تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: لپ تاپ تا 4 میلیون

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

در نتیجه بین این مدلها، اگر اصرار به ssd داشتن داری، همان MSI ها را انتخاب کن و یا سراغ سایر مدلهای جدید ASUS برو.
    حتما هم در حین خرید، به برچسب مشخصات روی جعبه لپ تاپ دقت کن که دقیقا اشاره شده باشد که هاردش از چه نوع است.
    سپاس فراوان دوست عزیز
    متاسفانه پردازنده سری 6 اینتل روی لپ تاپ های ایسوس فقط سری u هست که فکر نمیکنم نسبت به 5700HQ و 4720HQ چیزی در چنته داشته باشه، درسته؟
    بخاطر همین مدل MSI رو انتخاب میکنم
    حداقل از ایسوس جدیدتره و ساپورت سخت افزاری بهتری داره
    ولی در کل چون سالها پیش یه مادربرد MSI داشتم یه هفته ای خراب شد دید خوبی نسبت به این برند ندارم، ممکنه هم این دلیل نشه البته...
    مانیتورشون رو نتونستم مقایسه کنم
    وزنش MSI هم فوق العاده نسبت به قطعاتش سبک هست.
    سایت های فارسی و بررسی ها هنوز اونطور که باید MSI رو معرفی نکردن متاسفانه...
    با فروشگاهی که قراره بگیرم شرط میکنم هاردش عادی باشه ( نه اینکه SSHD باشه ) و یه SSD 128 یا 256 میگیرم برای ویندوز و کارها، و هارد خودش هم برای کارهای دیگم... درایو نوری هم سرجاش میمونه اینطور خیالم راحته
    به نظرتون اگه خود فروشگاه ( یا نمایندگی اصلی MSI ) هارد SSD برام نصب کنه، گارانتیش ابطال میشه؟

در کل دوس داشتم یه PC هیولا بگیرم ولی با توجه به اینکه بیشتر در گردشم، و دفتر کار ندارم مجبورم که لپ تاپ بخرم ...

///

در ضمن یه سوال دیگه! آیا پردازنده های اسکای لیک، به مادربرد msi ge62 میخورن؟
    با توجه به انتشار همزمان دو نسل پردازنده... جون ظاهرا hq های نسل شش تو یک ماه آینده میان تو بازار ایران ( و همینطور لپ تاپ هاش )
    Last edited by EHSANRF; 08-12-2015 at 18:35.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

متاسفانه پردازنده سری 6 اینتل روی لپ تاپ های ایسوس فقط سری u هست که فکر نمیکنم نسبت به 5700HQ و 4720HQ چیزی در چنته داشته باشه، درسته؟
    بهرحال نسل جدید cpu های اینتل حتی در مدلهای U اش، مزایایی نسبت به نسل های قبلی دارند. از جمله در مصرف انرژی و همینطور حرارت کمتر که این دو عامل، مزایای کمی نیستند.

از نظر قدرت ولی خب، مسلما ضعیف تر است.

در کل دوس داشتم یه PC هیولا بگیرم ولی با توجه به اینکه بیشتر در گردشم، و دفتر کار ندارم مجبورم که لپ تاپ بخرم ...
    البته موضوع باتری را در نظر بگیرید. چون این لپ تاپ با این مشخصات سخت افزاری، ظاهرا باتری خیلی قوی ای ندارد.

در ضمن یه سوال دیگه! آیا پردازنده های اسکای لیک، به مادربرد msi ge62 میخورن؟
    با توجه به انتشار همزمان دو نسل پردازنده... جون ظاهرا hq های نسل شش تو یک ماه آینده میان تو بازار ایران ( و همینطور لپ تاپ هاش )
    در این خصوص مطمئن نیستم. جایی هم ندیدم که به این موضوع اشاره کنند.

در خصوص زمان عرضه هم بعید است تا آخر سال این اتفاق بیفتد.
    البته نمیتوان قطعی گفت.

به نظرتون اگه خود فروشگاه ( یا نمایندگی اصلی MSI ) هارد SSD برام نصب کنه، گارانتیش ابطال میشه؟
    گارانتی ماتریکس را نمیدانم و باید ازشون بپرسی.
    ولی در مورد سازگار و ... میدونم که خودشان بدون مشکل برای گارانتی، این تغییرات را انجام میدهند.
    برخی نمایندگی هایشان هم این کار را میکنند و گارانتی هم به مشکلی نمیخورد.

ولی در کل چون سالها پیش یه مادربرد MSI داشتم یه هفته ای خراب شد دید خوبی نسبت به این برند ندارم، ممکنه هم این دلیل نشه البته...
    بهرحال مشکل برای قطعات پیش می آید و نمیتوان به تمام محصولات آن را بسط داد.

امسال MSI رتبه ی چهارم را در بین برندهای لپ تاپ کسب کرد و بالاتر از ایسوس و لنوو قرار گرفت.

ضمنا پیام خصوصی تان را هم نگاه کنید.

3. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ضمنا پیام خصوصی تان را هم نگاه کنید.
    سپاسگزارم
    لینکی که لطف کردین رو هم دیدم
    خیلی بدتر دو دل شدم
    باطریش ضعیفه و امکان جداسازی اون نیست ولی بقیه قطعاتش خوبه نسبتاً از همه لحاظ از ایسوس سره بجز باطری و البته یکم بدنه
    تو نمودار بالا هم اصلا گفته رنکینگ نداشته قبل از 2015
    کاش مدل ایسوسی با همین قیمت ولی نسل 5 HQ موجود بودش ... ولی حیف...

من شاید در روز بالای 12 ساعت باهاش کار کنم... یه کولپد براش میگیرم
    سعی میکنم مدل با گرافیک 970m بگیرم که حداقل به این زودی ها بازنشسته نشه
    هفته آینده سفری دارم به تهران میام از نزدیک میبینم ببینم دوتا رو تو بازار پیدا میکنم یا خیر.
    خیلی خیلی ممنونم ازتون.

///
    یه سوال دیگه: با توجه به باتری msi که جداشدنی نیست، به نظرتون اگه همش به برق باشه و در حال استفاده، باتریش تخریب نمیشه؟
    سویچی اگه می داشت که کلا از مدارش خارج میکردیم بهتر بود.
    ولی این دفعه سوال اینجاس که msi طاقت روشن بودن بین 12 تا 15 ساعت در روز رو داره یا ایسوس
    البته با کول پد مطلوبی

سپاس

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سپاسگزارم
    لینکی که لطف کردین رو هم دیدم
    خیلی بدتر دو دل شدم
    باطریش ضعیفه و امکان جداسازی اون نیست ولی بقیه قطعاتش خوبه نسبتاً از همه لحاظ از ایسوس سره بجز باطری و البته یکم بدنه
    تو نمودار بالا هم اصلا گفته رنکینگ نداشته قبل از 2015
    کاش مدل ایسوسی با همین قیمت ولی نسل 5 HQ موجود بودش ... ولی حیف...

من شاید در روز بالای 12 ساعت باهاش کار کنم... یه کولپد براش میگیرم
    سعی میکنم مدل با گرافیک 970m بگیرم که حداقل به این زودی ها بازنشسته نشه
    هفته آینده سفری دارم به تهران میام از نزدیک میبینم ببینم دوتا رو تو بازار پیدا میکنم یا خیر.
    خیلی خیلی ممنونم ازتون.

///
    یه سوال دیگه: با توجه به باتری msi که جداشدنی نیست، به نظرتون اگه همش به برق باشه و در حال استفاده، باتریش تخریب نمیشه؟
    سویچی اگه می داشت که کلا از مدارش خارج میکردیم بهتر بود.
    ولی این دفعه سوال اینجاس که msi طاقت روشن بودن بین 12 تا 15 ساعت در روز رو داره یا ایسوس
    البته با کول پد مطلوبی

سپاس
    باتری جدانشدنی عیب نیست. چون معمولا این دستگاه ها نرم افزارهای مدیریت انرژی دارند که در بعضی مواقع باتری را از مدار خارج میکند و مثل این است که باتری از لپ تاپ جدا شده است.

مثلا لنوو برنامه ای دارد که وقتی شارژ باتری به 60درصد رسید، باتری از مدار خارج میشود و فقط از برق استفاده میکنید.

ولی نظر من را بخواهی، اگر باتری جدا میشد، بهتر بود. چون مثلا میتوانستی یک باتری یدکی تهیه کنی و در زمانی که طولانی مدت به برق دسترسی نداری، از دو باتری استفاده کنی.

در مورد سیستم خنک کنندگی هم، این مدل msi بنظرم مشکلی ندارد.
    استفاده از یک کول پد مناسب هم مسلما بهتر است.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

باتری جدانشدنی عیب نیست. چون معمولا این دستگاه ها نرم افزارهای مدیریت انرژی دارند که در بعضی مواقع باتری را از مدار خارج میکند و مثل این است که باتری از لپ تاپ جدا شده است. مثلا لنوو برنامه ای دارد که وقتی شارژ باتری به 60درصد رسید، باتری از مدار خارج میشود و فقط از برق استفاده میکنید.
    ولی نظر من را بخواهی، اگر باتری جدا میشد، بهتر بود. چون مثلا میتوانستی یک باتری یدکی تهیه کنی و در زمانی که طولانی مدت به برق دسترسی نداری، از دو باتری استفاده کنی.
    در مورد سیستم خنک کنندگی هم، این مدل msi بنظرم مشکلی ندارد.
    استفاده از یک کول پد مناسب هم مسلما بهتر است.
    سپاس، بله برنامه ویژه لنوو رو دیدم، ای کاش این هم همچنین برنامه ای داشته باشه
    چون حیفه باتری مدام شارژ و دشارژ بشه خراب میشه
    همین msi رو میگیرم و نتیجه رو اینجا میذارم ( البته برای باتریش بیشتر تحقیق میکنم )

///

یه سوال دیگه، هفته آینده نمایشگاه الکامپه تو تهران، به نظرتون اونجا لپ تاپ برا فروش هست؟ همه مدل ها یی که میخوام رو میتونم تست کنم؟
    فکر کنم بخاطر نمایشگاه تخفیف هم بخورن درسته؟
    Last edited by EHSANRF; 09-12-2015 at 19:00.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام
    روزتون بخیر

یه لب تاب خیلی خوب و بادوام تا تقریبا 3.500 الی 4 تومن هزینه

گرافیک خوب
    بذای نرم افزار های گرافیکی
    نرم افزار های معماری
    باطری خوبی داشته باشه
    وزنش زیاد نباشه
    قطرشم کم باشه و حداقل 16 اینچ باشه
    کیفیت مانیتورش هم بالا باشه
    هارد پر سرعت داشته باشه
    کلا خوب باشه حافظه داخلی هم حداقل 1 ترا باشه

لطفا راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

وزنش زیاد نباشه
    قطرشم کم باشه و حداقل 16 اینچ باشه
    اگر منظورتان لپ تاپ بالای 16 اینچ است که الان در بازار لپ تاپ های 17 اینچی هست که معمولا بالای 3 کیلو وزن دارند.

داره خودمونی میشه δεςяεт's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

[QUOTE=pariya-dehghan;8758281]سلامروزتون بخیریه لب تاب خیلی خوب و بادوام تا تقریبا 3.500 الی 4 تومن هزینهگرافیک خوببذای نرم افزار های گرافیکی نرم افزار های معماریباطری خوبی داشته باشهوزنش زیاد نباشهقطرشم کم باشه و حداقل 16 اینچ باشهکیفیت مانیتورش هم بالا باشه هارد پر سرعت داشته باشه کلا خوب باشه حافظه داخلی هم حداقل 1 ترا باشهلطفا راهنمایی کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگه اینکه صبر کنید شاید hp envy 17 n وارد شه
    هم وزن خوبی داره هم‌ضخامت هم سخت افزار عالی
    یه غول تمام عیار ..
    میتونید تو صفحه اول سایت نوت بوک چک بررسیش رو هم ببینید.
    Last edited by δεςяεт; 18-12-2015 at 05:56.

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

لپ تاپ asus G551vw
    با کانفیگ
    i7 6700Hq
    16g ram ddr4
    2tb hdd
    Gc 4gb gtx960
    Lcd ips 4k

و گارانتی دو ساله آواژنگ خریداری شد
    سپاس از دوستان عزیز

12. این کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •