تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 165 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1646

نام تاپيک: دانلود رایگان با استفاده از سرور شاتل لند

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

چقدر طول میکشه تا پردازش بشه ؟ خوابمون گرفت

من در حالت عادی حدودا روزی 40 الی 50 گیگ دانلود میکنم و نرم افزار یا بازی نیست که دانلود نکرده باشم

اما با این قابلیت انتقال فایل میتونم فیلم ها و بازی هایی بیشتری که ممنوعیت انتشار دارند رو دانلود کنم

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام

چقدر طول میکشه تا پردازش بشه ؟ خوابمون گرفت

من در حالت عادی حدودا روزی 40 الی 50 گیگ دانلود میکنم و نرم افزار یا بازی نیست که دانلود نکرده باشم

اما با این قابلیت انتقال فایل میتونم فیلم ها و بازی هایی بیشتری که ممنوعیت انتشار دارند رو دانلود کنم
    ببین معمولا هر 2 گیگ فوقه فوقش 3 مین طول می کشه شما چندین تب باز کن مثلا 25 تا همزمان همه رو با هم مستقیم کن زیر 5 مین 50 گیگ مستقیم هم کرده شده
    اگه طول کشیدش شما باید همون طوری که گفتم ببری روی سروری که شاتل لند ساپورت می کنه مثلا همین 4upld بعدش از اونجا ببری روی شاتل لند
    Last edited by navid_fo; 23-12-2015 at 10:32.

3. این کاربر از navid_fo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    قـــــــــم

پيش فرض

سلام
    چرا لینکها رو برای شما نوشته ""رایگان""؟
    نباید بنویسه لینک مستقیم ویژه؟

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    چرا لینکها رو برای شما نوشته ""رایگان""؟
    نباید بنویسه لینک مستقیم ویژه؟
    سلام
    خوده تاینی بعضی فیلم هارو برای کاربر عادی رایگان کرده فقط ثبت نام کافیه بدون هزینه

6. 2 کاربر از navid_fo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه smsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    قـــــــــم

پيش فرض

سلام
    خوده تاینی بعضی فیلم هارو برای کاربر عادی رایگان کرده فقط ثبت نام کافیه بدون هزینه
    من خیلی وقته عضو هستم
    اما تا حالا هیچکدوم از فیلمها رو برام رایگان برای دانلود نذاشته!

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    برای من میزنم لینک بده میزنه در حال پردازش و هیچ اتفاقی نمی افته!!!! چرا اینطوریه؟؟؟

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    برای من میزنم لینک بده میزنه در حال پردازش و هیچ اتفاقی نمی افته!!!! چرا اینطوریه؟؟؟
    معمولا هر یه گیگ حدود 45 ثانیه طول می کشه. اگر هم می بینه خط پر نمیشه و نوشته در حال پردازش صفحه رو یه رفرش بزن میاد. برا من همیشه همینجوریه و صپر نمیشه و صفحه رو رفرش می کنم میاد. اگر نیومد یعنی نمی تونه از اون سرور فایل رو بگیره و باید جای دیگه ای آپلود کنی .

10. 2 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

معمولا هر یه گیگ حدود 45 ثانیه طول می کشه. اگر هم می بینه خط پر نمیشه و نوشته در حال پردازش صفحه رو یه رفرش بزن میاد. برا من همیشه همینجوریه و صپر نمیشه و صفحه رو رفرش می کنم میاد. اگر نیومد یعنی نمی تونه از اون سرور فایل رو بگیره و باید جای دیگه ای آپلود کنی .
    ممنون بابت جواب
    ولی حجم فایلم 200 مگ بیشتر نبود و از سایت 4upld هست که تو پست های قبل گفتن مشکل نداره. پر که نمیشه هیچی بعدشم اصلا تو صفحه ی آپلودم هیچی نیست و روی گزینه فایل ها کلیک میکنم هیچی نمیشه

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

ممنون بابت جواب
    ولی حجم فایلم 200 مگ بیشتر نبود و از سایت 4upld هست که تو پست های قبل گفتن مشکل نداره. پر که نمیشه هیچی بعدشم اصلا تو صفحه ی آپلودم هیچی نیست و روی گزینه فایل ها کلیک میکنم هیچی نمیشه
    راستش برای منم می خواستم از 4upld یه فایل رو ریموت کنم اصلا نمیمد حجمش کم بود 500 تا بود. اصلا نیومد تا جای دیگه آپلود کردم اومد. اول بالای 10 تا رو نمی گرفت الان 100 تا پر کردم بعضی وقت ها می بینی از یه سرور که خیلی فایل ازش گرفتی یه فایلی رو نمی گیره البته به قول دوست مون حتما باید زیر 2 گیگ باشه وگرنه کلا هیچی رو آپلود نمی کنه.
    انگار سیستمش یه ذره مشکل داره.

13. این کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

راستش برای منم می خواستم از 4upld یه فایل رو ریموت کنم اصلا نمیمد حجمش کم بود 500 تا بود. اصلا نیومد تا جای دیگه آپلود کردم اومد. اول بالای 10 تا رو نمی گرفت الان 100 تا پر کردم بعضی وقت ها می بینی از یه سرور که خیلی فایل ازش گرفتی یه فایلی رو نمی گیره البته به قول دوست مون حتما باید زیر 2 گیگ باشه وگرنه کلا هیچی رو آپلود نمی کنه.
    انگار سیستمش یه ذره مشکل داره.
    من اولین باره دارم استفاده میکنم. اصلا انگار سایتش خرابه حالا به پشتیبانی گفتم ببینم چیکار میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •