تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: سوال فنی در مورد سیستم ماشین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض سوال فنی در مورد سیستم ماشین

سلام خدمت دوستان
    من یه سیستم دارم که نمیشه بهش گفت سیستم خیلی معمولیه
    شامل اینا میشه
    1 عدد ساب jbl1000
    pioneer2750 ضبط
    باند pioneer 6975 v1 چهار تا
    امپ kenwood 5203 دو کانال 350 watt

حالا من اومدم از بی امپی ساب رو با امپلی فایرم روشن کردم که جواب میده ولی نه زیاد بعدش هم چهار تا باند تاقچه رو به چهار تا خروجی پشت ضبط وصل کردم که مشکلش همینجاست...
    باندا صدا میدن ولی اگه صدارو زیاد کنی بی کیفیت میشه صداشون |(سیستم بازا میفهمن چی میگم)
    حالا مشکل از بانداست یا اگه امپ چهار کانال ببندم مشکل حله؟
    حالا امپ چهار کانال چی مناسب این سیستمه که خوب جواب بده؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب واضحه ک بدون آمپ تو ولوم بالا صدای اکثر باندا بهم میریزه...
    قطعا با اضافه شدن یه آمپ 4کانال واس باندا همه چیز تقریبا حل میشه...
    ب نظرم با توجه ب بودجتون بین آمپ های 4604 یا 6604 پایونیر یا 647 یا 847 کنوود یکی رو بخرین و نتیجه خوبی بگیرین...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

خب واضحه ک بدون آمپ تو ولوم بالا صدای اکثر باندا بهم میریزه...
    قطعا با اضافه شدن یه آمپ 4کانال واس باندا همه چیز تقریبا حل میشه...
    ب نظرم با توجه ب بودجتون بین آمپ های 4604 یا 6604 پایونیر یا 647 یا 847 کنوود یکی رو بخرین و نتیجه خوبی بگیرین...
    مرسی از راهنماییت حالا امپ بستم ساب هم قوی تر میشه یا حداکثر توانش همینه؟
    من نگاه کردم امپ 4604 حداکثر توانش 480 وات هست کم نمیاره برای ی ساب و چهار تا باند؟
    نظرت چیه دوتا امپ ببندم؟
    اینو بزارم برا باندا که مطمعنم خوب جواب میده
    یه امپ دیگه هم برا ساب بگیرم|؟
    Last edited by m-elc; 24-12-2015 at 09:24.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما فرمودین ک آمپ قبلی رو ب ساب وصل کردین و تا حدی جواب میده...واس همین من دیگه ساب رو در نظر نگرفتم...ضمنا من سعی کردم با حداقل بودجه کارتون راه بیفته ک گفتم 4604 یا 6604 و...
    اگر میخاین خیالتون کلا از همه چی حتی ساب هم راحت شه ب نظر من یه آمپ 8400کنوود بخرین حدود 420تومن(از سایت بهرام شاپ)...بسیارقویه...ساب و یه جفت باندتون رو بش وصل کنین...یه جفت باند دیگم ب همون آمپ قدیمی...قطعا اینجوری صدا از هر لحاظ بهتر خواهد شد...تجربه مشابه شو داشتم و صداشو شنیدم...البته این نظر من بود و ممکنه اساتید نظر دیگه ای داشته باشن...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

شما فرمودین ک آمپ قبلی رو ب ساب وصل کردین و تا حدی جواب میده...واس همین من دیگه ساب رو در نظر نگرفتم...ضمنا من سعی کردم با حداقل بودجه کارتون راه بیفته ک گفتم 4604 یا 6604 و...
    اگر میخاین خیالتون کلا از همه چی حتی ساب هم راحت شه ب نظر من یه آمپ 8400کنوود بخرین حدود 420تومن(از سایت بهرام شاپ)...بسیارقویه...ساب و یه جفت باندتون رو بش وصل کنین...یه جفت باند دیگم ب همون آمپ قدیمی...قطعا اینجوری صدا از هر لحاظ بهتر خواهد شد...تجربه مشابه شو داشتم و صداشو شنیدم...البته این نظر من بود و ممکنه اساتید نظر دیگه ای داشته باشن...
    اهان
    من منظورتونو بد متوجه شدم
    مرسی از راهنماییتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام خدمت شما دوست عزیز
    اسپیکر پایونیر 6975 حداقل 80 وات احتیاج دارد در صورتی که تمام دستگاه های پایونیر حداکثر 17 وات واقعی ارائه می دهد وقتی صدا را زیاد می کنیم در بلندگوها دیستروشن به گوش می رسد.
    حتما از یک آمپلی فایر استفاده نمایید.
    یک آمپلی فایری که با توجه به سیستمتون به نظرم مناسبه آمپلی فایر سونی مدل SONYGTR4A

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه mft5673's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    من یه پخش 7056 کنوود دارم یه ساب باکی جی بی ال gt5_ 1204 br. امپ 8400 کنوود باند اینفینیتی کاپا 693.11 ماشین ال 90
    برای استیج جلو می خوام یه کامپ بگیرم ترجیحا از برند هیلیکس و یه امپ منو از برند کنوود
    سوال من اینه استیج جلوی ال 90 کامپ 13 می خوره ولی شنیدم اون قاب پلاستیکی رو در بیارم می شه کامپ 16 نصب کنم ایا می شه بدون برش کامپ 16 رو بدون دردسر نصب کنم که بعد دوباره بشه بدون تغییر در ظاهر ماشین به صورت اول برگردونم یا نه
    پیشنهاد شما برای کامپ چیه چه مدلی بگیرم تا 500 برای کامپ مشکلی نیست ترجیحا دوس دارم هیلیکس باشه امپ 8400 رو وصل کنم به باندای جلو و عقب امپ منو رو بذارم برای ساب
    برای کامپ جلو اگه 13 سانت بگیرم اصلا صداش در می یاد چون 13 خیلی کوچیکه

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatalk
    Last edited by mft5673; 04-03-2016 at 13:28.

داره خودمونی میشه mft5673's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام
    من یه پخش 7056 کنوود دارم یه ساب باکی جی بی ال gt5_ 1204 br. امپ 8400 کنوود باند اینفینیتی کاپا 693.11 ماشین ال 90
    برای استیج جلو می خوام یه کامپ بگیرم ترجیحا از برند هیلیکس و یه امپ منو از برند کنوود
    سوال من اینه استیج جلوی ال 90 کامپ 13 می خوره ولی شنیدم اون قاب پلاستیکی رو در بیارم می شه کامپ 16 نصب کنم ایا می شه بدون برش کامپ 16 رو بدون دردسر نصب کنم که بعد دوباره بشه بدون تغییر در ظاهر ماشین به صورت اول برگردونم یا نه
    پیشنهاد شما برای کامپ چیه چه مدلی بگیرم تا 500 برای کامپ مشکلی نیست ترجیحا دوس دارم هیلیکس باشه امپ 8400 رو وصل کنم به باندای جلو و عقب امپ منو رو بذارم برای ساب

اصلا ارزش دار این کار رو بکنم در صدا تغییری ایحاد می شه چون الان صدای باندای جلو اصلا شنیده نمی شه می خوام این کار رو انحام بدم بعضی ها می گن باند جلو چون پشتش خالیه صدا جیق می شه

Last edited by mft5673; 04-03-2016 at 13:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •