تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: عدم روشن شد سیستم کامپیوتری بعد ازoff کردن کلید پاور پشت کیس و on کردن مجدد این کلید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض عدم روشن شد سیستم کامپیوتری بعد ازoff کردن کلید پاور پشت کیس و on کردن مجدد این کلید

با سلام خدمت دوستان.
    یه سیستم کامپیوتری دارم با مشخصات زیر:
    یک هفته ای است وقتی کلید پاور رو از پشت کیس خاموش میکنم و بعد از مدتی دوباره کلید پاور پشت کیس رو میزنم و بعدش دکمه پاور جلوی کیس رو برای روشن کردن سیستم فشار میدم سیستم روشن نمیشه و باید چند باری کلید پاور جلوی کیس رو بزنی و چند ثانیه ای نگه دارم تا سیستم روشن بشه ،فکر میکنید مشکل از کجاست؟
    این رو هم بگم که وقتی کلید پاور پشت کیس رو خاموش نمیکنم و برق تو سیستم هست بلافاصله با زدن دکمه پاور جلوی کیس سیستم روشن میشه و این مشکل فقط زمانی هست که جریان برق سیستم توسط کلید پشت کیس از سیستم قطع میشه ووقتی دوباره کلید پشت رو روشن میکنی و اقدام به روشن کردن سیستم میکنی از طرق کلید پاور جلوی کیس این مشکل بوجود میاد.

در آغاز فعالیت immortan-joe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام احتمال زیاد پاور مشکل داره به نظر من که خازنهای 150 مشکل دارن همون خازن های بزرگ بخش قدرت پاور ضعیف شدن تا نسوخته و ضرر بزرگتر نشده ببر درستش کن

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان.
    یه سیستم کامپیوتری دارم با مشخصات زیر:
    یک هفته ای است وقتی کلید پاور رو از پشت کیس خاموش میکنم و بعد از مدتی دوباره کلید پاور پشت کیس رو میزنم و بعدش دکمه پاور جلوی کیس رو برای روشن کردن سیستم فشار میدم سیستم روشن نمیشه و باید چند باری کلید پاور جلوی کیس رو بزنی و چند ثانیه ای نگه دارم تا سیستم روشن بشه ،فکر میکنید مشکل از کجاست؟
    این رو هم بگم که وقتی کلید پاور پشت کیس رو خاموش نمیکنم و برق تو سیستم هست بلافاصله با زدن دکمه پاور جلوی کیس سیستم روشن میشه و این مشکل فقط زمانی هست که جریان برق سیستم توسط کلید پشت کیس از سیستم قطع میشه ووقتی دوباره کلید پشت رو روشن میکنی و اقدام به روشن کردن سیستم میکنی از طرق کلید پاور جلوی کیس این مشکل بوجود میاد.
    بهتره یک بار با برداشتن باتری مین بایوس رو دیفالت کنید اگر درست نشد با یک پاور دیگه سیستم رو بررسی کنید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •