تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ارتقاع رم و هارد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض ارتقاع رم و هارد

سلام
    یه مدت تا اینکه یک لپ تاپ جدید بخرم اینه که دارم میخوام یک مقدار ارتقاع بدم
    می خوام بدونم آفتابه خرج لحیمه یا نه !!؟؟
    ssd بخوام بگذارم با توجه به اینکه نسل اول sata هست چقدر تفاوت ایجاد میکنه ؟
    مثلا العان یک فیلم و بخواد باز کنه یه 15 ثانیه طول میکشه !!
    میشه رمش به 8 یا حداقل 6 گیگ ارتقاع داد ؟؟ این رم رو اصلا مطمئن نیستم چیکارش کنم
    من دیگه قید خرید لپ تاپ رو از داخل کشور زدم( بی حساب و کتاب قیمت ها رو بردن بالا) چند ماه دیگه دارم میرم دبی از اونجا میخرم
    همینی که دارم سال 88 از دبی خریدم تا العان کار میکنه برام
    اینم سخت افزارها

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

کسی نبود ؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

شما سیستم بدی ندارید
    اینکه ی فیلم رو ۸ ثانیه باز میکنه ممکنه بدلیل هارد باشه چون هارد که از عمرش بگزره سرعتش افت میکنه
    در کل بستگی ب نیاز شما داره اگر استفاده عادی هست در حد فیلم و نت و ... سیستم خوبی داره خرید مدل های جدید با توجه ب کیفیت پایینشون توصیه نمیشه
    حتما هم نیازی نیست هارد ssd بخری بنظر من ی دونه sshd بگیر حدود ۲۵۰ تومن هست ۱ تراش راضیت میکنه

4. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

شما سیستم بدی ندارید
    اینکه ی فیلم رو ۸ ثانیه باز میکنه ممکنه بدلیل هارد باشه چون هارد که از عمرش بگزره سرعتش افت میکنه
    در کل بستگی ب نیاز شما داره اگر استفاده عادی هست در حد فیلم و نت و ... سیستم خوبی داره خرید مدل های جدید با توجه ب کیفیت پایینشون توصیه نمیشه
    حتما هم نیازی نیست هارد ssd بخری بنظر من ی دونه sshd بگیر حدود ۲۵۰ تومن هست ۱ تراش راضیت میکنه
    مرسی از پاسخ
    مشکل هارد ندارم 3 تا هارد اکسترنال دارم میخوام حتما ssd بگذارم رو این که سرعت خوندن و نوشتنش زیاد بشه هم رونتر بشه
    چون یکسری نرم افزار های مهندسی ران میکنم که بیشتر به رم و سرعت هارد بستگی داره دیگه خیالم راحت باشه
    یه مسئله دیگه رم دستگاه العان 800 هست یا 666 باسش؟؟ یکی العان 400 مگاهرتز هست اون یکی 333
    متوجه نشدم این برای چیه یکی 666 اون یکی 800 ؟؟
    بنظرتون تا چند میشه ارتقاع داد؟ اگر تا 8گیگ بشه ارتقاعش داد بی خیال خرید دستگاه جدید میشم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

مرسی از پاسخ
    مشکل هارد ندارم 3 تا هارد اکسترنال دارم میخوام حتما ssd بگذارم رو این که سرعت خوندن و نوشتنش زیاد بشه هم رونتر بشه
    چون یکسری نرم افزار های مهندسی ران میکنم که بیشتر به رم و سرعت هارد بستگی داره دیگه خیالم راحت باشه
    یه مسئله دیگه رم دستگاه العان 800 هست یا 666 باسش؟؟ یکی العان 400 مگاهرتز هست اون یکی 333
    متوجه نشدم این برای چیه یکی 666 اون یکی 800 ؟؟
    بنظرتون تا چند میشه ارتقاع داد؟ اگر تا 8گیگ بشه ارتقاعش داد بی خیال خرید دستگاه جدید میشم
    رم های شما ddr2 هستند این نوع رم ها خیلی خیلی کم گیرمیان اونم حچم های بالا مثل ۴ گیگ
    بعدشم رم توی سرعت خیلی کم تاثیر داره مهم پردازنده شما هست که از دور خارج شده و اصلا نمیشه برای کارهای مهندسی امروزه روش حساب کرد
    یجورای عاقلانه نیست روی این پردازنده رم ۸ گیگ بزاری رم های ۸گیگ معمولا واسه i5 به بالا پیشنهاد میشه

7. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •