تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: مشکل فلاشر (جفت راهنما) در وانت آریسان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام خدمت شما دوست عزیز و با تشکر از جوابتون

همونطور که گفتم فشنگی یا همون سنسور دما کنار رگلاتور گاز قرار داره دقیقا زیر شیر برقی گاز که سوکتش هم 3 سیم هستش
    راجب تعویضش با مسئولین نمایندگی ایران خودرو صحبت کردم هزار و یک جور باید و نباید آوردن راجب ابطال گارانتی(البته همشون از اینجور چرندیات میگن)

حالا دنبال راهی هستم که ببینم اون فرمانی که از سمت ecu برق میاد و اون رله اصلی که داخل ecu گاز هستش رو فعال میکنه توسط کدوم سوکت یا سیم میاد تا عمل فرمان رو خودم بصورت دستی (چه با ورودی برق + چه ـ و یا تحریکهای nc یا no) بروی ecu گاز اعمال کنم

راجب ورژن نرم افزار ecu هم چند بار به نمایندگی رفتم و دیاگ هم زده شده ولی راجب ارتقا ورژن بهش چیزی نگفتم مشخصه که طرف زیاد وارد نیست(در کل نیروهای استخدام شده در نمایندگیهای ایرانخودرو نیروهای کارنابلد نامجرب و بی تجربه ای هستند)

راجب اون مطلب آخرتون هم بگم که کاملا باشما موافقم

من راجب این موضوع به این نتیجه رسیدم که:

ببینید دوست من

کلا ایرانخودرو یه سازمان مافیایی خودرو (فروش تحمیلی خودرو آشغال به مشتری) هستش
    اصل ماجرا یه معادله خیلی ساده است خودرویی که به من و شما به قیمتهای واقعا نامنصفانه و شدیدا گران قیمت و بدور از انسانیت تحویل داده میشه نهایتا یک پنجم قیمت اصلی خودرو براشون آب میخوره (حتی با محاسبه هزینه های اولیه و سود تمام مراحل تولیدو قطعات)
    پس میان خودرو رو با قیمت پنج برابری به من و شما میفروشن(تحمیل میکنن) و اینجاست که میفهمیم تمام هزینه های این دوسال یا همون 40000 کیلومتر گارانتی از جیب خودمون برای خودمن خرج میشه و به اسم خدمات و گارانتی چه کلاه گنده ای سرمون رفته و هیچ راه و انتخاب دیگه ای هم نداریم (تمام توضیحات بالا راجب شرکت سایپا هم صدق میکنه)

چون محبوریم

شرکتهای خودرو ساز داخلی بسیار اندک (ایرانخودرو - سایپا) ===> تفاوت از زمین تا آسمان میان تنوع محصولات (هم سایپا هم ایرانخودرو) ===> تفاوت قیمتها با فاصله زیاد (وانت 17 - پرایذ 20 - تیبا 24 - وانت آریسان 24 - سمند 28 -پژو 405 30- پژو پارس 36 ووووو...... ) و در تقابل این موضوع عدم وجود رقابت میان دو خودرو ساز که مساوی هست با نبود قدرت انتخاب برای مشتری در یک مبلغ مشخص ====>و در آخر هم کیفیت بسیار پایین محصولات خروجی از این دو شرکت (اللخصوص ایرانخودرو) که شما رو پس از دو روز از خرید خودرو تون روانه نمایندگی میکنه

شرمنده اگه طولانی شد

مؤید باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام خدمت شما دوست عزیز و با تشکر از جوابتون

همونطور که گفتم فشنگی یا همون سنسور دما کنار رگلاتور گاز قرار داره دقیقا زیر شیر برقی گاز که سوکتش هم 3 سیم هستش
    راجب تعویضش با مسئولین نمایندگی ایران خودرو صحبت کردم هزار و یک جور باید و نباید آوردن راجب ابطال گارانتی(البته همشون از اینجور چرندیات میگن)

حالا دنبال راهی هستم که ببینم اون فرمانی که از سمت ecu برق میاد و اون رله اصلی که داخل ecu گاز هستش رو فعال میکنه توسط کدوم سوکت یا سیم میاد تا عمل فرمان رو خودم بصورت دستی (چه با ورودی برق + چه ـ و یا تحریکهای nc یا no) بروی ecu گاز اعمال کنم

راجب ورژن نرم افزار ecu هم چند بار به نمایندگی رفتم و دیاگ هم زده شده ولی راجب ارتقا ورژن بهش چیزی نگفتم مشخصه که طرف زیاد وارد نیست(در کل نیروهای استخدام شده در نمایندگیهای ایرانخودرو نیروهای کارنابلد نامجرب و بی تجربه ای هستند)

راجب اون مطلب آخرتون هم بگم که کاملا باشما موافقم

من راجب این موضوع به این نتیجه رسیدم که:

ببینید دوست من

کلا ایرانخودرو یه سازمان مافیایی خودرو (فروش تحمیلی خودرو آشغال به مشتری) هستش
    اصل ماجرا یه معادله خیلی ساده است خودرویی که به من و شما به قیمتهای واقعا نامنصفانه و شدیدا گران قیمت و بدور از انسانیت تحویل داده میشه نهایتا یک پنجم قیمت اصلی خودرو براشون آب میخوره (حتی با محاسبه هزینه های اولیه و سود تمام مراحل تولیدو قطعات)
    پس میان خودرو رو با قیمت پنج برابری به من و شما میفروشن(تحمیل میکنن) و اینجاست که میفهمیم تمام هزینه های این دوسال یا همون 40000 کیلومتر گارانتی از جیب خودمون برای خودمن خرج میشه و به اسم خدمات و گارانتی چه کلاه گنده ای سرمون رفته و هیچ راه و انتخاب دیگه ای هم نداریم (تمام توضیحات بالا راجب شرکت سایپا هم صدق میکنه)

چون محبوریم

شرکتهای خودرو ساز داخلی بسیار اندک (ایرانخودرو - سایپا) ===> تفاوت از زمین تا آسمان میان تنوع محصولات (هم سایپا هم ایرانخودرو) ===> تفاوت قیمتها با فاصله زیاد (وانت 17 - پرایذ 20 - تیبا 24 - وانت آریسان 24 - سمند 28 -پژو 405 30- پژو پارس 36 ووووو...... ) و در تقابل این موضوع عدم وجود رقابت میان دو خودرو ساز که مساوی هست با نبود قدرت انتخاب برای مشتری در یک مبلغ مشخص ====>و در آخر هم کیفیت بسیار پایین محصولات خروجی از این دو شرکت (اللخصوص ایرانخودرو) که شما رو پس از دو روز از خرید خودرو تون روانه نمایندگی میکنه

شرمنده اگه طولانی شد

مؤید باشید.
    سلام

دوست من اگر موفق شدید لطفا داخل تاپیک راهکار رو ارائه بدید چند یکی از دوستان بنده هم همین مشکل رو داره و نمیخواد ماشین از گارانتی خارج بشه !

بنده اوایل امسال یک 206 صفر از ایرانخودرو تحویل گرفتم ولی از اول تحویل تابحال بالای 10 بار به نمایندگی مراجعه کردم
    آخر هم مشکل میتونه به دست یه مکانیک مجرب حل بشه ولی خوب گارانتی !!!

همینطور یک پیکان مدل 60 هم دارم که خودم یکی دوسالی هست انژکتورش کردم ولی تابحال نیاز به کوچکترین تعمیر موتوری ای نداشته ! برام جای سواله که چطور یک شخصی عادی مثل من میتونه ماشین به این عتیقگی رو طوری جمع کنه که نه به جیب ــش فشار بیاد نه ماشین هرروز تعمیر گاه باشه ولی شرکتی با اینهمه ادعا مثل ایرانخودرو ماشین صفر رو طوری کار میکنه که روزی یکبار نیاز به تعمیر داره ؟!!

شرمنده پرچونگی کردم...

ارادت./

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام
    سمند من هم (مدل94)در سرعت بالای 110 همین مشکلو داره و یک سره فلاشر میزنه.
    اگه راه حلی براش دارین لطفا راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام .
    سمند من هم همین مشکلو داره.اگه تونستین مشکلو حل کنید.لطفا منم راهنمایی کنید.masoud.saboory@yahoo.com
صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •