تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: راهنمایی خرید باتری لپ تاپ

داره خودمونی میشه unname47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ▌▼▐

پيش فرض

سلام
    -شرکت های مختلفی اقدام به تولید باتری میکنن که کیفیتهاشون متفاوته و همه باتری ها را یک شرکت تولید نمیکنه و متاسفانه اکثرا باتری هایی که وارد ایران میشن در چین تولید شدن
    -عمرشون هم مثل باتری اولیه لپ تاپ نیست البته چون در ایران نمیشه جنس اصل پیدا کرد ولی در خارج دقیقا میشه باتری با کیفیت باتری اولیه تهیه کرد
    به نظر من اون اختلاف قیمتی که بین این دوسایت هست بیشتر به شرکت گارانتی کننده برمیگرده
    شما با پشتیبانی هر دو سایت تماس بگیرین و اطلاعات دقیق در مورد اصالت باتری و کشور سازنده و گارانتی ازشون بگیرین بعد اقدام به خرید کنین
    خیلی ممنون
    یه چیزی، مدل لپ تاپ من همین باتری رو ساپورت میکنه دیگه درسته؟
    البته همشون محصولات چینی هستن، ولی خب درجه بندی دارن، آخه اختلاف بینشون خیلی زیاده،
    منم چون تهران نیستم مجبورم یه همچین کالاهایی که کم پیدا میشن رو از اینترنت بخرم، واسه همین میخوام قبلش مطمئن شم ازش

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

خیلی ممنون
    یه چیزی، مدل لپ تاپ من همین باتری رو ساپورت میکنه دیگه درسته؟
    البته همشون محصولات چینی هستن، ولی خب درجه بندی دارن، آخه اختلاف بینشون خیلی زیاده،
    منم چون تهران نیستم مجبورم یه همچین کالاهایی که کم پیدا میشن رو از اینترنت بخرم، واسه همین میخوام قبلش مطمئن شم ازش
    گفتم خدمتتون دوست عزیز با پشتیبانی هر دو سایت تماس بگیرین و اطلاعات دقیق در مورد باتری رو بگیرین و مطمئن بشین که باتری به مدل لپتاتون میخوره بعد اقدام به خرید کنین

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •