تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: رفع یکسری مشکلات در پراید 141

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بله دقیقا ؛ فقط کمک هارو عوض کرد و مخصوص سی ان جی رو انداخت ، پس اگه قرار شد کمک رو عوض کنم بهش بگم کمک عظام مخصوص پراید معمولی که گازی هم باشه ، اینظور که فهمیدم گازی ها بهتره
    تا اونجا که اطلاع دارم ایرانی ها گازی تولید نمیکنن و فقط روغنی هستش. البته روغنی روی راید کاملا جواب میده و مشکلی نداره فقط حتما مخصوص cng نباشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام دوست عزیز. من هم پراید ۱۴۱ دارم اوایل که خریده بودم فکر میکردم همه صدایی که میاد از طاقچه هست. و چون صنعت گر هستم صندوق ماشینم همیشه پر وسایل هست و پیدا کردن صدا برام سخت بود تا اینکه یک بار طاقچه رو گذاشتم زمین و صندوق رو خالی کردم و شروع به رانندگی کردم تا اینکه متوجه شدم صدای به هم خوردن فلز به فلز هست. با کمی فکر کردن فهمیدم که صدا از زبانه قفل صندوق عقب هست. تا الان این صدا رو با یه تیکه پارچه رفع کردم به طوریکه پارچه رو میذارم رو زبونه بعد صندوق رو میبندم و راه حل کلی و یکباره هنوز پیدا نکردم. البته قبلا لاستیک ضربه گیر کاپوت جلو هم تعبیه کردم برا صندوق عقب که قابل تنظیم باشه. ولی در کل صدا فقط از زبانه قفل میاد. اگه مشکلتون رو بل روش دیگه ای حل کردید به من هم اطلاع بدید لطفا

3. این کاربر از Ho3ein.oliyaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2021

پيش فرض

سلام میشه کمک کنید تا داخل لتاق 141 رو بی صدا کرد انگار تو قطار داری رانندگی میکنید

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •