تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 82

نام تاپيک: تفاوت کیفیت فیناستراید ابوریحان و سها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

واینکه عکس های که گذاشتین تو سایت چرا باز نمیشن؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اقا محسن ببخشید شما فیناستراید شرکت سها رو مصرف میکنین یا ابوریحان رو؟
    سلام. هر دوش خوبه و یه چیزه. من ابوریحان رو ترجیح می دم چون داروخانه نزدیک خونه ما بیشتر اوقات اونو داره.

بعد یه چیز جدای از موضوع تاپیک. تمام این شرکت ها ماده اولیه و فرمول یکسانی دارند و فقط مواد رو می خرن از بازار یا بهتر بگم وزارت بهداشت و زیر مجموعه ها و واردکننده ها و بسته بندی می کنن. خوب و بد نداره.

بیخودی هم پول برند خارجی ندید. من خوردم عین هم هستن.

- - - Updated - - -

واینکه عکس قبل وبعد مصرفتون رو میشه واسم بفرستید؟
    چشم می فرستم. خصوصی رو چک کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام .اقا محسن این قرص تداخلی با ورزش های خاص نداره؟مثلا بدنسازی که هورومن تواون ورزش تاثیر زیادی داره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام .اقا محسن این قرص تداخلی با ورزش های خاص نداره؟مثلا بدنسازی که هورومن تواون ورزش تاثیر زیادی داره؟
    سلام دوباره.

نه با ورزش و باشگاه خالی هیچ تداخلی نداره. ولی اگر پودر یا قرص بدنسازی و پروتئین و .... و عضله مصرف می کنید دوز بیشتری باید مصرف کنید.

اگر با ورزش انسولین می زنید دوز کمتر. با اینکه می گن انسولین خطرناکه و ..... که درست هم هست ولی سالم ترین هورمونی هست که می تونید برای عضله استفاده کنید و نیازتون به دارو فینا هم نصف باید بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام اقا محسن. من اگه بخوام مکمل مصرف کنم مثل پروتین وی یا گینر باید دوز فیناستراید رو بالا ببیرم ؟؟؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام اقا محسن. من اگه بخوام مکمل مصرف کنم مثل پروتین وی یا گینر باید دوز فیناستراید رو بالا ببیرم ؟؟؟؟؟
    سلام می تونی چندتا عکس از جعبه ها و محتویاتش بذاری تا بتونم دقیق تر بگم؟

در کل بله.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

گفتم شاید چند روزی به نت دسترسی نداشته باشم برای همین یه پاسخ کلی تر بدم.

ببینید کلا ورزش چه در مردان چه در زنان باعث افزایش هورمون های مردانه می شه. این مقدار به حدی نیست که یک زن رو به مرد تبدیل یا مشکل جدی به وجود بیاره. ما کاری با اسامی تخصصی و کاربرد هر هورمون های مختلف ترشح شده نداریم. وقتی شما ورزش می کنید به همراه مکمل این میزان هورمون چند صد برابر می شه (همون مقدار ناچیز) حالا بدن نیاز بیشتری به فینا پیدا می کنه.

شما برو دکتر اول دوز پایه رو مشخص کنه و حواستم باشه از محلول ماینوکسیدیل استفاده نکنی چون عوارض وحشتناکی به دنبال داره. وقتی دوز پایه رو گفت و شروع کردی بعد 1 ماه اگر ورزش رو ادامه می دادی به همراه مکمل دوز رو افزایش بده. شاید دکترت بگه این جرفا چیه و .... پس می تونی یه آزمایش هورمونی کامل قبل از ورزش و مصرف فینا بدی و یکی چند ماه بعد و نتیجه ها رو مقایسه کنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام اقا محسن.ببخشید اسم آزمایش که گفتین چیه؟چون من به دکترم گفتم بنویس ازمایش گفت این بیماری آزمایش نداره!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

واینکه دوز پایه فیناسترایدم ۱میلی هستش .یعنی اگه مکمل رو تو برنامه قرار بدم باید دوز ۵میلی مصرف کنم؟؟؟باتشکر بابت جوابدهی وراهنمایی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

سلام.اقامحسن من ماینوکسیدیل استفاده نمی کنم ولی بجاش از لوسیون پالمینکس استفاده می کنم .خواستم بدونم این بهتر ؟یا اگر محلول خوبی رو سراغ دارین اگه میشه بگین؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •