تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: خرید asus R9 270 یه اشتباه بود؟

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

1- اول اینکه به نظرم همین
    Physx می ارزه به کل شرکت amd و اینکه همه این قسمت درسته!
    نظر شخصی شما هست . کسی زیاد با نظرتون موافق نیست ! کاملا مشخصه مثل یک بچه که میخواد از بروسلی طرفداری کنه حرف میزنید

اکثر بازی ها با nvidia بهینه شدن (که توی اول بازی ها nvidia رو نشون میده)
    همین نشون میده بهتر بودن انویدیا در یک سری بازی ها همیشه دلیل بر برتری سخت افزاریش نسبت به کارت های رقیب نیست

در مورد
    Tessellation هم که شما گفتید بازی های dx 11 به بعد اجرا نمیشن باید بگم: مگه ما چند تا بازی داریم که فقط با dx 12 کار می کنه؟
    بنده منظورم خود DX11 و به بعد بود ! اگر شما چیز به این سادگی رو درک نکردید وای به حال ادامه ی بحث

2-این قسمت نیاز به توضیح اضافی نداره و نه تنها در گذشته بلکه الان هم انویدیا در این زمینه از amd بهتره
    کاملا نظر شخصی شما هست . همیشه Market Share دلیل بر برتری نیست .

من فقط خواستم قدرت انویدیا رو به رخ بکشم
    پس قبول دارید مثل یک Fanboy راسخ خواستید از شرکت مورد علاقتون طرفداری کنید ؟!

من فقط خواستم بگم که amd هنوز بچست
    لازمه در مورد این قسمت توضیحی بدم ؟ ظاهرا بقیه دوستان متوجه منظور اصلی بنده هستن

من مطمئنم انویدیا از amd بیشتر فریم میده

چقدر خوبه که مطمئن هستید ...

البته این فقط یک مثال بود که اشتباه شما ثابت بشه وگرنه هر دو کارت روی بازی های خاصی از شرکت رقیب بیشتر فریم میدن با توجه به هم رده بودن کارت ها

5-بحث فقط قدرت نیست که!
    مصرف-کیفیت ساخت-عمر-دمای کمتر و...............
    بیشترین چیزی که برای خریدار مهمه Price/Performance هست ، نه اینکه مصرف و دیزاین و دما مهم نباشه اما هیچوقت در درجه اول نبوده

7-اول اینکه اینتل حرف اول رو میزنه و باید بگم 100 در صد cpu هاش از amd قویتره
    باز هم حرف های کوچه بازاری و بدون مدرک ...

با توجه که دیزاین های AMD در حال حاظر برای CPU ها قدیمی هست اما هنوز حرف برای گفتن دارن

در نرم افزار های Multithread aware نسبت به قیمت هنوز در خیلی موارد AMD میتونه انتخاب خوبی باشه

قیمت 4820K الان 400 دلار هست
    و قیمت 8370 هم 200 دلار ... یعنی دقیقا نصف . 95% بازی ها رو هم میشه با 8370 اجرا کرد تقریبا به جز 1 یا 2 بازی ، بازی ای ندیدم روی این پردازنده زیر 60 فریم اجرا بشه

همینطور باید خدمتتون عرض کنم
    اجرای بازی ربطی به cpu نداره
    خیلی هم ربط داره ، در حال حاضر بیشتر بازی ها 4 هسته به بالا نیاز دارن و لازم به ذکره که بازی های قدیمی تر به شدت به Instruction per clock روی یک یا 2 هسته حساس هستن و Single Core Performance براشون مهم تر هست . در صورت نداشتن پردازنده مناسب نمیتونید روی 60 فریم بازی کنید !!

اما کسی که کارت گرافیک برای گیمینگ میخواد با وجود nvidia اشتباهه که amd بگیره
    من دوست دارم این حرف رو به خریدار های RX480 بگید . قیافشون دیدنی میشه

11-خب هیچکدوم از حرف های من اشتباه نیست
    خوشبختم منم باراک اوباما هستم

من طرفداری بی مورد از شرکتم نکردم این شمایین که طرفداری بی مورد از شرکتتون کردین

من فقط خواستم قدرت انویدیا رو به رخ بکشم
    من فقط خواستم بگم که amd هنوز بچست
    ببخشید که بنده اینهارو گفتم ...

اگر باز هم حرف هام رو قبول ندارین میتونم با تست هایی که در سایت ها هست گذاشته شده (amd vs nvidia)
    حرف هام رو ثابت کنم
    شما واقعا اینطوری مقایسه میکنین ؟ 2 تا سایت با سر تیتر AMD vs Nvidia باز میکنین و بعد نتیجه میگیرین ؟ بی دلیل نیست این اینقدر بدون اطلاع حرف میزنین ...

من نمیدونم به طرفداری کردن و اطلاعات نادرست دادن چه چیزی قرار گیر شما بیاد ؟
    این نحوه صحبت کردن فقط باعث میشه دیگه کسی توی فروم حرف های شما رو جدی نگیره. لطفا تجدید نظر کنید !
    Last edited by BZ7; 23-06-2016 at 09:18.

2. این کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

اگه واقعان تو دنیای گیم amdبده چرا شرکتهای بزرگ چون سونی xbox1از قطعات amdاستفاده میکنن جواب بدین مگه دیوانه شدن تو دنیای گیم با قیمت یک میلیون فقط amd

فرستاده شده از HUAWEI SCL-L21ِ من با Tapatalk

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •