تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره خرید تی وی تا سقف 3.5 میلیون از بین سه برند

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض مشاوره خرید تی وی تا سقف 3.5 میلیون از بین سه برند

سلام دوستان
    من مدتی هست برای خرید تلویزیون تا سقف 3.5 میلیون تحقیق میکنم. به یه سری مدل رسیدم از قبیل Sony W80c یا LG LB65200 یا LG LB67000 یا سری UF . ولی از سامسونگ فعلا چیزی مد نظر ندارم.
    یه سری ابهامات برام پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1. تو بازار که گشتم ، در یک سایز مشخصی قیمت سونی از بقیه خیلی بالاتر بود و حالت با گارانتی با بدون گارانتی نزدیک 800 تومن اختلاف قیمت داشت. قضیه چیه؟ واقعا اصل و نصب سونی های تو بازار مال کجاست؟ اصلا مثل گلدیران یا سام سرویس، تو ایران نمایندگی داره؟
    2.بین این سه برند با توجه به وضعیت کنونی بازار واقعا کیفیت کدوم یکی و طول عمرش خوبه؟ هر کی یه چیزی میگه تو بازار!
    3. واقعا ارزش داره برای سونی این مقدار اختلاف قیمت رو پرداخت کنیم؟
    4. از بانه قیمت کردم. سونی بدون گارانتی قیمت خیلی پایین تریه. خرید از اونجا مطمئنه؟
    5. سوال خیلی مهم اینکه واقعا این اختلاف قیمتی که برای گارانتی میکشن رو دستگاه ارزششو داره؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من مدتی هست برای خرید تلویزیون تا سقف 3.5 میلیون تحقیق میکنم. به یه سری مدل رسیدم از قبیل Sony W80c یا LG LB65200 یا LG LB67000 یا سری UF . ولی از سامسونگ فعلا چیزی مد نظر ندارم.
    یه سری ابهامات برام پیش اومده که ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1. تو بازار که گشتم ، در یک سایز مشخصی قیمت سونی از بقیه خیلی بالاتر بود و حالت با گارانتی با بدون گارانتی نزدیک 800 تومن اختلاف قیمت داشت. قضیه چیه؟ واقعا اصل و نصب سونی های تو بازار مال کجاست؟ اصلا مثل گلدیران یا سام سرویس، تو ایران نمایندگی داره؟
    2.بین این سه برند با توجه به وضعیت کنونی بازار واقعا کیفیت کدوم یکی و طول عمرش خوبه؟ هر کی یه چیزی میگه تو بازار!
    3. واقعا ارزش داره برای سونی این مقدار اختلاف قیمت رو پرداخت کنیم؟
    4. از بانه قیمت کردم. سونی بدون گارانتی قیمت خیلی پایین تریه. خرید از اونجا مطمئنه؟
    5. سوال خیلی مهم اینکه واقعا این اختلاف قیمتی که برای گارانتی میکشن رو دستگاه ارزششو داره؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سلام
    شما اول کاربرد +بودجه اخرش+گارانتی دار یا بدون گارانتی+سایزی که میخواین بگیم تا مدل های مناسب معرقی بشن
    -----------------------
    1.دوست عزیز 2سایز مشابه دلیل نمیشه قیمت هاشون یکی باشه تی وی داریم سایز 55 قیمت 2میلیون تیوی داریم سایز 55 قیمت بالای 10 میلیون یا بیشتر ربطی نداره-سونی اصولا قیمتاش از سامسونگ ال جی اینا بیشتره ولی خوب کیفیتشم بهتره به مراتب و....
    بله سونی هم نمایندگی داره و اون سری توی ایران منتاژ میشن مثل سامسونگ و ال جی
    چیزی به اسم اصل و اینا یا ژاپن و ... فقط بازی با ذهن مشتریه فرقی ندارن جز منتاژ کشور برای کم شدن هزینه و اسیب های تی وی و گارانتیه بعدش البته بعضی وقت ها توی سونی یا برند های دیگه مونتاژ کشور دیگه فرق های سخت اقزاری هم دارن-از جای مطمیین خرید شه و با اگاهی کامل
    2.بله هرکی جنس خودشو و خرید خودشو تایید میکنه یا از روی احساس هر برند یه سری خوبی ها دارن و یه سری مدل های با ارزش خرید بالا -باید دید شما چی میخواین
    3.بله بعضی وقت ها
    4.من خودم به شخصه بدون گارانتی گرفتم از بانه -خط 1 توضیح دادم از جای مطمیین و با اطلاعات و تست کامل تا اونجاییم که میتونیین مدل های جدید تهیه کنید که رفیبش کمتر دارن توی بازار یا ندارن فعلا
    5.اینم بازم سلیقه ای هست بعضی وقت ها بله واقعا خوبه و خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد جبران میکنن اما خیلی موقع ها هم مسئولیتی قبول نمیکنن با بهونه های مختلیف یا تاریخ گارانتی تموم میشه یا با هزینه خودتون کاری میکنن
    خواهش

3. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام
    شما اول کاربرد +بودجه اخرش+گارانتی دار یا بدون گارانتی+سایزی که میخواین بگیم تا مدل های مناسب معرقی بشن
    -----------------------
    1.دوست عزیز 2سایز مشابه دلیل نمیشه قیمت هاشون یکی باشه تی وی داریم سایز 55 قیمت 2میلیون تیوی داریم سایز 55 قیمت بالای 10 میلیون یا بیشتر ربطی نداره-سونی اصولا قیمتاش از سامسونگ ال جی اینا بیشتره ولی خوب کیفیتشم بهتره به مراتب و....
    بله سونی هم نمایندگی داره و اون سری توی ایران منتاژ میشن مثل سامسونگ و ال جی
    چیزی به اسم اصل و اینا یا ژاپن و ... فقط بازی با ذهن مشتریه فرقی ندارن جز منتاژ کشور برای کم شدن هزینه و اسیب های تی وی و گارانتیه بعدش البته بعضی وقت ها توی سونی یا برند های دیگه مونتاژ کشور دیگه فرق های سخت اقزاری هم دارن-از جای مطمیین خرید شه و با اگاهی کامل
    2.بله هرکی جنس خودشو و خرید خودشو تایید میکنه یا از روی احساس هر برند یه سری خوبی ها دارن و یه سری مدل های با ارزش خرید بالا -باید دید شما چی میخواین
    3.بله بعضی وقت ها
    4.من خودم به شخصه بدون گارانتی گرفتم از بانه -خط 1 توضیح دادم از جای مطمیین و با اطلاعات و تست کامل تا اونجاییم که میتونیین مدل های جدید تهیه کنید که رفیبش کمتر دارن توی بازار یا ندارن فعلا
    5.اینم بازم سلیقه ای هست بعضی وقت ها بله واقعا خوبه و خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد جبران میکنن اما خیلی موقع ها هم مسئولیتی قبول نمیکنن با بهونه های مختلیف یا تاریخ گارانتی تموم میشه یا با هزینه خودتون کاری میکنن
    خواهش

خیلی ممنونم.
    راستش سایزی که مد نظرمه بین 40 الی 50 (یعنی 43 یا 47 یا 49) که بستگی به برندهای مختلف متفاوت متفاوت تولید میشن. و بودجه برای با گارانتی نهایتا 3.5 و بدون گارانتی دیگه آخرش 2.7 اینا حالا یکم اینور اونور ایرادی نداره
    کاربرد هم بیشتر تلویزیون ایران+فیلم و کارتون
    ولی خوب کیفیت تصویر و طول عمر دستگاه خیلی مهمه. چون قراره چندین و چند سال کار کنه!

تا الان که تحقیق کردم به دو برند ال جی و سونی رسیدم. و از بین همه مدل ها از ال جی به مدل گلدیرانی LB67000 رسیدم ( که با مدل LB69000 فقط تو ظاهر تفاوت داره).
    از سونی هم به مدل W800C رسیدم که ظاهرا سایز 43 اون به بودجه ما میخوره.

پارامترهایی که منو به این دو مدل رسونده اینا هستن:
    ال جی: سه بعدی پسیو(عینک ارزان ، اهل فیلم سه بعدی اینا نیستم) ، امکانات بیشتر، زیرنویس فارسی، پنل IPS،
    سونی: مدل جدید 2015، سیستم عامل اندروید، کیفیت تصویر بهتر،

4k که اصلا نیازمون نمیشه و کلا نمیخوام 4k باشه.
    حالا برای حل اون مشکل زیر نویس فارسی میتونم فیلم رو از دستگاه دیجیتال پخش کنم ( نمی دونم رو کیفیت پخش فول اج دی تاثیر میزاره یا نه؟)
    یه سوال دیگه اینکه الان که سیستم عامل این تی وی اندروید شده باز میشه مثل موبایل هر برنامه ای رو روش نصب کرد؟ یا باید از گوگل پل نصب بشه؟ به خاطر مسئله تحریم می پرسم.
    و اینکه آیا مدل مشابه بانه ای این مدل گلدیرانی ال جی تو بانه هست یا نه؟
    راستی ال جی چرا تو سری 2015 و LF سه بعدی رو حذف کرده؟

خیلی ممنونم
    Last edited by elyartab; 17-11-2015 at 09:32.

5. این کاربر از elyartab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز بین 40 تا 50 کلی تی وی میشه درسته هر برند متفاوته اما شما باید اینجور مقایسه کنید مثلا 43و42 یا اون بقیه با هم کدومو میخواین بگین
    بازم راجب گارانتی اشتباه میکنید تصمیم بگیرین درست با گارانتی میخواین یا بدون گارانتی با پول 3.5 میتونید تی وی خوب بدون گارانتی بگیرین
    طول عمر جدا از این که خودتون چجوری استفاده کنید و کیفیت خود دستگاه به شانس هم ربط داره قطعه الکترونیکیه
    خخ بازم توی مدل هم اشتباه میکنید مدل سونی خیلی بهتره و جدید تر-مقایسه ها باید تویه یه سطخ باشه

با 3500 هم میتونید تی وی های 4k بخرین بدون گارانتی
    بله بستگی به دستگاهتون داره که خروجیش چی باشه و ... ممکنه توی پخش تصویر افت کنه که میکنه
    بله میشه -میتونید بازار بریزین اصلا-گوگل پلی هم یه سری برنامه ها تحریمه اونم میشه دور زد
    این 69 و67 مدل های قدیمی هستن -مدل بدون گارانتی خیلی هست بخوااین بگیرین از هر برند
    حذف نکرده بعضی مدل های lf ندارن بعضی ها دارن مثلا lf650وlf620دارن

شما برای اینکه بهترین تی وی رو نتخاب کنید اینجور پیش برین
    1.بودجه نهایت
    2.گارانتی دار یا بدون گارانتی
    3.سایز
    4.سه بعدی باشه یا نباشه اگه اره اکتیو یا پسیو
    5.کاربردتون که بیشتر چیه
    6.برند به تریتب
    7.شرایط موجودیه بازار

7. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •