میشه. دیشب شارژ کردم وصله. ولی با روتر نمیشه!
    Last edited by MITAJOON; 06-01-2016 at 20:15.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من سیم کارتو میندازم تو یه دانگل یو اس بی و دفعه اول موقع خرید سیم کارت بهم گفته بودن که اول سیم رو بندازم تو یه گوشی و پین کدش رو غیر فعال کنم و بعد از اون میتونم سیم رو بندازم تو دانگل و وصلش کنم به لپتاپ.
    تو لپ تاپ یه رابط نرم افزاری نصب میشه که کانکشن رو میشه مدیریت کرد.
    اما الان من دانگل رو به روتر وصل میکنم. دیگه نه نرم افزاری هست و نه چیزی! تنظیمات هم همین دو تا منو هست. تو منوال مودم هم چیزی نگفته! تو سایت رایتل نوشته APN میشه RighTel منم همینو نوشتم! شمارمو هم همونجور که گفتم نوشتم (009892100000000) مابقی رو هم همونجور که بودن ول کردم!
    سیم تلفن رو از مودم کشیدم تا ای دی اس ال نداشته باشم. نیم ساعتم صبر کردم اما نه بصورت اتوماتیک و نه هیچ جور دیگه دانگل وصل نشد.
    دانگل رو که مستقیم میزنم به لپتاپ وصل میشه. دیشب شارژ کردم وصله. ولی با روتر نمیشه!
    فکر کنم شماره رو باید شماره موبایلو وارد کنید یعنی اگر رایتل دارید باید بزنید 009891

17. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •