تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: خرید لپ تاپ در محدوده 1500 تا 1600 و برای امور برنامه نویسی فتوشاپ و مشتقات office و sql server

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    فعلا خوب اینجام

14 خرید لپ تاپ در محدوده 1500 تا 1600 و برای امور برنامه نویسی فتوشاپ و مشتقات office و sql server

با سلام وب رو زیر و رو کردم ولی به یک مورد مناسب نرسیدم چون انتخاب ها زیاد بود و خدایش اطلاعاتم کم،از شما اساتید می پرسم برای این امور و با این حدود قیمت چه چیزی رو و مدلی رو پیشنهاد می دید فقط بهترین ها رو بگید و زیاد انتخاب جلوی پام نگذارید.ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

با سلام وب رو زیر و رو کردم ولی به یک مورد مناسب نرسیدم چون انتخاب ها زیاد بود و خدایش اطلاعاتم کم،از شما اساتید می پرسم برای این امور و با این حدود قیمت چه چیزی رو و مدلی رو پیشنهاد می دید فقط بهترین ها رو بگید و زیاد انتخاب جلوی پام نگذارید.ممنون
    سلام
    به نظرم شما اگر برید سایت دیجی کالا نظراتو بخونید و همچنین نمره لپتاپو رو ببینید خیلی بهتره
    البته نظرات خیلی مهم اند چون در نظرات مردم عیب و ایراد لپتاپ و همچنین حسن و خوبی لپتاپو میگن و غیر ممکن در یه کالایی همیشه خوبی باشه بنده چندین بار که به سایت دیجی کالا رفتم و یه کالایی را دیدم،متوجه شدم در بین نظرات هم خوبیشو گفتند هو بدیشو
    اینم بگم چون تو سایت دیجی کالا از 10 نمره به کالا نمره میدن
    نمره کالا را نگاه کنید
    و گرنه بنده که همه لپتاپای دنیا را که تست نکردم ببینم خوبن یا بدن
    اگر هم از تجربیات بنده میخاهید استفاده کنید
    اینو بگم که در خوابگاه که بودم لپتاپای لنوو موقعی که اینترنت خوابگاه کند میشد مشکل اتصال در اینترنت داشتند و وصل نمی شدن البته نه همه آنها ولی تعدادشان هم کم نبود
    دیگر بگم نمیشه مارکی رو گفت خوبه چون لپتاب دوستم که سونی بود زودتر از لپتاپ من که دل است،خراب شد در صورتی که من هنوز از لپتابم دارم استفاده می کنم
    به نظرم لپتابای توشیبا هم بد نیستند البته من خیلی ندیدم مردم توشیبا بخرن ولی یکی از اقوام ما که از کشورهای عربی براش توشیبا آورند نزدیک 7 سال است هنوز براش کار می کند
    لپتابای جون سختی اند
    این نظرات من بود ولی به نظرم به سایت دیجی کالا برید و ونظرات را بخوانید مطمئن تر است.
    بنده نمی توانم مدل و مارکی خاصیو معرفی کنم چون ممکنه یه مدل از مارک دل از یه مدل از مارک سونی بهتر باشه
    از طرفی اومدم لپتاپتون خراب شد اونوقت من حس می کنم مسئولیت خراب شدن لپتاپتون با منه چون من به شما پیشنهاد لپتاتو دادم

3. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اگر نمیخواهید زیاد لپ تاپ را جابجا کنید و وزن و در نتیجه سایز صفحه نمایش برایتان مهم نیست، چندین مدل لپ تاپ 15 اینچی با بودجه شما میتوانید تهیه کنید.

من این دو مدل را که در سایت دیجیکالا میتوانید مشخصاتش را ببینید، توصیه میکنم.
    برای خرید هم در بازار بگردید و هر جایی قیمت مناسب تری ارائه دادند، از همان جا تهیه کنید.

فقط به گارانتی اش دقت کنید. گارانتی سازگار بنظرم خدمات بهتری ارائه میدهد و مسلما قیمت لپ تاپ با این گارانتی کمی گران تر از بقیه گارانتی هاست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آدرس به جای خط تیره digikala بنویسید.

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •