تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: فضای Unallocated هارد

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض فضای Unallocated هارد

سلام

من یه هارد 500 گیگ داشتم که به دوربین مداربسته وصل بود برای ذخیر سازی ویدئوها
    بعد از مدتی، الان جداش کردم و به کامپیوتر وصلش کردم ولی اصلا پارتیشنی وجود نداره، و در قسمت Disk Management هم به صورت زیر نشون داده میشه

عکس:

حالا با توجه به اینکه فضای هارد رو Unallocated نشون میده، امکان داره ویدئویی در هارد وجود داشته باشه یا نه؟

پ.ن: البته نمیدونم همون موقعی هم که به دوربین مداربسته وصل شده آیا اصلا پارتیشنی داشته یا خیر، چون این هارد اصلا مال خودم نیست!

ممنون

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من یه هارد 500 گیگ داشتم که به دوربین مداربسته وصل بود برای ذخیر سازی ویدئوها
    بعد از مدتی، الان جداش کردم و به کامپیوتر وصلش کردم ولی اصلا پارتیشنی وجود نداره، و در قسمت Disk Management هم به صورت زیر نشون داده میشه

عکس:

حالا با توجه به اینکه فضای هارد رو Unallocated نشون میده، امکان داره ویدئویی در هارد وجود داشته باشه یا نه؟

پ.ن: البته نمیدونم همون موقعی هم که به دوربین مداربسته وصل شده آیا اصلا پارتیشنی داشته یا خیر، چون این هارد اصلا مال خودم نیست!

ممنون
    سلام .

به احتمال زیاد اطلاعات این هارد دیسک توسط سیستم دوربین مداربسته کد شده هست . برای اینکه بتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید باید دوباره به همان سیستم دوربین مدار بسته متصل کنید تا دیکد و اطلاعات در دسترس باشه .

دقیقاً مثل هارد دیسکهای اکسترنال وسترن دیجیتال دسکتاپی که وقتی از باکس خارج و از طریق SATA به سیستم متصل میشوند Unallocated میشوند حتی اگر قبلاً دارای اطلاعات بوده.

یه حالت دیگه ای هم هست ، اگر پارتیشن وجود داشت ولی فایل سیستمی نداشت میشد گفت با فایل سیستمی فرمت شده که ویندوز پشتیبانی نمیکنه مثلاً ext3 یا ext4 که لینوکسی هست . ولی طبق عکسی که گذاشتید هیچ پارتیشنی نداره و unallocated هست پس بنظر من همون حالت اول محتملتر هست .

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام من هم یک هارد اکسترنال مثل همین مشکل دارم کسی میدونه باید چطور درستش کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •