تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 82

نام تاپيک: تفاوت کیفیت فیناستراید ابوریحان و سها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام اقا محسن.ببخشید اسم آزمایش که گفتین چیه؟چون من به دکترم گفتم بنویس ازمایش گفت این بیماری آزمایش نداره!!!!
    سلام . من نمی دونم به چه پزشکی مراجعه کردید. ولی همه پزشکان آزمایش خون می نویسند. من اول توی نت حسابی تحقیق کردم. اول به پزشک غدد خیلی خوب مراجعه کردم و خیلی آزمایش ها نوشت که برای بعضیش مجبور به بستری در بیمارستان هم شدم. خون باید از شریان گرفته می شد. حالا همه این ها بماند.

به فرض شما دکتر پوست و مو رفتی اول باید آزمایشات هورمون های مردانه و یه سری آزمایشات دیگه مثل چربی خون و .... بده تا ببینه اصلا مشکل شما هورمونیه یا نه مثلا چربی خونت بالاست یا شاید قندت بالا باشه و یا 1001 پارامتر دیگه بعد که مطمئن شد مشکل چیه اگر فینا مناسب بود برات تجویز کنه. نه همینطوری.

آخه کی همینطوری با نگاه فهمیده داخل بدن دیگری چه خبره. مواظب سلامتیت باش و اگر لازمه برو دکتر غدد و یه دکتر مو دیگه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

واینکه دوز پایه فیناسترایدم ۱میلی هستش .یعنی اگه مکمل رو تو برنامه قرار بدم باید دوز ۵میلی مصرف کنم؟؟؟باتشکر بابت جوابدهی وراهنمایی
    والا از مکمل ها و محتویاتش عکسی نذاشتنید که من نظر بدم.

ولی من بودم در 3 وعده 3 قرص 1 میل رو مصرف می کردم. بازم با نظر دکتر.

بعد 1 ماه هم دوز رو با توجه به آزمایشم و نظر دکتر افزایش می دادم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام.اقامحسن من ماینوکسیدیل استفاده نمی کنم ولی بجاش از لوسیون پالمینکس استفاده می کنم .خواستم بدونم این بهتر ؟یا اگر محلول خوبی رو سراغ دارین اگه میشه بگین؟؟
    نه مصرف نکن. اصلا خوب نیست. ریشه مو رو سست می کنه و با حمام کردن موها بیشتر می ریزه. محلول خوب آمریکایی هست ولی الان در بازار نیست منم توصیه نمی کنم چون وقتی 2 ساله خودم هیچ جا ندیدم یعنی اگرم گیر بیاری تقلبی هست و عوارض سنگین تر.

اسمشم پیدا کردم بهت می دم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام.اقامحسن من قبل از اینکه به دکتر مو برم به آزمایش(تیرویید.کبد و چربی و قندو....)رفته بودم دکترهم گفت چیزیت نیست ولی گفتم آزمایشDHTبنویس گفت این ازمایش نداره.حالا نمیدنم من نتونستم درست بگم یا دکتر منظورم رو نفهمیده.ولی تو خانواده که پدر طاس برادر نیمه طاس دایی طاس چهارتا پسر دایی طاس عمو ها طاس انتظار داری ریزش مو من از عوامل غیر هورمونی باشه!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

واینکه مگه خودتو نمیگین دراوایل ریزش مو ها زیاد میشه؟خوب من که دوهفته است دارم از فین استفاده میکنم و میگم ریزش مو هام زیاد شده یعنی داره اثرات اولیه شو میذاره دیگه!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام.اقامحسن ببخشید از لوسیون پالمینیکس استفاده کردین؟؟؟واینکه گفتین در اوایل مصرف فینا پماد میزدم .میشه اسم پماد رو بگین؟؟تاجایگزین پالمینکس کنم؟باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

ببخشید اقا محسن اگه میشه به این سوالم جواب کلی بدین ممنون میشم.من که مو هام کم ریخته اگه تا اخر فینا رو مصرف کنم موهام در این حالت میمونه؟؟ودیگه نمی ریزه؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

ببخشید اقا محسن اگه میشه به این سوالم جواب کلی بدین ممنون میشم.من که مو هام کم ریخته اگه تا اخر فینا رو مصرف کنم موهام در این حالت میمونه؟؟ودیگه نمی ریزه؟؟
    خب یه جواب کلی می دم به همه پرسش ها تون.

شما طبق نظر دکترت جلو برو و این به عنوان اصل. نظر من هم فقط جنبه مشورتی.

ریزش مو ها تا 95 درصد متوقف می شه و به مرور جاهای خالی پر می شن. مثل عکسم که فرستادم.

در مورد آزمایش خون نظر دیگه ای ندارم ولی باید مطمئن باشید که مشکل از کجاست. تو دوستان بودن که همه خانواده کچل بوده ولی مثلا دایی خانواده فوق العاده موهای پر پشت داشته. پس به جز هورمون ژنتیک هم موثره ولی بازم می شه این ریزش رو به تاخیر انداخت.

پس اصلا نا امید نباشید. و خوشحالم که قرص داره روتون اثر می کنه و حس کردید.

در مورد دوز مصرفی هم باید بگم واقعا به پزشک و بدن شما بستگی داره. الان آیا مشکلی پیدا کردید؟ مثلا قدرت جنسی کاهش پیدا کرده؟ من خودم در مواقع ورزش یا کار و فعالیت زیاد یا استرس دوز خیلی بالاتر و در چند نوبت استفاده می کنم که بدن در حالت مناسب از دوز دارو باشه و وقتی که در اثر استرس یا ورزش به میزان بیشتری احتیاج دارم تامین بشه.

در مورد پماد و در واقع سرم Propidren هست که دیگه گیر نمیاد. ولی عالیه. هم سرم داره هم پماد. سرمش بهتره.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

Propidren این رو اگر بیارید بهترینه. من اگر بدونم جایی اصلش رو برای فروش داره مثلا داروخانه یا فروشگاه معتبر همه پولی که دارم رو برای خرید همه ش می دم.

حالا تو نت سرچ کنید ببینید چه معجزه ایه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام.اقامحسن ریزش مو ارثی و هورمونی مگه یکی نیستن؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •