تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کارت گرافیک NVIDIA GTX Geeforce 860M نصب میشه ولی کار نمی کنه!!! :(

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض کارت گرافیک NVIDIA GTX Geeforce 860M نصب میشه ولی کار نمی کنه!!! :(

با سلام. لپتاپ من Lenovo Y5070-B هست که دارای دو کارت گرافیکی Intel HD Graphics 4600 2GB و Nvidia GeForce GTX 860m 4GB می باشد که گرافیک Intel برای کارهای سبک و NVIDIA نییز برای کارهای سنگین مانند بازی هاست که هم بصورت اتوماتیک و هم دستی، میشه برنامه ها و بازی ها را انتخاب کرد که با کدوم گرافیک بیایند بالا.
    مدتی پیش که گرافیک Nvidia رو آپدیت کردم، کامل نصب و آپدیت شد و در Device Mnager هم کامل اسم درایو رو نشون میده، ولی اصلا کار نمیکنه و وقتی بازی رو رو NVIDIA میزارم تا اجرا بشه، پیام میده که کارت گرافیکم ضعیفه یا نا شناختست یا ... که در زیر عکس یکی از خطا ها رو می بینید و بعضی بازی ها اصلا باز نمیشن . البته قبلا همین بازی ها رو خییییلی روان باز میکرد .

بنابراین همه بازی ها و برنامه ها رو مجبورم با گرافیک Intel باز کنم که خیلی ضعیفه و اصلا کارایی در بازی های سنگین نداره . ویندوزم 10 هست و آخرین ورژن درایو Nvidia مخصوص ویندوز 10 رو هم نصب کردم و لی بازم درست نشد
    دوستان چیکار نم؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام آخرین ورژن directx را هم نصب کنید پیغامی که داده گفته یا کارت گرافیک یا درایورهای دیگه مشکل داره
    بقیه درایورهای لبتابو هم آپدیت کنید
    موفق باشید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مشکل هرچی هست از درایور است و نرم افزاریه شما یک بار از سیف مود درایور رو از دیوایس منیجر انیستال کرده و در محیط ویندوز دوباره نصب کنید اگر درست نشد برلی گرافیک ها نرم افزارهای پاک کننده درایور است که در اینترنت جستجو کنید هست با اون ها درایور رو پاک کنید و درایور جدید رو نصب کنید احتمال بعدی این است که درایور جدید مشکل داشته باشه یا با سیستم عامل شما سازگار نباشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

ممنون از توضیحاتت دوست عزیز. DirectX 11 رو نصب شده دارم تو سیستم. حتی Physx رو هم نصب شده دارم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بیشتر مشکل به نظرم از خود درایور است چون بعد از آپدیت اینطوری شده کارایی که گفتم انجام بدید شاید درست شد

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •