تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشگل گرافیک اینتل پردازنده لپ تاپ

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض مشگل گرافیک اینتل پردازنده لپ تاپ

سلام
    من بیشتر از 4 ساله لپ تاپ ایسوسn55sf را دارم و تو این مدت شاید به جرات بیشتر از 15 ساعت روشن بوده مشکلی که اخیرا برخوردم صفحه نمایش لپ تاپ خود به خود خاموش می شه و به هیچ عنوان روشن نمی شه مگر اینکه دوباره با استفاده از کلید پاور خاموش و روشن کنیم به نظر درایور گرافیک هم برزوه این مشکل حدودا 6 ماه پیش با ویندوز 8.1 شروع و الان تو ویندوز 10 هم وجود داره سوالی که دارم نکته ای که وجود داره وقتب قدرت پردازنده را پایین می آرم و بالاتر از 0.79 گیگا هرتز کار نمی کنه این مشکل بوجود نمی آد
    1 دلیل این مشکل چیه و راه حلش ؟
    2- آیا راهی وجود داره که ویندوز با گرافیک انویدیا بالا بیاد یعنی گرافیک اینتل را غیر فعال کنیم؟
    3- اگر مشکل از گرد و غبار نشستن روی پردازنده باشه فکر کنم حتما باید پشت لپ تاپ باز شه تا تمیز شه چون متاسفانه لپ تاپ های ایسوس یکپارچه ساخته می شند و با دمنده های هوا که به نظر راه خوبی برای سلامت فیزیکی دستگاه نیستند این رد و عبار کامل خارج نمی شه در این مورد اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم.
    Last edited by ali_n2011; 30-12-2015 at 01:00.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بدون باتری و با آداپتور خالی هم این مشکل هست ؟ دمای قطعات مناسب است ؟
    اگر مشکل از سیستم عامل و درایور هم نباشه باید به گارانتی نشون بدید لپ تاب رو ممکنه مشکل سخت افزاری وجود داشته باشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بدون باتری و با آداپتور خالی هم این مشکل هست ؟ دمای قطعات مناسب است ؟
    اگر مشکل از سیستم عامل و درایور هم نباشه باید به گارانتی نشون بدید لپ تاب رو ممکنه مشکل سخت افزاری وجود داشته باشه

بدون باطری چک نکردم ولی احتمالا این مسئله با باطری رخ نده چون سی پی یو تو حالت باطری تو حداکثر توان کار نمی کنه و همیشه به برق متصله الان بیش از 4 ساله این لپ تاپو دارم و بحث گارانتی منتفیه ولی چیزی که به نظر مشخصه گرافیک اینتل تو حداکثر توان سی پی یو درست کار نمی کنه چون وقتی این اتفاق می افته گرافیک اینتل نشان می ده که پاسخگو نیست و دوباره لود می شه تا اینکه صفحه خاموش می شه و دما هم بالا نیست در ضمن گاهی این مسئله اتفاق می افته و با توجه به اینکه برخلاف سایر لپ تاپ ها این لپ تاپ فقط یه دریچه خروج برای رفع گرما داره و همه جا تقریبا مسدوده به نظر خودم گرد و غبار روی سی پی یو نشسته و باعث این مشکل می شه به این دلیل پرسیدم آیا راهی وجود داره که ویندوز با گرافیک انودیا بالا بیاد و گرافیک اینتل را عیر فعال کنیم؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

گرافیک مجتمع رو که از بایوس میتونید غیرفعال کنید اگر درایور اون گرافیک نصب باشه طبعا با اون باید بیاد بالا ولی خودم تاحالا تست نکردم اینو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •