تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تبدیل اندروید به IOS (کامل)

در آغاز فعالیت reza557's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض تبدیل اندروید به IOS (کامل)

دوستان من در این تاپیک قصد دارم آموزش تبدیل اندروید به IOS به طور کامل به شما آموز بدم
    من در این تاپیک سعی کردم از برنامه هایی استفاده کنم که گوشیتونو به IOS تبدیل کنه و خودشون هم حال هوای IOS اصلی رو داشته باشن!

اول از همه لانچر هستش (یا همون تم خودمون)
    در اینترنت و مارکت های اندرویدی لانچر های IOS زیادی وجود داره که بعضی از اونا یا خرابن یا مشکل دارن یا هزار و یک مشکل دیگه!
    من از بین این همه لانچر اندرویدی برنامه ی لانچر IOS9 رو پیشنهاد میکنم (از کافه بازار دانلود کنید)
    لینک این برنامه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب ، حالا شما باید صفحه قفل IOS رو دانلود کنید من برنامه Lock screen IOS9 رو پیشنهاد میکنم (از کافه بازار دانلود کنید)
    لینک این برنامه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوبتی که باشه نوبت به کیبورد IOS میرسه من برنامه ی Classic Keyboard رو پیشنهاد میکنم (بازم از کافه بازار دانلود کنید!)

خوب ، بعد از کیبورد نوبت به زنگخور و تصویر زمینه IOS میرسه که خداروشکر هموطنای عزیزمون از قبل ترتیبشو دادن!
    من برنامه ی گوشیت رو به اپل آیفون تبدیل کنرو پیشنهاد میکنم (از کافه بازار دانلود کنید)

خوب ، بعد از این چند تا برنامه نوبت به Control Center IOS میرسه که اونایی که با آیفون سروکار داشتن میشناسنش همونی که از پایین صفحه میکشنش بالا بعد وای فای و... رو روشن میکنن

حالا آخرین برنامه یعنی فونت IOS !!!

خوب حالا 95 درصد از تم گوشیتون IOS شد امیدوارم لذت برده باشید!
    تشکر یادت نره!

2. 4 کاربر از reza557 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت باربری تهران's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون بابت اموزشت خوب بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •