تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: بهم ریختگی رنگ مانیتور موقع بازی

پروفشنال wrongring's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    آریا

پيش فرض بهم ریختگی رنگ مانیتور موقع بازی

سلاماول مشخصات سیستممو بگمAsus z97 pro gamer - ram : 4*4 gskills 2400 - AMD R9 280 X update crimson - core i7 4790 - power 700 green - manitor benQ RL2455 1ms - Windows 10 بازیو که رو 1080 تنظیم میکنم و بقیه تنظیماتو رو high و بعضی وقتا very high تنظیم میکنم . بعد پنج تا ده دقیقه رنگ مانیتور بهم میریزه وسیستم کلا هنگ میکنه طوری که هیچکدوم از کلیدا کار نمیکنن مجبور میشم دستی ریستارت کنم. تو بازی متال گیر فانتوم پین اولش همینجوری بود بعد دیگه کرش نکرد اما تو اساسین کرید سیندیکیت و بلک اپس سه همش اینجوری میشهواسه حل مشکلم نرمفزاری وجود داره که ببینم مشکل از کارت گرافیکه ,مانیتور یا از ویندوزه؟

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

هنگ کردن و اینکه سیستم فریز بشه بیشتر مربوط به سخت افزار هست ...اولین مورد دما هست.
    دما رو چک کنین از حد مجاز بیشتر نشه......
    گرافیک 80 درجه.(ایده ال زیر 75)
    البته cpu شما هم cpu داغی هست بهتره براش یه کولر تهیه کنین.دماش رو هم چک کنین حین بازی.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلاماول مشخصات سیستممو بگمAsus z97 pro gamer - ram : 4*4 gskills 2400 - AMD R9 280 X update crimson - core i7 4790 - power 700 green - manitor benQ RL2455 1ms - Windows 10 بازیو که رو 1080 تنظیم میکنم و بقیه تنظیماتو رو high و بعضی وقتا very high تنظیم میکنم . بعد پنج تا ده دقیقه رنگ مانیتور بهم میریزه وسیستم کلا هنگ میکنه طوری که هیچکدوم از کلیدا کار نمیکنن مجبور میشم دستی ریستارت کنم. تو بازی متال گیر فانتوم پین اولش همینجوری بود بعد دیگه کرش نکرد اما تو اساسین کرید سیندیکیت و بلک اپس سه همش اینجوری میشهواسه حل مشکلم نرمفزاری وجود داره که ببینم مشکل از کارت گرافیکه ,مانیتور یا از ویندوزه؟
    به هم ریخته گی رنگ در تصویر یک علت میتونه از درایور گرافیک خود بازی یا دمای بالا باشه
    علت بعدی مربوط به خود گرافیک است که باید با یک گرافیک دیگه سیستم چک بشه از سالم بودن سیستم عامل و نصب بودن نرم افزارهای مورد نیاز بازی هم مطمئن بشید

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •