تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل در صدای کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض مشکل در صدای کامپیوتر

سلام و عرض ادب خدمت دوستان.
    یه 2 ، 3 هفته ای هست که یه مشکلی برام پیش اومده.
    ویندوزم xp هست. وقتی با خود سیستم کار میکنم هیچ مشکلی بابت صدا ندارم.. ولی به محض اینکه مرورگر Google Chrome رو باز میکنم و توی یه سایت میرم. تازه مشکلم شروع میشه.
    حالا میخواد هر سایتی باشه.وقتی اسکرول میکنم صفحه رو . و صفحه رو بالا و پایین میکنم از اسیپیکر هام صدای خش خش غیر قابل تحملی میاد. بعضی وقت ها حتی اگه به موس دست هم نزنم. بازم این صدای خش خش میاد...
    مرورگر Google Chrome رو به آخرین نسخه آپدیت کردم. یه چند روزی خوب بود. دوباره این طوری شد... با مرورگر دیگه هم تست کردم بازم همین طوری بود.
    ویندوز هم عوض کردم و کارت صدا رو آپدیت کردم بازم درست نشد.. ممنون میشم کمکم کنید. چون اصلا نمیتونم با سیستم کار کنم.

2. این کاربر از imimarg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

ویندوزم xp هست. وقتی با خود سیستم کار میکنم هیچ مشکلی بابت صدا ندارم.. ولی به محض اینکه مرورگر Google Chrome رو باز میکنم و توی یه سایت میرم. تازه مشکلم شروع میشه.
    حالا میخواد هر سایتی باشه.وقتی اسکرول میکنم صفحه رو . و صفحه رو بالا و پایین میکنم از اسیپیکر هام صدای خش خش غیر قابل تحملی میاد. بعضی وقت ها حتی اگه به موس دست هم نزنم. بازم این صدای خش خش میاد...
    مرورگر Google Chrome رو به آخرین نسخه آپدیت کردم. یه چند روزی خوب بود. دوباره این طوری شد... با مرورگر دیگه هم تست کردم بازم همین طوری بود.
    ویندوز هم عوض کردم و کارت صدا رو آپدیت کردم بازم درست نشد.. ممنون میشم کمکم کنید. چون اصلا نمیتونم با سیستم کار کنم.
    سلام ظاهرا شما مشکلتان سخت افزار اینترنتان است از چه مودمی استفاده میکنید از طرفی نوع اینترنتان چیست؟adsl2 یا رادیو بی سیم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام ظاهرا شما مشکلتان سخت افزار اینترنتان است از چه مودمی استفاده میکنید از طرفی نوع اینترنتان چیست؟adsl2 یا رادیو بی سیم؟
    مودم : tp-link 8951nd
    نوع اینترنت adsl با کابل شبکه و سرویس شرکت شاتل

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

به نظر میرسد مشکل از کابل باشد بهتر است از یه نفر کابل قرض بگیرید و تست کنید ببینید حل میشود
    موفق باشید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با مرورگرهای دیگه هم این مشکل رو دارید ؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •