تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: دانلود از گوگل پلی در تلویزیون سونیW800C

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

منم مشکل افقی و عمودی بودن برنامه ها مثل زاپیا رو داشتم که با نصب برنامه Auto rotate مشکل کاملا حل شد
    درود
    دوست عزیز اسم برنامه هایی که نصب کردی رو خیلی خلاصه میگی مثلا وقتی
    Auto rotate یا cloud vpn رو تو کوگل پلی سرچ میکنی هزارتا برنامه به همین اسم میاد کدومشونو نصب کردی؟

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درود
    دوست عزیز اسم برنامه هایی که نصب کردی رو خیلی خلاصه میگی مثلا وقتی
    Auto rotate یا cloud vpn رو تو کوگل پلی سرچ میکنی هزارتا برنامه به همین اسم میاد کدومشونو نصب کردی؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Auto rotate رو میتونی از بازار هم نصب کنی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستانی که از برنامه ES File explorer روی تی وی استفاده میکنن حتما به آخرین ورژن آپدیت. ظاهرا و کارایی برنامه خیلی فرق کرده و بهتر شده و راحت تر میتونید باهاش کار کنید و فایل ها رو از فلش یا هارد بخونید.

5. این کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند تا سوال درباره تلویزیون های اندروید دارم اونم اینه که آیا میشه برنامه های ویرایش عکس نصب کنیم و با وصل کردن هارد عکسها مونو در هارد و توسط نرم افزار ویرایش کنیم یا امکاناتی USB on the go رو تو Tv داریم؟
    یعنی آیا بواسطه آندروید بودن Tv میشه اطلاعات رو بین دو دستگاه USB از طریق Tv جابجا کرد؟
    ورژن آندروید چنده؟
    Last edited by ebinem173; 08-11-2016 at 13:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

چند تا سوال درباره تلویزیون های اندروید دارم اونم اینه که آیا میشه برنامه های ویرایش عکس نصب کنیم و با وصل کردن هارد عکسها مونو در هارد و توسط نرم افزار ویرایش کنیم یا امکاناتی USB on the go رو تو Tv داریم؟
    یعنی آیا بواسطه آندروید بودن Tv میشه اطلاعات رو بین دو دستگاه USB از طریق Tv جابجا کرد؟
    ورژن آندروید چنده؟
    در مورد نصب برنامه پاسختون مثبته و میشه مثل یک گوشی یا تبلت برنامه های اندروید رو روش نصب کرد اما در خصوص برنامه های ویرایش عکس اندروید این رو حتما" باید در نظر بگیری که با کیبورد و ماوس هم میشه به راحتی باهاش کار کرد یانه ؟ چون اون برنامه ها با صفحات لمسی تطابق بیشتری داره تا کار با کیبرد و ماوس.

در مورد سئوال دومتون هم فکر کنم با نصب یرنامه ES File explorer مشکلتون حل میشه گرچه تا الان به شخصه تست نکردم

ورژن اندروید این دستگاهها هم 5 هستش

8. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد نصب برنامه پاسختون مثبته و میشه مثل یک گوشی یا تبلت برنامه های اندروید رو روش نصب کرد اما در خصوص برنامه های ویرایش عکس اندروید این رو حتما" باید در نظر بگیری که با کیبورد و ماوس هم میشه به راحتی باهاش کار کرد یانه ؟ چون اون برنامه ها با صفحات لمسی تطابق بیشتری داره تا کار با کیبرد و ماوس.

در مورد سئوال دومتون هم فکر کنم با نصب یرنامه ES File explorer مشکلتون حل میشه گرچه تا الان به شخصه تست نکردم

ورژن اندروید این دستگاهها هم 5 هستش
    ممنون از پاسخ اون
    اگر براتون مقدور هست لطفا این تست رو انجام بدید درمورد جابجایی فایلها بین دو هارد یا فلش
    در واقع برای این میخوام که از کامپیوتر بینیاز بشم برای جابجایی فایلهام بین هارد اکسترنال و گوشی و مموری دوربین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

دوست عزیز تست کردم . در برنامه esچیزی برای کپی پیست با کنترل تی وی پیدا نکردم
    شاید با کیبرد و ماوس بیسیم یا برنامه دیگه ای بشه انجام داد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

14 نصب نرم افزار از گوگل پلی

سلام دوستان من یه مشکلی دارم که متاسفانه نتونستم جوابی بگیرم خوشحال میشم کسی کمکم کنه
    من نمیتونم هیچ نرم افزاری روی تلویزیون W800C نصب کنم حتی داخل پلی استور برنامه ها رو میبینم اما هرچی روی نصب کلیک میکنم نصب نمیشه فقط نشون میده در حال نصب هست حتی یک شب تا صبح روشن گذاشتم اما باز هم اتفاقی نیافتاد سیستم عاملش رو به روزم کردم اما فرقی نکرده میخوام بدونم چه تنظیماتی انجام داده اید؟؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •