تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: انتقال فایلهای ناقص دانلود شده با dap به کامپیوتر دیگر و اذامه دانلود انها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض انتقال فایلهای ناقص دانلود شده با dap به کامپیوتر دیگر و اذامه دانلود انها

سلام
    من ذر سایت بسیار جستجو نردم ولی من نتوانستم چیزی ذر مورد مشکل خوام پیدا کنم.
    مشکل:
    چگونه فایلهای نافص که با dap دانلود شده و به کامپیوتر دیگر متقل شده اند را می توان کامل کرد . من وفتی در کامپیوتر جدید لیست فایل های قدیمی که با export ایجاد شده اند را در dap جدید ایمپورت میکنم شروه می کنه از اول دانلود میکنه و سوال دیگه اینک ایا می توان فایل های ناقص دانلود شده در dap را با idm ادامه دانلود داده و کامل کرد؟ فوری و اضطراری است دوستان راهنمایی کنید تشکر

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    من ذر سایت بسیار جستجو نردم ولی من نتوانستم چیزی ذر مورد مشکل خوام پیدا کنم.
    مشکل:
    چگونه فایلهای نافص که با dap دانلود شده و به کامپیوتر دیگر متقل شده اند را می توان کامل کرد . من وفتی در کامپیوتر جدید لیست فایل های قدیمی که با export ایجاد شده اند را در dap جدید ایمپورت میکنم شروه می کنه از اول دانلود میکنه و سوال دیگه اینک ایا می توان فایل های ناقص دانلود شده در dap را با idm ادامه دانلود داده و کامل کرد؟ فوری و اضطراری است دوستان راهنمایی کنید تشکر
    سلام من بهت یه ایده میدم ببین میشه یا چون برای idm شدش
    شما میری جایی که توی تنظیمات نرم افزارت گفته فایل ها سیو میشه اون جایی که به صورت موقته برای من مثلا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعدش فایل ها رو کات می کنی یه گوشه نگه دارش
    در مرحله بعدی میری اگه اسمی ردی توی نرم افزار هستش مثلا روی 56 % اونم پاک می کنی از توی لیستت
    میزنی از اول دانلود خوب میادش از 0% درسته بعد idm یا هر چی داری رو میندازی بیرون از کناره ساعتت میری همون آدرس موقته که 0 % بودش یکمی دانلود کردش مثلا یک مگ همون فایل هایی که یه گوشه بودش روی میریزی جاش و وقتی دوباره idm میاری بالا به احتمال زیاد از ادامه خواهد گرفت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

1

سلام من بهت یه ایده میدم ببین میشه یا چون برای idm شدش
    شما میری جایی که توی تنظیمات نرم افزارت گفته فایل ها سیو میشه اون جایی که به صورت موقته برای من مثلا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعدش فایل ها رو کات می کنی یه گوشه نگه دارش
    در مرحله بعدی میری اگه اسمی ردی توی نرم افزار هستش مثلا روی 56 % اونم پاک می کنی از توی لیستت
    میزنی از اول دانلود خوب میادش از 0% درسته بعد idm یا هر چی داری رو میندازی بیرون از کناره ساعتت میری همون آدرس موقته که 0 % بودش یکمی دانلود کردش مثلا یک مگ همون فایل هایی که یه گوشه بودش روی میریزی جاش و وقتی دوباره idm میاری بالا به احتمال زیاد از ادامه خواهد گرفت
    با تشکر- این طور جواب نداد از صفر شروع به دانلود می کنه- باز هم تشکر

4. این کاربر از akbarz55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •