تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: دانلود از گوگل پلی در تلویزیون سونیW800C

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض دانلود از گوگل پلی در تلویزیون سونیW800C

سلام
    تو تلویزیون سری جدید سونی W800C که اندرویده. امکانش هست که از گوگل پلی دانلود کنی. من داخل گوگل پلی برنامه ها رو جستجو میکنم ولی فقط بعضی ها رو میاره (خیلی محدود) مثلا ES File explorer. MX Player ولی برنامه های مطرح رو تو نتایج نمیاره. مثل Chrome, خیلی عجیبه. تازه اونایی رو هم که میاره نصب میکنه و مشکل تحریم و اینا نداره.
    من بازار رو نصب کردم ولی متاسفانه هم خود بازار و هم برنامه هایی که توسط اون نصب میشن ، Shortcut شون به صفحه اصلی نمیاد که راحت بشه استفاده کرد. باید بری داخل ES Explorer و وقت تلف کنیه.
    کسی روشی بلده؟
    در کل تلویزیون بی نظیریه ، مخصوصا اندروید بودنش. ولی این گوگل پلی+هیتلر حل بشه یعنی هیچی جلودارت نیست!

2. 5 کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

طبق ایپی فروشگاه رو براتون میاره
    بازار هم توی تنظیماتش فکر کنم داره شورت کاتو بمونه
    نشد مایکت هست
    iranapss هست
    مبارکتون باشه تی وی خوبیه
    اگه تونستین عکس بزاریت توی انجمن مرسی

4. 2 کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تلویزیون فوق العاده ایه . به حدی جدیده که سونی تو سایت رسمی خودش در آپدیت های ماه های آتی و تا آخر سال 2015 قراره یه سری امکان جالب اضافه کنه مثل ضبط برنامه، تصویر در تصویر و...
    موارد قبلی رو حل کردم ولی فقط این برنامه TV Sideview رو زدم رو گوشی بعد فایند کردم و تلویزیون یه کدی داد تا تو برنامه رجیستر کنم تلویزیون رو تا با هم مچ بشن. ولی وقتی اون کد رو تو برنامه میزنم ارور Incorrect registration code رو میده. چندبار امتحان کردم ولی حل نشد.

6. این کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    تو تلویزیون سری جدید سونی W800C که اندرویده. امکانش هست که از گوگل پلی دانلود کنی. من داخل گوگل پلی برنامه ها رو جستجو میکنم ولی فقط بعضی ها رو میاره (خیلی محدود) مثلا ES File explorer. MX Player ولی برنامه های مطرح رو تو نتایج نمیاره. مثل Chrome, خیلی عجیبه. تازه اونایی رو هم که میاره نصب میکنه و مشکل تحریم و اینا نداره.
    من بازار رو نصب کردم ولی متاسفانه هم خود بازار و هم برنامه هایی که توسط اون نصب میشن ، Shortcut شون به صفحه اصلی نمیاد که راحت بشه استفاده کرد. باید بری داخل ES Explorer و وقت تلف کنیه.
    کسی روشی بلده؟
    در کل تلویزیون بی نظیریه ، مخصوصا اندروید بودنش. ولی این گوگل پلی+هیتلر حل بشه یعنی هیچی جلودارت نیست!
    خوب پس با این حساب این اندرویدی بودنش این جور که شما میگی همچین هم بدرد بخور نیست !
    یعنی اگه نشه برنامه های مختلف حالا نه هرچی برنامه اومد ولی مثلا همین کروم یا مثلا اگه اصلا امکانش باشه تلگرامی و یا چندتا از این برنامه های خوب ایرانی خودموو رو نتونیم نصب کنیم عملا اندرویدی بودنش معنی نداره پس؟
    کلا پس چی میشه نصب کرد ؟؟؟پس چه فایده داره خوب اگه قرار به قابلیت هاش باشه که همونا رو ال جی و سامسونگ هم دارن حالا نهایتا یکی رو داره یکی رو نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوست عزیز طبق حرف شما و برای برطرف شکهای خودم توی اینترنت که سرچ کردن به این نتیجه رسیدم که برنامه های زیادی برای اندروید tv ها هستش که عموما اینترنت لازم و اکثرا یچیزی تو مایه های این یوتیوب هستن که بعضی هاشون تخصصی و بعضی هاشون هم عموی هستن (منظورم نوع فیلم هایی که امکان مشاهده شون از طریق app هستش بود)
    که میشه گفت اکثریت تشون برای کسی که زبان خارجی بلد نباشه اصلا بدرد بخور نیست
    حالا ما با مسله اینکه بعضی از app ها نسخه پولی دارن و بعضی هاشووون هم حتما باید اکانت داشته باشی و بعضی هاشون هم به خاطر مساعل فیلتر و تحریم این چیزاش کاری نداریم که نمیشه اصلا روی تلویزون نصب کرد
    میشه گقت تقربیا این جور که بوش میاد بیشتر میشه گفت باید بهش به چشم یه قابلیت فقط نگاه کرد

(البته ممکن من اشتباه میکنم شایدم اره شایدم نه)
    اینم سایت های مربوط به برنامه های مخصوص Android TV ها
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم لیست برنامه های موجود در گوگل پلی

9. این کاربر از parisoft1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز طبق حرف شما و برای برطرف شکهای خودم توی اینترنت که سرچ کردن به این نتیجه رسیدم که برنامه های زیادی برای اندروید tv ها هستش که عموما اینترنت لازم و اکثرا یچیزی تو مایه های این یوتیوب هستن که بعضی هاشون تخصصی و بعضی هاشون هم عموی هستن (منظورم نوع فیلم هایی که امکان مشاهده شون از طریق app هستش بود)
    که میشه گفت اکثریت تشون برای کسی که زبان خارجی بلد نباشه اصلا بدرد بخور نیست
    حالا ما با مسله اینکه بعضی از app ها نسخه پولی دارن و بعضی هاشووون هم حتما باید اکانت داشته باشی و بعضی هاشون هم به خاطر مساعل فیلتر و تحریم این چیزاش کاری نداریم که نمیشه اصلا روی تلویزون نصب کرد
    میشه گقت تقربیا این جور که بوش میاد بیشتر میشه گفت باید بهش به چشم یه قابلیت فقط نگاه کرد

(البته ممکن من اشتباه میکنم شایدم اره شایدم نه)

اینم سایت های مربوط به برنامه های مخصوص Android TV ها
    اینم لیست برنامه های موجود در گوگل پلی
    دوست عزیز شما بخوای با گوگل پلی پیش بری مطمئنا به خاطر تحریم و موارد دیگه نمیتونی هر برنامه ای رو نصب کنی که این مورد درباره گوشی هم صادق هست.
    در ثانی شما می تونید با نصب برنامه بازار به راحتی هر برنامه رو که رو گوشی نصب می کنید روی تی وی هم نصب کنید. از بازی گرفته تا تلگرام! من خودم زاپیا زدم، پر.ک.س.ی زدم، فایل اکسپلورر زدم ، مدیا پلیر و ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوست عزیز شما بخوای با گوگل پلی پیش بری مطمئنا به خاطر تحریم و موارد دیگه نمیتونی هر برنامه ای رو نصب کنی که این مورد درباره گوشی هم صادق هست.
    در ثانی شما می تونید با نصب برنامه بازار به راحتی هر برنامه رو که رو گوشی نصب می کنید روی تی وی هم نصب کنید. از بازی گرفته تا تلگرام! من خودم زاپیا زدم، پر.ک.س.ی زدم، فایل اکسپلورر زدم ، مدیا پلیر و ...
    خب این جوری باشه که حله خیلی هم عالی میشه هرچند دور از انتظار هم نبود
    منم بیشتر بخاطر حرف شما این جوری گفتم چون طوری که شما مطرح کردی آدم فکر میکنه فقط چندتا برنامه محدود میشه نصب کرد
    و راستی اگه امکان وصل شدن به هات اسپات گوشی داشته باشه که صد در صد هم باید بشه چون قاعدتا داره وصل میشه به یه شبکه بی سیم دیگه
    یه برنامه هست که وقتی اینترنت گوشی رو به اشتراک میگذاری توی گوشی خودت قند شکن رو فعال میکنی بعدش به اشتراک میذاری که این جوری دیگه لازم نیست که اون دستگاهی که به اینترنت گوشی وصل شده دوباره به فکر نصب قند شکن و راه های دور زدنش باشی
    حالا یه سوال احیانا اگه بخوایم توی خودت تلویزیون قندشکن داشته باشیم امکانش هست آیا؟ و شما خودت تست کردی که ببینی جواب ميده یا نه

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خب این جوری باشه که حله خیلی هم عالی میشه هرچند دور از انتظار هم نبود
    منم بیشتر بخاطر حرف شما این جوری گفتم چون طوری که شما مطرح کردی آدم فکر میکنه فقط چندتا برنامه محدود میشه نصب کرد
    و راستی اگه امکان وصل شدن به هات اسپات گوشی داشته باشه که صد در صد هم باید بشه چون قاعدتا داره وصل میشه به یه شبکه بی سیم دیگه
    یه برنامه هست که وقتی اینترنت گوشی رو به اشتراک میگذاری توی گوشی خودت قند شکن رو فعال میکنی بعدش به اشتراک میذاری که این جوری دیگه لازم نیست که اون دستگاهی که به اینترنت گوشی وصل شده دوباره به فکر نصب قند شکن و راه های دور زدنش باشی
    حالا یه سوال احیانا اگه بخوایم توی خودت تلویزیون قندشکن داشته باشیم امکانش هست آیا؟ و شما خودت تست کردی که ببینی جواب ميده یا نه
    من Pرکسی رایگان رو تست کردم ولی سiسکو رو هنوز تست نکردم. خبرشو میدم.
    فقط یه مثال کوچیک از فواید اندروید بودن تی وی بزنم که قبلا مسئله زیرنویس فارسی یکی از معضلات طاقت فرسای تی وی ها و مخصوصا سونی بود که الان با وجود اپلیکیشن های متنوع مانند MX player دیگه زیر نویس که سهله، حتی باز نکردن فرمت های مختلف هم معنی نداره!
    شما فکرشو بکنید می تونید با نصب اپلیکیشن آفیس، به راحتی فایل های پاورپوینت خودتون رو تو تی وی باز کنید بدون نیاز به بند و بساط لپ تاپ یا پروژکتور!
    نباید چشم ها رو روی پیشرفت تکنولوژی بست. همچنانکه بر فرض اگه در آینده تی وی با سیستم عامل ویندوز پی سی تولید بشه مطمئنا خیلی راحت تر و کاربرپسندتر خواهد بود! یعنی اینکه یه پی سی رو به قالب تی وی دربیارن!
    Last edited by elyartab; 28-05-2016 at 11:23.

13. 4 کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

من cloud vpn رو نصب کردم که سرعت خوبی داره و به راحتی دارم از امکانات قندشکن در تی وی برای نمایش فیلمها و سایتها استفاده میکنم. فقط عیبش اینه که چون مال موبایله وقتی اجرا میکنم روی صفحه به صورت افقی نمایش داده میشه.

15. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من cloud vpn رو نصب کردم که سرعت خوبی داره و به راحتی دارم از امکانات قندشکن در تی وی برای نمایش فیلمها و سایتها استفاده میکنم. فقط عیبش اینه که چون مال موبایله وقتی اجرا میکنم روی صفحه به صورت افقی نمایش داده میشه.
    منم مشکل افقی و عمودی بودن برنامه ها مثل زاپیا رو داشتم که با نصب برنامه Auto rotate مشکل کاملا حل شد

17. 2 کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •