تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: پاور SADATA چه جور پاوری هست؟ آیا استفاده از آن ریسکه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

8 پاور SADATA چه جور پاوری هست؟ آیا استفاده از آن ریسکه؟

سلام

پاور سیستم من یه موقع روشن شدن یک سوتی می زد که انگار همین مشکل زد به مادربردم و هر موقع که سیستم رو روشن می کردم قبل از ورود به ویندوز تو لوگوی گیگابایت می موند و مجبور می شدم کلید ری استارت رو بزنم تا بره تو ویندوز. بردم تعمیرگاه پاور گرین رو برداشت این پاور SADATA 330 وات رو برام گذاشت. حالا مشکل بر طرف نشده و باید مادربرد رو عوض کنم و شاید مجبور بشم سیستم نو جمع کنم. حالا اینها رو گفتم که اگه قطعات جدید مادربرد، سی پی یو، رم، هارد اس اس دی جدیدتر رو یه کیس جدید بستم این پاور SADATA 330 وات میان قیمت و ناشناخته خطری برای قطعات جدیدم نیست و میشه روش حساب کرد؟ کسی از این پاور داره یا استفاده کرده؟

ممنون

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز این پاورا هیچ استاندارد درست و درمونی ندارن مخصوصا برای قطعات سخت افزاری جدید و 100 درصد به قطعاتتون آسیب میزنن ! کلا به درد راه اندازی هیچ مدل سیستمی نمیخورن چه LOW چه HIGH ! حتما عوضش کن .

3. 2 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دوست عزیز این پاورا هیچ استاندارد درست و درمونی ندارن مخصوصا برای قطعات سخت افزاری جدید و 100 درصد به قطعاتتون آسیب میزنن ! کلا به درد راه اندازی هیچ مدل سیستمی نمیخورن چه LOW چه HIGH ! حتما عوضش کن .
    چون ناشناخته است و منم اولین بار بود اسم و رسمشو شنیدم می ترسم بیام 1 میلیون بدم قطعات اصلی سیستم رو که گفتم بخرم با این پاور بهشون برق بدم. احتمال زیاد همون مادربرد مشکل دار رو تعمیر کنم تا یه مدت برام لکولک کنه تا بعد یه سیستم درست و حسابی تر جمع کنم.

از گرین بهتر چی هست که احتمال خرابی خیلی خیلی پایین باشه؟ حول و حوش 150. وات 380 هم برام کافیه.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

380A-EU PLUS

6. 2 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

پاور قبلی که داشتم مدل قدیمی همین که معرفی کردید هست ولی بدون EU . ولی مشکل پیدا کرد و مشکل رو به مادربرد انتقال داد. حالا منم توقع ندارم صد سال آخ نگه و کار کنه خوب هر شروعی یه پایانی داره! اما به غیر از گرین چی پیشنهاد می کنید که همتراز و یا کمی بهتر باشه؟ آیا بهترین پاورهای بازار گرین هستند؟ اگه بهترین هستند که هیچ اگر برند دیگه ای هست که از گرین بهتر باشه اون کدوم برنده که منم توان خریدشو داشته باشم؟

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برندهای معتبر زیادی در زمینه پاور وجود دارند مثل CoolerMaster , Corsair , .... که میتونین تهیه کنین.

9. 3 کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به هر حال قطعه الکتریکی بهترین برند دنیا رو هم بخرید امکان خرابی داره !
    برند های دیگه هم دوستمون گفت ولی در کل من گرین رو به کولرمستر ترجیح میدم مخصوصا تو پاورهای استاندار سفیدشون ! اینی که بنده معرفی کردم استاندارد 80 پلاس برنز داره اگر خواستی بگیری حتما پلاسشو بگیر ! EU معمولیشو نگیر !

11. این کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگر خواستی بگیری حتما پلاسشو بگیر ! EU معمولیشو نگیر !

من سایت دیجی کالا و کیمیا آنلاین رو دیدم اما تو مشخصاتش پلاس ننوشته! مثل این صفحه کیمیا آنلاین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه رفتم تو بازار چطوری بفهمم نسخه پلاس هست یا نه که فروشنده دغلکار بهم نندازه؟! آیا روی جعبه لغت Plus باید باشه یا روی بدنه دستگاه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من سایت دیجی کالا و کیمیا آنلاین رو دیدم اما تو مشخصاتش پلاس ننوشته! مثل این صفحه کیمیا آنلاین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه رفتم تو بازار چطوری بفهمم نسخه پلاس هست یا نه که فروشنده دغلکار بهم نندازه؟! آیا روی جعبه لغت Plus باید باشه یا روی بدنه دستگاه؟

بله ، دقیقا همینی که من بالا نوشتم رو جعبه نوشته با پلاس و همچنین علامت استاندارد برنز رو هم انداخته رو جعبه ! تولیدای جدید رنگ خود بدنشون هم مشکی شده !البته نقره ای هم موجوده همچنان !

14. 2 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •