تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 43

نام تاپيک: تلگرام، لاین یا واتس اپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض بین نرم افزار های تلگرام و لاین در صورتی که حفاظت اطلاعات شخصی مطرح باشد شما به عنوان یک کاربر کدامیک را انتخاب میکنید ؟

بین نرم افزار های تلگرام و لاین در صورتی که حفاظت اطلاعات شخصی مطرح باشد شما به عنوان یک کاربر کدامیک را انتخاب میکنید ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا منظور دقیقتون رو از حفاظت اطلاعات شخصی متوجه نشدم...اما در هرصورت فکرمیکنم تلگرام تو قضیه امنیت خیلی بهتر باشه...کلا لاین خیلی بی در و پیکر تره...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ODADO's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

هر زمان که شما اطلاعات شخصیتون رو وارد فضای مجازی بکنین حالا به هر شکلش که باشه عملا حریم خصوصی بی معنا میشه.
    اما اگر بحث بین انتخاب بد و بدتر باشه،باز تلگرام بخاطر رمزنگاری اطلاعات ارسالی نسبت به لاین در جای بهتری قرار میگره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

راستش من قبل از لاین با تلگرام خیلی کار می کردم ولی تو هر گروهی که ادد میشدم چندین رباط بود که کارشون هک بود خود من چند بار هک شدم دیگه هیچ عکس خانوادگی داخل گوشیم نگه نمی دارم ولی با لاین ایم مشکل برام پیش نیومد در ضمد تلگرام امکان تماس تصویری و صوتی نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض تلگرام، لاین یا واتس اپ

می خواهم بدوم شما ها از کدو استفاده می کنید؟ امکانات کدوم یکی بیشتره؟ و امنیت کدومشون بیشتره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ProGamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من از تلگرام و لاین استفاده می کنم این روزها تلگرام خیلی شلوغ تره. من از لاین برای اشتراک گذاری و ارتباط با دوستایی که ایران نیستند استفاده می کنند چون ویوس و تماس هم داره اما تلگرام برای چت به نظرم ساده تر و راحت تره. لاین شیر داره اما تلگرام نداره. تلگرام زیاد امنیت نداره و می گن اطلاعات و می فروشه به دولت ها اما خوب راستش من اطلاعاتی ندارم که خیلی برام اهمیت داشته باشه. خیلی ها هم ظاهرا با استفاده از باگ هاش می توانند به اطلاعات تو دسترسی داشته باشند حداقل هر روز تبلیغش برام می یاد. با این حال من از هر دو استفاده می کنم.

تو یک برنامه تلویزیونی دیدم که می گفتم مدیر تلگرام با سهیونیست ها در ارتباطه حالا اینها رو نمی دونم به نظرم از هر دو می شه کنار هم استفاده کرد. در مورد واتس اپ من تجربه ای ندارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ولی برای من مهمه که اطلاعاتم و چت ها خونده نشه توسط کسی با این حال فکر نکنم تلگرام هم نیازی به اطلاعات من داشته باشه. چیزی که من اخیرا بدم نیومده اینه که لاین یک سری کانال رسمی زده که به نظرم جالب می یان و از طرفی تو تلگرام اونقدر برام پیغام میاد از گروه ها که مجبور شدم همه رو ببندم ولی فکر کنم تعداد یوزرهای تلگرام خیلی بیشتر از لاین باشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

تلگرام خیلی سریع تر و نسخه دسکتاپ بهتری هم داره به نظرم البته

9. این کاربر از Massoudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ProGamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

موافقم که تلگرام سریع و ساده تره و خیلی هم سر راست تره اما لاین برتری های زیادی داره به نظرم با این حال بازم می گم که من از هر دو استفاده می کنم این ها برتری های لاین هستند:

۱. امکان کامنت گذاری
    ۲. امکان اشتراک پست ها
    ۳. تایم لاین برای اینکه پست ها ی دوستاتو ببینی
    ۴. بازی های مختلف مثل وایبر
    ۵. کانال های رسمی

چیزی که منو تو تلگرام اذیت می کنه یک عالمه اسپمی که روزانه میاد و البته این فکر کنم تو هر پیام رسانی که محبوب بشه وجود خواهد داشت

11. این کاربر از ProGamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

دلایلی که لاین رو به تلگرام ترجیح میدم:

خز نشدن استیکرا ( تو تلگرام استیکر داشتن خز شده من خودم فقط 5 تا استیکر ساختم ولی تو لاین یه استیکر تو داری که خاصه خیلیا ندارنش)

لاین کاملا یک شبکه اجتماعی هست با قابلیت لایک ، کامنت ، ساخت پیج ،شیردلم کردن و...

لاین امکان تماس تصویری و صوتی رایگان داره

تو لاین میشه یه پیج مدحرفو ریپورت کرد تا پاک شه

لاین تم های قشنگ داره میشه شخصی سازی کردش

لاین میشه تو تنظیماتش کیف تصاویر ارسالی رو کم کرد تا حجم دیتا کمتری استفاده شه

لاین خودش قفل داره از خودش میشه تنظیم کرد به اپلیکیشن قفل کردن دیگه نیاز نداره

لاین قابلیت ورود حتی بدون شماره از طریق فیس بوک رو داره که دیگه اگه نخوای تورو با شمارت پیدا نکنن

تو لاین اگه تو یه گروه بخوان بیارنت اول خودت باید جوین رو بدی مثه تلگرام همینطوری نمیارنت

و...

13. این کاربر از sanamrezaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •